اخبار

بیت کوین به 38000 دلار بازمی گردد که به آینده ایالات متحده پیش از نتایج نشست فدرال رزرو مرتبط است

اوایل امروز، بیت کوین پس از رشد معاملات آتی ایالات متحده، به سطح 38000 دلار بازگشت.

در مقاله اخیر بلومبرگ گزارش داده است که بهبود بیت کوین امروز به سطح 38000 دلار در هنگ کنگ با رشد معاملات آتی ایالات متحده مرتبط است. مورد دوم در آستانه نشست آتی فدرال رزرو انجام شد.

تاکنون، ارز دیجیتال پرچمدار به بالاترین سطح از ژانویه سال گذشته بازگشته است. در حال حاضر، بیت کوین بیش از 50 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود در نوامبر است، زمانی که بیت کوین تقریباً به مرز 69000 دلار رسید.

اکنون، تحلیلگران بر این باورند که 30000 دلار سطح بعدی حمایت از بیت کوین است.

همبستگی کریپتو و سهام تقویت می شود

کارشناسان مدتی است که به ارتباط بالایی بین بیت کوین و سهام اشاره کرده اند. مایک مک گلون، استراتژیست کالای اصلی بلومبرگ بود که نموداری را برای نشان دادن این موضوع منتشر کرد، جایی که بیت کوین با شاخص S&P 500 در حال حرکت است.

قبل از آن، برایان کلی از CNBC در مورد ارتباط نزدیک بین بیت کوین و نزدک 100 صحبت کرد و گفت که ممکن است در آغاز سال 2022 به پایان برسد.

در واکنش به تشدید احتمالی سیاست های پولی توسط فدرال رزرو، سرمایه گذاران شروع به خلاص شدن از شر سهام فناوری گران قیمت و ارزهای دیجیتال نیز کرده اند.

خریداران داخلی بیشتری ظاهر می شوند!

روز چهارشنبه، فدرال رزرو جلسه دو روزه خود را پایان می دهد و اندکی پس از آن، پاول، رئیس، تصمیمی در مورد نرخ بهره خواهد گرفت. آنا وانگ، اقتصاددان از بلومبرگ، معتقد است که فدرال رزرو نرخ بهره را ثابت نگه می دارد و سرعت کاهش را افزایش می دهد و نوید افزایش نرخ را در مارس سال جاری می دهد.

تاد موراکیس، یکی از بنیانگذاران JST Capital، انتظار دارد که سرمایه گذاران با کاهش قیمت ها، سکه های بیشتری بخرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا