اخبار

با گزارش پلتفرم های وام دهنده از افزایش مصرف گاز، هزینه های گاز اتریوم افزایش می یابد

اتریوم گزارش می دهد که استفاده از شبکه افزایش یافته است زیرا بازار همچنان در وحشت است.

به گفته Nansen ، هزینه گاز اتریوم به 1000 Gwei افزایش یافت زیرا شبکه با افزایش شدید استفاده پس از گزارش پلتفرم‌های وام‌دهی و وام‌گیری تا 300 درصد در مصرف، مواجه شد.

از جمله بزرگترین کاربران گاز در زنجیره های اتریوم، پلتفرم هایی مانند قراردادهای توکن 1 اینچی، یونی سواپ و تتر هستند. افزایش مصرف منعکس کننده احساسات فعلی در بازار است زیرا معامله گران به طور فعال سرمایه های خود را از ارزهای دیجیتال دور می کنند و به دنبال راهی برای خروج از فیات هستند.

پلتفرم‌های وام‌دهی و وام‌گیری نیز تحت یک «حمله» سنگین قرار دارند، زیرا سرمایه‌گذاران به سرعت اعتماد خود را به هر یک از بهترین راه‌حل‌های استیبل کوین یا DeFi از دست می‌دهند و پول را از قراردادهای نقدینگی مختلف دور می‌کنند.

پس از افت در UST، بازار شاهد خروج گسترده وجوه از کل صنعت DeFi بود. به گفته DefiLIama، صنعت راه حل های غیرمتمرکز با از دست دادن 24 درصد از ارزش کل وجوه قفل شده در قراردادها در 24 ساعت گذشته، شاهد افت شدید TVL بود.

در عرض یک هفته، کل TVL در زنجیره های مختلف از 204 میلیارد دلار به 115 میلیارد دلار کاهش یافت. چنین افت شدیدی صنعت DeFi را به سطح ماه جولای بازمی‌گرداند، زمانی که بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال درست قبل از شروع یک رالی جدید به پایین‌ترین حد خود رسیدند.

توکن‌های مرتبط با DeFi مانند AAVE، ADA و ATOM نیز در حال کاهش هستند زیرا بیش از 60 درصد از ارزش خود را در عرض چند روز از دست می‌دهند. اما DeFi تنها صنعتی نیست که افت شدید جریان شبکه را گزارش کرده است، زیرا ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین نیز در چند روز گذشته ضرر دو رقمی داشته اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید