اخبار

فارنهایت برنده مناقصه برای به دست آوردن دارایی های وام دهنده رمزارز سلسیوس است

این کنسرسیوم که شامل Arrington Capital می‌شود، از NovaWulf برای به دست آوردن دارایی‌های شبکه سلسیوس پیشی گرفت، در حالی که کنسرسیوم سرمایه‌گذاری بازیابی بلاک چین به عنوان یک پیشنهاد پشتیبان عمل می‌کند.

پرونده های دادگاه نشان داده است که کنسرسیوم ارزهای دیجیتال فارنهایت به عنوان پیشنهاد دهنده موفق برای خرید وام دهنده رمزنگاری ورشکسته شبکه سلسیوس ظاهر شده است. این خرید شامل دارایی های درجه سانتیگراد است که قبلاً حدود 2 میلیارد دلار ارزش داشت.

پرونده های دادگاه که در ساعات اولیه 25 مه ارسال شد، نشان می دهد که کنسرسیوم سبد وام نهادی شبکه سلسیوس، ارزهای رمزنگاری شده سهام، واحد استخراج و سایر سرمایه گذاری های جایگزین را به دست خواهد آورد. این گروه باید ظرف سه روز 10 میلیون دلار سپرده گذاری کند تا توافق نهایی شود.

پس از یک فرآیند طولانی حراج، فارنهایت، کنسرسیومی از خریداران متشکل از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Arrington Capital و ماینر US Bitcoin Corp، به عنوان مناقصه موفق انتخاب شد. کنسرسیوم سرمایه گذاری بازیابی بلاک چین، که شامل شرکت مشاوران بازگشت مطلق Van Eck و GXD Labs LLC است، موقعیت پشتیبان را تضمین کرد، در حالی که پیشنهاد دهنده رقیب NovaWulf، که در ابتدا مورد علاقه بود، در نهایت شکست خورد.

طبق این قرارداد، شرکت جدید مقدار قابل توجهی ارز دیجیتال مایع دریافت خواهد کرد که تخمین زده می شود بین 450 تا 500 میلیون دلار باشد. علاوه بر این، شرکت بیت کوین ایالات متحده، ساخت تاسیسات مختلف استخراج کریپتو، از جمله یک نیروگاه 100 مگاواتی پیشرفته را بر عهده خواهد گرفت.

در حالی که سلسیوس و طلبکاران آن پیشنهاد را پذیرفته اند، هنوز برای تکمیل خرید به تایید مقررات نیاز است. مارتین گلن، قاضی دادگاه ورشکستگی، قبلاً در مورد “مسدودهای قانونی” احتمالی که می تواند مانع فروش سلسیوس شود، هشدار داده بود، مشابه خرید وام دهنده دیگری. در شرایطی مشابه، صرافی ارز دیجیتال بایننس ایالات متحده به دلیل درخواست مقامات فدرال برای فروش دارایی های 1 میلیارد دلاری وویجر، با استناد به محیط نظارتی نامشخص در ایالات متحده، خرید خود از دارایی های وویجر را خاتمه داد.

در هفته‌های آتی، سلسیوس قصد دارد یک توافقنامه حامی طرح با فارنهایت، یک توافق حامی طرح پشتیبان با BRIC، یک طرح تجدیدنظر شده فصل 11 و یک بیانیه افشاگری مذاکره کند و علنی آن را ثبت کند، که همگی مشروط به تایید دادگاه ورشکستگی هستند.

به دنبال کاهش قابل توجه قیمت کریپتوها، سلسیوس در ژوئیه سال گذشته به دلیل افزایش برداشت‌ها که شبیه به یک دوره بانکی بود، اعلام ورشکستگی کرد و مشکلات نقدینگی اساسی را آشکار کرد. فروپاشی صرافی دوره‌ای پرآشوب را برای صنعت کریپتو پیش‌بینی کرد که با سقوط متعاقب صرافی‌های برجسته، وام‌دهندگان و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز مشخص شد که منجر به زمستان طولانی در این صنعت شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا