اخبار

پرونده ورشکستگی FTX بیش از 1 میلیون طلبکار را گمانه زنی می کند

در آخرین پرونده ورشکستگی برای صرافی، مشخص شد که ممکن است یک میلیون طلبکار وجود داشته باشد، نه 100000 نفر که در ابتدا برآورد شده بود.

بحران لیکوییدی FTX که تبدیل به حماسه ورشکستگی شد همچنان ادامه دارد، زیرا پرونده اخیر اطلاعات بیشتری را در مورد رهبری سام بنکمن-فرید و روزهای پایانی صرافی نشان می دهد.

در 14 نوامبر، سند جدیدی در دادگاه فدرال ایالات متحده در دلاور، جایی که FTX US مستقر است، ثبت شد. این نشان داد که صرافی ممکن است “بیش از 1 میلیون طلبکار در این پرونده های فصل 11” داشته باشد.

این پس از تشکیل پرونده داوطلبانه ورشکستگی سام بنکمن-فرید در فصل 11 در 11 نوامبر ، که در ابتدا 100000 طلبکار را تشکیل می داد، صورت می گیرد. گفته می شود که این 1 میلیون طلبکار به بیش از 100 شرکت مختلف تعلق دارند.

این سند همچنین بر استعفای سام بنکمن-فرید در 11 نوامبر تأکید می کند و مجدداً تأکید می کند که این شرکت اکنون با مدیر اجرایی بازسازی ساختار جان جی ری به عنوان مدیر عامل آن فعالیت می کند.

رهبری جدید FTX به دلیل همپوشانی و میزان طلبکاران درگیر، درخواست داد تا ادعاهای خود را در یک لیست واحد متشکل از 50 فرد و سازمان ادغام کند.

بدهکاران پیش‌بینی می‌کنند که بین فهرست‌های بستانکاران بدهکاران مختلف همپوشانی داشته باشند و بدهکاران خاص ممکن است کمتر از ۲۰ طلبکار مهم بدون وثیقه داشته باشند.

این شرکت همچنین از دادگاه اجازه درخواست کرد تا به جای پست، از طریق ایمیل به صورت الکترونیکی تشکیل پرونده دهد.

آخرین سند همچنین به روزهای پایانی بانکمن-فرید به عنوان مدیر عامل صرافی اشاره می کند. در پیش از رویدادهای 11 نوامبر، “سوالاتی در مورد رهبری آقای سام بنکمن-فرید و مدیریت مجموعه پیچیده دارایی ها و مشاغل FTX تحت مدیریت او مطرح شد.”

با آشکار شدن وقایع پیرامون FTX، شایعاتی در مورد وضعیت مدیر عامل سابق و محل سکونت او شروع شد. در حال حاضر مشخص شده است که او در باهاما تحت نظارت است و احتمالاً به دنبال فرار به دبی است.

این پرونده همچنین علاقه تنظیم کننده های جهانی را برجسته کرد، زیرا FTX یکی از بزرگترین صرافی های جهان بود.

“علاقه قابل توجهی به این رویدادها در بین مقامات نظارتی در سراسر جهان وجود دارد.”

پس از رخدادهای شدید صنعت، بسیاری از رگولاتورها در مورد نیاز به مقررات سختگیرانه تر و تعریف شده تر ارزهای دیجیتال صحبت کردند.

ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده، نسبت به “عواقب بزرگ” برای کسانی که از شرکت های رمزنگاری غیرقانونی استفاده می کنند، هشدار داد.

رگولاتورها در کالیفرنیا و شهر نیویورک نیز گفتند که به دنبال فروپاشی بورس هستند. خارج از ایالات متحده، نهادهای فدرال در باهاما و ترکیه در حال بررسی وضعیت هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا