ارز دیجیتال و کریپتو

بررسی ارز دیجیتال Flow ؛ بلاک چین برای دارایی های نسل بعدی

بررسی جامع ارز دیجیتال فلو

Flow یک زنجیره بلوکی است که توسط Dapper Labs ساخته شده است ، همان تیمی که CryptoKitties معروف فعلی را در سال 2017 ایجاد کرد. پس از 2 سال وقفه ای که در آن جهت بعدی استعدادهای خود را جمع کردند ، با بلاکچین فلو بیرون آمدند.

این یک بلاکچین سریع و سازگار با توسعه دهنده است که برای ایجاد پایه ای برای نسل بعدی dApps ، بازی ها ، دارایی های دیجیتال و توکن های غیرقابل استفاده طراحی شده است. این مسئله مقیاس پذیری را بدون محدودیت حل می کند و از ساختار منحصر به فردی استفاده می کند که به شما امکان می دهد پیشرفت های عظیمی در سرعت و توان داشته باشد.

با استفاده از فلو بلک چین ، توسعه دهندگان در ساخت مشاغل جدید و منحصر به فرد و مجهز به رمزنگاری و برنامه های dApp آزاد هستند. برنامه های کاربردی Flow همچنین به مصرف کننده امکان می دهد تا بر داده های خود کنترل داشته باشد ، که به آنها امکان می دهد نشانه های غیرقابل اشتعالی ایجاد کنند که در بازارهای آزاد در سراسر جهان قابل معامله باشد. همچنین ایجاد اقتصادهای کاملاً جدید باز که متعلق به کاربر هستند را مجاز می داند. این بدان معنی است که مقدار موجود در سیستم توسط کاربران نیز ایجاد می شود.

بررسی اجمالی Flow

Flow به گونه ای ایجاد شده است که می توان قراردادهای هوشمند آن را تقریباً به همان شکلی که بلاک های Lego بهم چسبیده اند ، جمع کند. با استفاده از این بلوک های ساختمانی قرارداد ، توسعه دهندگان می توانند dApps ایجاد کنند که می تواند به صورت تئوریک به میلیاردها نفر خدمت کند ، با مواردی که می تواند نیازهای تجاری مهم برای طرفداران ورزش را نیز تأمین کند.

فلو با چهار ستون ایجاد شده است که آن را به یک بلاکچین منحصر به فرد تبدیل می کند:

 • ساختار چند منظوره: Flow برای مقیاس دهی به میلیاردها کاربر بدون نیاز به خرد کردن و بدون کاهش تمرکز در مکانیسم اجماع آن طراحی شده است.
 • برنامه نویسی منبع گرا: فلو برای نوشتن قراردادهای هوشمند خود از یک زبان برنامه نویسی جدید به نام Cadence استفاده می کند. Cadence برای توسعه دهندگان آسان تر و برای کاربران ایمن تر ایجاد شده است.
 • ارگونومی توسعه دهنده: با قراردادهای هوشمند قابل ارتقا و پشتیبانی ورود به سیستم داخلی به شبیه ساز جریان ، شبکه فلو برای نتیجه گیری طراحی شده است.
 • پردازنده مصرف کننده: جریان برای مصرف کنندگان اصلی طراحی شده است ، با اسکناس پرداخت یک مسیر ایمن و کم اصطکاک از فیات تا رمزنگاری را کاتالیز می کند.

Flow چیست؟

Flow یک بلاک چین اخیراً از همان توسعه دهندگانی است که CryptoKitties را به وجود آورده اند. این برنامه برای ایجاد برنامه های کاربردی مصرف کننده که قابلیت رمزنگاری دارند ساخته شده است. این شامل بازی ها و دارایی های دیجیتالی است که در بازی ها استفاده می شود. از آنجا که فالو می فهمد که این بازی ها به طور بالقوه می توانند ده ها میلیون کاربر داشته باشند ، آنها تمرکز خود را بر ایجاد یک پلتفرم با سرعت بالا و توان عملیاتی گذاشته اند.

هنگام مقایسه Flow با سایر بلاک چین های لایه ای ، سه ویژگی متفاوت وجود دارد:

 1. یک معماری جدید و چهار گره ای که امکان بهبود سرعت و توان را بدون خرد کردن ، راه حل های لایه دو یا به خطر انداختن تمرکززدایی فراهم می کند.
 2. Cadence ، یک زبان برنامه نویسی جدید با در نظر گرفتن قراردادهای هوشمند طراحی شده است.
 3. پرداخت داخلی ، پاداش و مکانیزم توزیع برای کمک به برنامه های کاربردی در فلو ، انجمن های خود را درگیر می کند ، کاربران جدید پیدا می کند و ارزش شبکه را ایجاد می کند.

چگونه فلو میتواند از بلاک چین های دیگر متفاوت است؟

بلاکچین های سنتی برای ذخیره کل وضعیت بلاکچین به هر گره ای نیاز دارند ، که باعث کند و کمبود منابع آنها می شود. این گره ها همچنین مسئول پردازش هر معامله در زنجیره هستند.

Flow با ایجاد یک معماری خط لوله که مشاغلی را که معمولاً توسط یک گره انجام می شوند و جدا کردن آنها را از پنج نوع گره متفاوت ، در این ساختار بهبود بخشیده است.

این به طور قابل توجهی بهره وری از گره ها را بهبود می بخشد زیرا تلاشهای زائد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. به منظور کارکرد این رویکرد ، تیم Flow تکنیکی رمزنگاری جدید و منحصر به فردی را ایجاد کرده است که آن را اثبات تخصصی دانش محرمانه (SPoCK) نامیده اند ، که معضل راستی آزمایی را برطرف می کند.

بلاکچین Flow همچنین به منظور بهبود قابلیت استفاده از بلاکچین ، نه تنها برای توسعه دهندگان ، بلکه برای مصرف کنندگان ، در مورد بسیاری از گزینه های طراحی نیز تجدید نظر می کند. این ویژگی های طراحی جدید شامل قراردادهای هوشمند قابل ارتقا ، امنیت قابل خواندن توسط انسان و موارد دیگر است. پروتکل به خودی خود توسط یک نوع الگوریتم اجماع اثبات سهام اثبات شده است که در اصل توسط VMware Research ساخته شده است.

نتیجه همه این تغییرات و بهبودها یک کشور واحد است که در تمام قراردادهای هوشمند مشترک است. این اطمینان حاصل می کند که هر معامله ای که توسط بلاکچین انجام می شود دارای تضمین های کامل ACID است. با استفاده از این رویکرد ، Flow این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم کرده است که به راحتی و با خیال راحت از کد توسعه دهنده های دیگر استفاده مجدد کنند.

این روش به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا محصولات جدید را با شتاب بیشتری تولید کنند ، زیرا پایه کد همیشه در حال افزایش و بهبود است. این ویژگی به عنوان “ترکیب پذیری” شناخته می شود. این نرم افزار مشابه نرم افزارهای منبع باز است که نوآوری های سریعتری را امکان پذیر می کند و در نهایت گزینه های بهتر و بهتری را به مصرف کنندگان می دهد.

حل سه گانه مقیاس پذیری

در واقع Flow سه گانه مقیاس پذیری معامله هایی را تعیین می کند که باید هنگام بهینه سازی هر راه حل بلاکچین انجام شود. به طور خاص آن مربوط به سه عنصر است. امنیت ، مقیاس پذیری و عدم تمرکز. سه گانه مقیاس پذیری می گوید هیچ زنجیره بلوکی نمی تواند این سه ویژگی را داشته باشد. بنابراین بیشتر بلاک چین ها به ضرر مقیاس پذیری بر امنیت و تمرکززدایی متمرکز شده اند.

بسیاری از بلاک چین ها اکنون به دنبال رفع این مشکل هستند. در مورد Ethereum sharding به عنوان روشی برای مقیاس گذاری بلاکچین بصورت افقی بدون به خطر انداختن امنیت یا عدم تمرکز در حال بررسی است. Flow روش متفاوتی را در پیش گرفته است و از معماری چند گره ای خود برای ایجاد مقیاس پذیری عمودی استفاده می کند. این می تواند این هدف را به دست آورد زیرا معماری گره آن کار انجام شده را از هم جدا کرده و به Flow امکان می دهد تا در مراحل مختلف چرخه بلوک برای عدم تمرکز ، مقیاس پذیری و امنیت بهینه شود.

گره های اجماع و تأیید برای پاسخگویی به شبکه طراحی شده اند. آنها پایه امنیت شبکه هستند. گره های اجرا و جمع آوری برای توان عملیاتی طراحی شده و ظرفیت و مقیاس بسیار زیادی را به شبکه می افزایند. آنها پایه مقیاس پذیری هستند. وجود این 4 نوع گره مختلف ، توزیع اپراتورهای گره و عدم تمرکز شبکه را تضمین می کند.

ساختار اعتبار فلو چند منظوره

ساختار ایجاد شده توسط تیم Flow از خط سازی در طراحی CPU و مفهوم خط مونتاژ در ساخت الهام گرفته شده است. پروتکل اجازه می دهد تا گره های منفرد به همان روشی که یک خط مونتاژ دارای مناطق ویژه است ، تخصص داشته باشند. گره ها نیز بر اساس قابلیت های سخت افزاری و وضعیت اقتصادی خود تخصص دارند. این اجازه می دهد تا شبکه مقیاس بدون خرد کردن و در عین حال مشارکت گسترده غیر متمرکز را تشویق کند.

پروتکل Flow کاری را توزیع می کند که به طور معمول همه به یک گره می روند. این امکان برای گره های تخصصی فراهم می شود که می توانند وظایف فردی مانند تأیید صحت ، اتفاق نظر و جمع آوری معاملات را به عهده بگیرند. این منجر به چهار نوع گره مختلف و وظایف مرتبط با آنها به شرح زیر می شود:

 • گره های جمع آوری : گره های بهینه شده پهنای باند توسط پروتکل به چندین خوشه مشترک تقسیم می شوند که به بهبود عملکرد سیستم کمک می کنند.
 • گره های اجماع : بلوک ها را به روشی مشابه بلاک چین های ضد خطر با ساختار سنتی تشکیل داده و پیشنهاد می دهند ، با استفاده از الگوریتم اجماع HotStuff برای ایجاد یک زنجیره ثابت بلوک.
 • گره های اجرایی: گره های پرمصرف در شبکه Flow ، مسئول اجرای تراکنش ها ، حفظ وضعیت اجرای و پاسخ به سوالات. گره های اجرای یک ذخیره داده قابل تأیید رمزنگاری شده برای همه حساب های کاربری و اجرای قرارداد هوشمند است.
 • گره های تأیید : مسئول تأیید صحت کار انجام شده توسط گره های اجرا است.

این تفکیک کار بین گره ها عمودی است (در طول مراحل مختلف اعتبار سنجی برای هر معامله) به جای افقی (در معاملات مختلف ، همانند ذره ذره شدن).

به عبارت دیگر ، هر گره فالو هنوز در اعتبار سنجی هر معامله شرکت می کند ، اما آنها این کار را فقط در یکی از مراحل اعتبار سنجی انجام می دهند. بنابراین آنها می توانند برای مرحله خاص خود تمرکز کنند – و کارایی آنها را تا حد زیادی افزایش دهند.

زبان برنامه نویسی Cadence

Cadence Programming Language یک زبان برنامه نویسی جدید سطح بالا است که توسط تیم Flow ایجاد شده و برای توسعه قرارداد هوشمند طراحی شده است.

اهداف زبان از نظر اهمیت عبارتند از:

ایمنی و امنیت : یک سیستم قوی استاتیک ، طراحی بر اساس قرارداد (پیش شرط ها و شرایط پسا) و منابع (با الهام از انواع خطی) ارائه دهید.
قابل کنترل بودن : تمرکز بر قابلیت خوانایی: تأیید کار کرد را آسان میکند و اهداف آن را با هزینه کمی بیانگر صریح اعلام میکند.
سادگی: تمرکز بر بهره وری و قابلیت استفاده توسعه دهنده: نوشتن کد را آسان میکند ، ابزار خوبی نیز ارائه میدهد.

زبان برنامه نویسی Cadence یکی از اولین زبان های برنامه نویسی است که حول مفهوم منابع ساخته شده است. این مفهوم منابع یک انتزاع برنامه نویسی است که در ابتدا از انواع خطی الهام گرفته شده است. استفاده از برنامه نویسی منابع گرا منجر به توسعه قراردادهای هوشمند ایمن می شود. این فاکتور ایمنی از توانایی ردیابی دارایی های دیجیتالی ایجاد شده و مالکیت آنها به طور مستقیم در کد ناشی می شود.

قرارداد هوشمند قابل اجراع در Flow

در Flow یکی از وعده هایی که با قراردادهای هوشمند ارائه می شود این است که کاربران می توانند به کد قرارداد هوشمند اعتماد کنند ، نه اینکه به نویسندگان کد اعتماد کنند. این جنبه از استفاده از قرارداد هوشمند باز کردن قفل موارد استفاده است که تازه شروع به کشف و کشف کرده اند. در این برهه از زمان موثرترین آنها مفاهیم ترکیب پذیری و خدمات باز است.

اولین سیستم عامل های قرارداد هوشمند به گونه ای طراحی شده اند که پس از انتشار قادر به تغییر نیستند. البته این ساده ترین روش برای دستیابی به هدف اعتماد کاربر است. درصورتی که کد به محض انتشار حتی توسط نویسنده قرارداد هوشمند تغییر نکند ، دیگر نیازی به اعتماد به نویسنده نیست و می توان به طور ضمنی به کد اعتماد کرد.

مشکل این روش این است که نرم افزار در تکرار اول خود به ندرت کامل یا حتی صحیح است. نمونه های بیشماری از قراردادهای هوشمند وجود دارد که به طور ناقصی ایجاد شده اند. برخی از این موارد حتی توسط تیم های بسیار با استعداد ایجاد شده اند و با این وجود مشکلات موجود در این کد منجر به از دست رفتن گسترده منابع مالی شده است.

به همین دلیل تعداد زیادی از توسعه دهندگان وجود داشته اند که ابراز تمایل کرده اند پس از استقرار قرارداد هوشمند بتوانند آن را اصلاح کنند. این استدلال که اغلب یک قرارداد هوشمند به برخی از جنبه های ثابت نیاز دارد.

چندین توسعه دهنده در Flow حتی وقت زیادی را صرف کرده و تلاش کرده اند تا مکانیزمی را در قراردادهای هوشمند خود ایجاد کنند که امکان ارتقا و یا مهاجرت قرارداد را فراهم کند. مشکل در این مورد این است که با اجازه دادن به هر توسعه دهنده ، توانایی ایجاد مکانیزم ارتقا contract قرارداد هوشمند خود ، پیچیدگی عظیمی را به اکوسیستم قرارداد هوشمند اضافه می کنیم و درعین حال اعتماد به عقود قراردادهای هوشمند را نیز دشوارتر می کنیم.

جریان سعی دارد فراتر از این بگذارد و اجازه می دهد قراردادهای هوشمند در شبکه اصلی آن در “حالت بتا” منتشر شود که اجازه می دهد کد توسط نویسنده اصلی قرارداد هوشمند به روز شود. کاربران از این موضوع غافل نخواهند شد و از ناتمام ماندن کد و در حالت بتا به آنها هشدار داده می شود.

به این ترتیب آنها می توانند قبل از اعتماد به کد ، کد را به صورت موجود استفاده کنند یا صبر کنند تا کد نهایی شود. نویسندگان قرارداد هوشمند پس از اطمینان از ایمنی کد خود ، می توانند کنترل کد را آزاد کنند و از این زمان به بعد قرارداد هوشمند غیرقابل تغییر می شود.

این راه حل به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا کد خود را برای مدت کوتاهی پس از انتشار تغییر دهند تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه نگرانی در زمینه ایمنی ندارد ، ضمن اینکه کاربران از وضعیت بتا کد مطلع می شوند تا بدانند که آیا قرارداد هوشمند واقعاً بی اعتماد است ، یا هنوز در حالتی است که می تواند به طور بالقوه اصلاح شود.

مصرف آنلاین

Flow قول داده است که می تواند رمپ های پرداختی را برای کاربرانی که برای استفاده در جریان اصلی طراحی شده اند تحویل دهد. همچنین به دنبال ارائه برنامه هایی است که در هنگام راه اندازی دارای قابلیت استفاده واقعی هستند. دو ویژگی اطمینان از اینکه کاربران dApp هرگز دسترسی به حساب ها یا دارایی های خود را از دست نمی دهند ، حساب های Readable Security و Smart User User هستند.

امنیت قابل خواندن انسان

dApps و نرم افزار کیف پول فعلی در سایر شبکه ها ارائه پیام قابل خواندن توسط انسان که به وضوح مشخص می کند چه مجوزهایی هنگام مجاز بودن معامله داده می شود تقریباً غیرممکن است.

جریان متفاوت است زیرا در قالب معامله خود تضمین های بسیار قوی دارد. این ضمانت ها به کاربران اجازه می دهد تا بدانند که با یک معامله چه تغییراتی می تواند ایجاد کند و چه عواملی را نمی توان انجام داد. این به این معنی است که کاربران هنگام مجاز کردن تراکنش در کیف پول خود همیشه در مورد مجوزهایی که می دهند مطلع می شوند.

نرم افزار کیف پول مسئول نمایش این اطلاعات به کاربر خواهد بود ، اما طراحی Flow این امکان را برای توسعه دهندگان کیف پول فراهم می کند که فرآیند تصویب معامله را با وضوح و شفافیت بیشتری انجام دهد.

حساب های کاربری هوشمند Flow

Flow برای ایجاد حداکثر انعطاف پذیری طراحی شده است ، که به سازندگان امکان می دهد تعدادی پیشرفت در قابلیت استفاده از مدل حساب Ethereum را پیشگام کنند. این تغییرات اکنون بخشی از مدل حساب محلی Flow است و در کیف پول قرارداد هوشمند Dapper گنجانده شده است.

 • قابلیت قرارداد اختیاری ، مدولار ، هوشمند در هر کیف پول Flow تعبیه شده است.
 • این امر از فرایندهای خودکار یا کنترل های مجوز پیچیده تری پشتیبانی می کند و به نوبه خود تجربه کاربری خوبی را امکان پذیر می کند. به عنوان مثال ، dApps به راحتی می تواند اطمینان حاصل کند که مصرف کنندگان هرگز دارایی خود را از دست نمی دهند – یا دسترسی به حساب خود را ندارند – با جریان های بازیابی امن حساب.
 • امنیت اضافه شده از طریق پشتیبانی از امضای چند گزینه ای اختیاری ، با امکان چرخه کلیدهای قدیمی به طور منظم برای جلوگیری از نشت امنیتی.

تیم فلو

همانطور که قبلاً اشاره شد ، بلاکچین Flow توسط آزمایشگاههای Dapper ، همان تیمی است که پلت فرم CryptoKitties را ایجاد کرده است. در حال حاضر Dapper Labs توسط بنیانگذار و CTO دیتر شرلی و بنیانگذار و مدیر عامل آن رهام غارگوزلو هدایت می شود.

دیتر شرلی در زمینه شکل گیری اولین امواج فن آوری های نوظهور تخصص خاصی را ایجاد کرده است. وی اخیراً CryptoKitties را تأسیس کرد و پیشنهاد ERC-721 را که نشانه های غیرقابل استفاده در Ethereum را تعریف کرد ، نوشت. قبل از CryptoKitties ، دیتر معمار ارشد Axiom Zen بود.

رهام قره گوزلو یکی از بنیانگذاران Dapper Labs and Flow است. وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد و دو مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های علوم زیستی از دانشگاه استنفورد است. قبل از آزمایشگاه Dapper ، رهام بنیانگذار و مدیرعامل Axiom Zen بود.

علاوه بر دو بنیانگذار ، تیم Flow از 22 فرد با استعداد تشکیل شده است که نه تنها به فکر طراحی بلاکچین و نرم افزار هستند ، بلکه متخصصان بازاریابی و جامعه سازی را نیز شامل می شوند. این امر منجر به شکل گیری مشارکت های بسیاری در مدت زمان کوتاهی شده است که جریان داشته است ، از جمله با NBA و UFC به عنوان Wellas Warner Music و Ubisoft.

توکن های Flow

FLOW توکن اصلی بلاکچین Flow است. این به عنوان دارایی ذخیره استفاده می شود برای تمام فعالیت های شبکه جریان. کاربردهای پیشنهادی و فعلی این توکن شامل موارد زیر است:

 • رمزگذاری مورد نیاز اعتبارسنج ها برای انجام کار در شبکه و کسب پاداش است.
 • رمز پاداش برای پذیرندگان اولیه که در شبکه شرکت می کنند.
 • علامت کارمزد برای پرداخت هزینه تراکنش های شبکه.
 • رمز سپرده های ذخیره سازی حساب.
 • دارایی را برای نشانه های ثانویه ذخیره کنید ، مانند پول های ثابت.
 • توکن قبلاً در حاکمیت آینده و توسعه اکوسیستم شرکت می کرد.

توکن های جریان به عنوان بخشی از فروش سکه های جامعه در Coinlist از 22 سپتامبر 2020 تا 2 اکتبر 2020 منتشر شد. توکن ها هر کدام با قیمت 0.10 دلار فروخته شدند. سپس در 6 اکتبر حراجی هلندی برگزار شد که به 0.38 دلار برای هر علامت رسید. مجموع فروش توکن به رقم سخت 19.5 میلیون دلار رسیده است.

بسیار راحت می توان گفت که خریداران اولیه از خرید خود در حال حاضر بسیار راضی هستند زیرا در حال حاضر توکن های FLOW با 32.35 دلار معامله در ازای بازده 32،350٪ در کمتر از 6 ماه معامله می کنند.

اقتصاد توکن Flow

توسعه دهندگان Flow ، اقتصاد توکن را به گونه ای ساختند که انگیزه کافی برای جذب اعتبار سنج های با کیفیت بالا وجود داشته باشد ، در حالی که تورم را نیز به حداقل برسانند. این جهت برای اطمینان از عدم تأثیر منفی بر نرخ تورم بیش از حد بر مصرف کنندگان dApps در اکوسیستم Flow اتخاذ شده است. انتظار می رود اولین سال انباشتگی در فلو بیشترین پاداش سهام را داشته باشد زیرا سایر بخشهای اکوسیستم هنوز در حال توسعه و بلوغ هستند.

نرخ پاداش ثابت

طراحی اقتصاد توکن Flow به این معناست که اپراتورهای گره و کسانی که توکن به آنها تفویض می کنند می توانند انتظار داشته باشند که سالیانه 3.75٪ از کل محدودیت بازار بازده داشته باشد. پیش بینی می شود با راه اندازی مجدد شبکه ، برای مدت کوتاهی نرخ تورم بالاتر باشد.

برای حفظ این نرخ ثابت ، توکن های جدیدی منتشر خواهد شد ، با این حال با افزایش استفاده از شبکه ، پاداشهایی از هزینه های معامله تولید می شود. اگر درآمد کارمزد معامله به بالاتر از 3.75٪ برسد ، وجوه اضافی برای کمک به جبران تورم در آینده در یک حساب سپرده نگهداری می شود.

انواع مختلف گره ، نرخ پاداش متفاوت

نرخ پاداش ثابت همه اعتبارسنجها را در بر می گیرد ، با این وجود نوساناتی در نرخ پاداش بر اساس نوع گره وجود خواهد داشت. این کار برای اطمینان از اینکه علائم ذخیره شده FLOW و گره های در حال اجرا برای ایجاد گره برای ایجاد نقش مورد نیاز در هر برهه از زمان تحریک می شوند ، انجام می شود. نرخ پاداش همچنین شامل مجموعه ای از ضریب ها به نام “ضریب پاداش” است. اینها به طور خودکار بر اساس نسبت واقعی در مقابل نسبت هدفمند تنظیم می شوند.

Staking Flow

حداقل مواردی برای اجرای انواع مختلف گره وجود دارد ، با این حال کاربران همچنین می توانند مقادیر کمتری را از طریق یک حساب Blocto یا کیف پول Ledger خود به دست آورند. همچنین می توان از کیف پول های نگهداری مانند CoinList ، Kraken و Finoa بهره برد. از مارس 2021 حداقل استکینگ برای عملکرد گره به شرح زیر است:

 • گره های مجموعه: 250،000 FLOW
 • گره های اجماع: 500،000 فلو
 • گره های اعدام: 1،250،000 فلو
 • گره های تأیید: 135،000 فلو

دارندگان رمز FLOW که قادر به اجرای گره های خود نیستند و یا تمایلی به آنها ندارند نیز می توانند رمزهای خود را به اپراتورهای گره تفویض کرده و جوایز سهام را دریافت کنند.

جوایز در پایان هر دوره که 7 روز جریان است پرداخت می شود. در حال حاضر جوایز هر سه شنبه در ساعت 14:00 به وقت گرینویچ پرداخت می شود. جوایز به طور خودکار ترکیب نمی شوند ، بنابراین اگر می خواهید جوایز خود را اضافه کنید ، هر سه شنبه دوباره از بین برده یا دوباره انتخاب کنید.

همچنین یک دوره لغو پیوند 7 روزه وجود دارد که توکن ها لغو نمی شوند. دوره عدم پیوند در پایان دوره آغاز می شود ، این بدان معنی است که اگر فقط با شروع یک دوره آغاز شود ، پیوند تا 13 روز طول می کشد. همچنین هیچ پاداشی در طول دوره عدم پیوند دریافت نشده است. به همین دلایل ، برداشتن نشانه های نزدیک به پایان دوره بیش از آنکه در ابتدای دوره باشد مفید است.

نتیجه گیری

Flow برای ایجاد زنجیره بلوکی سریعتر با توان عملیاتی بالاتر و ایمنی بهتر برای قراردادهای هوشمند خود از طریق عدم خرد کردن طراحی شده است. تاکنون به نظر می رسد که تیم توسعه در انجام همه این وظایف موفق بوده است. ساختار مورد استفاده توسط Flow ممکن است فقط Trilemma را حل کند.

این پروژه همچنین در اضافه کردن شرکای خود بسیار موفق بوده است و اولین پروژه ساخته شده روی فلو – NBA Top Shots – به طرز باورنکردنی ای محبوب شده است زیرا تقاضا برای NFT در اوایل سال 2021 از یک مرحله رشد عظیم عبور می کند. بعداً به اکوسیستم اضافه خواهد شد از UFC و از دکتر سوئس آمده اند. علاوه بر این ، پروژه های گروه موسیقی Ubisoft و Warner می توانند نتایج شگفت انگیزی را که قبلا از عکس های برتر NBA دیده شده است ، پشت سر بگذارند.

نشانه Flow به همان اندازه NF Top Shots NBA سودآور بوده است ، که نشانگر میزان محبوبیت و سودآوری این شبکه در آینده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت