اخبار

اتریوم (ETH) ممکن است منجر به رالی جدید شود، انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2023 شروع شود: نظر

جیانگ ژوئر کهنه کار ماینینگ توضیح می دهد که رالی صعودی بعدی چه زمانی ممکن است شروع شود – و چرا بیت کوین (BTC) می تواند از اتریوم (ETH) در سال 2023 عقب بماند.

کارآفرین برجسته استخراج بیت کوین، جیانگ ژوئر، مدیر عامل شرکت های استخراج BTC.TOP و B.TOP، پیش بینی خود را در مورد مرحله اول افزایش صعودی بعدی در کریپتو به اشتراک گذاشت. در حالی که اجرا ممکن است چند ماه دیگر آغاز شود، سناریوی آن ممکن است با آنچه در چرخه های قبلی شاهد بودیم متفاوت باشد.

پیش بینی های خوش بینانه و بدبینانه پیشکسوتان صنعت

آقای جیانگ ژوئر در توییتر برآوردهای خود را از چشم انداز بیت کوین و اتریوم در رالی صعودی بعدی به اشتراک گذاشت. او سعی می‌کند چرخه جاری را با چرخه‌های سال‌های 2014 و 2018 مقایسه کند. به این ترتیب، او دو سناریو را برای گاوهای ارزهای دیجیتال منتشر می‌کند، یک سناریو خوش‌بینانه و دیگری بدبینانه.

اگر نزول نوامبر 2022 که توسط درام FTX آغاز شد، انتهای نهایی این چرخه بود، دوره چهار ساله برای هر چرخه اصلی در کریپتو معتبر باقی می ماند. به این ترتیب، فروپاشی احتمالی گروه ارز دیجیتال، که به طور گسترده در رسانه ها مورد بحث قرار می گیرد، از قبل قیمت گذاری شده است و تأثیر قابل توجهی بر قیمت نخواهد داشت.

سپس، در حالی که صعود جدید تقریبا قریب الوقوع است، بازار می تواند یکی از دو سناریو را دنبال کند. اگر خوشبینانه به نتیجه برسد، ممکن است رالی دو ماه پس از آخرین مرحله حرکت های “جانبی” آغاز شود.

سناریوی بدبینانه در این میان، راه را برای یک دوره هشت ماهه دردناک «کنار» باز می کند. بنابراین، سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال ممکن است رشد جدید خود را در اوایل سه ماهه چهارم سال 2023 آغاز کند.

ابتدا اتریوم (ETH) سپس بیت کوین (BTC)

همچنین، آقای جیانگ ژوئر مجذوب چشم انداز اتریوم (ETH) در مقایسه با بیت کوین (BTC) است. از آنجایی که این اولین بار است که اتریوم (ETH) با فعال شدن EIP-1559 ملاقات می کند و بر اساس اجماع اثبات سهام (PoS)، اتریوم (ETH) در معرض تورم ناچیز قرار می گیرد:

به طور خاص، با نگاهی به داده‌های اتریوم (ETH)، نرخ تورم زمانی که ETH در اثبات کار (POW) بود، 3.59 درصد بود. نرخ تورم بیت کوین 1.72 درصد است. حتی پس از بازار نزولی، با سوزاندن سکه‌های غیرفعال، نرخ تورم ETH به 0.01 درصد می‌رسد.

علاوه بر این، کاهش قیمت اتریوم (ETH) در طول این چرخه نزولی تنها 80 درصد از بزرگترین ارز دیجیتال است که نشانگر دیگری از بلوغ اتر به عنوان یک دارایی است.

به این ترتیب، اتریوم (ETH) زودتر از بیت کوین (BTC) شروع به افزایش خواهد کرد. آقای جیانگ ژوئر می گوید که می توان اولین افزایش را بین مارس و می 2022 انتظار داشت.

همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، در مارس 2023، آقای جیانگ ژوئر از “گاوهای نر دائمی” به دلیل نداشتن عقل سلیم انتقاد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا