اخبار

سال ادغام ماینرهای بیت کوین؟ تحلیلگران روندهای کلیدی استخراج را برای سال 2023 پیش بینی می کنند

تحلیلگران شاخص هش ریت پیش بینی کردند که استخراج کنندگان عمومی بیت کوین فعالانه برای به حداقل رساندن هزینه ها در سال 2023 از طریق خصوصی شدن یا ادغام با سایر شرکت ها تلاش خواهند کرد.

پس از یک سال تکان دهنده برای بیت کوین.

تحلیلگران بیت کوین جران ملرود و کالین هارپر پیش بینی کردند که به حداقل رساندن هزینه استخراج بیت کوین احتمالاً باعث می شود که استخراج کنندگان عمومی در سال 2023 خصوصی شوند یا با سایر شرکت ها ادغام شوند.

در یک پست وبلاگی با عنوان “10 پیش بینی استخراج بیت کوین برای سال 2023″، تحلیلگران اشاره کردند که استخراج کنندگان عمومی با الزامات گزارش دهی سختگیرانه، مانند صرف میلیون ها دلار برای گزارش سالانه، تحت فشار هستند.

پس از اینکه بسیاری از سهام استخراج بیت کوین در سال 2022 به میزان 90 درصد سقوط کردند، استخراج کنندگان عمومی می توانند هزینه های اداری را با خصوصی شدن یا ادغام با دیگران برای تقسیم هزینه ها کاهش دهند.

در کنار پیش‌بینی اینکه سال 2023 به سال ادغام ماینرهای بیت‌کوین تبدیل خواهد شد، شاخص هش ریت همچنین یک سال بازسازی عظیم در صنعت استخراج بیت‌کوین را پیش‌بینی کرد. تحلیلگران مطمئن هستند که تقویت ترازنامه برای استخراج کنندگان بیت کوین در سال 2023 اولویت اصلی خواهد بود زیرا آنها برای جلوگیری از ورشکستگی مبارزه می کنند.

تحلیلگران خاطرنشان کردند که سطوح بدهی ناپایدار برخی از ماینرهای بیت کوین آنها را مجبور می کند تا به بازسازی بدهی به عنوان تنها گزینه ادامه دهند. نویسندگان افزودند که تجدید ساختار بدهی می تواند مستلزم مذاکره در مورد نرخ بهره پایین تر یا تمدید تاریخ سررسید بدهی باشد.

به گفته تحلیلگران، ماینرهای بیت کوین نیز در سال 2023 با استفاده از مشتقات استخراج بیت کوین، از جمله مواردی که به ماینرها اجازه می دهند نرخ هش آتی خود را با قیمت هش خاص بفروشند، به طور فزاینده ای از خطرات محافظت خواهند کرد. ملرود و هارپر اظهار داشتند: «ما شاهد آغاز روندی خواهیم بود که معدنچیان به دنبال پوشش هر چیزی که می‌تواند پوشش‌دهی شود، درست مانند آنچه در صنایع تولیدکننده کالاهای بالغ‌تر انتظار می‌رود، آغاز می‌شود.

در مورد پیش‌بینی‌های گسترده‌تر صنعت، شاخص نرخ هش همچنین پیش‌بینی کرد که با اشاره به چرخه‌های تاریخی قیمت BTC ، بازار نزولی بیت‌کوین در حال انجام احتمالاً در سال 2023 به پایان خواهد رسید . با این حال، به گفته تحلیلگران، تا زمانی که شرکت‌های مالی سنتی آماده ورود به بیت‌کوین نباشند، یک بازار صعودی در مقیاس کامل آغاز نخواهد شد.

تحلیلگران پیش بینی کردند که رشد نرخ هش بیت کوین نیز در سال 2023 کاهش خواهد یافت، در حالی که تجهیزات استخراج حتی ارزان تر خواهند شد .

پیش‌بینی‌های ماینینگ بیت‌کوین در شاخص هش ریت در حالی صورت می‌گیرد که صنعت ماینینگ کریپتو دچار بحران بزرگی می‌شود که ناشی از از دست دادن حدود ۶۰ درصد ارزش بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ است. بیش از ۱۰۰ درصد از شرکت‌های استخراج عمومی مجبور شده‌اند تقریباً تمام ارزهای دیجیتالی را که در آن استخراج کرده‌اند بفروشند. 2022 برای زنده ماندن در زمستان کریپتو.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا