پیش بینی قیمت

آینده ارز دیجیتال الروند | پیش بینی قیمت الروند تا سال 2025

در این مقاله آینده ارز دیجیتال الروند و پیش بینی قیمت الروند در سال 2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام تجزیه و تحلیل و پیش بینی قیمت الروند در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

در میان ارزهای رمزپایه که امسال در حال افزایش هستند ، ارز دیجیتال الروند شاید برای برخی از آنها شگفت انگیزترین باشد. این ارز به طور مستقیم به پادشاه رمزنگاری بیت کوین متصل نیست و همچنین پرطرفدارترین ارز دیجیتالی امروز نیست. اما برای کسانی که مطلع هستند ، EGLD از سال 2020 وجود داشته است.

آیا الروند می تواند در سال 2021 به 400 دلار برسد؟ به زودی خواهیم فهمید. اما قبل از اینکه به آینده ارز دیجیتال الروند بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا به این سوال پاسخ دهیم “الروند (EGLD) چیست؟” در این مقاله به پیش بینی قیمت الروند میپردازیم.

الروند چیست؟

اجازه بدهید قبل از این که آینده ارز دیجیتال الروند را شروع کنیم بدانیم که الروند چیست؟ دارایی دیجیتال الروند (EGLD) یکی از فعال ترین ارزهای رمزنگاری شده در فضای رمزنگاری است که سر و صدا ایجاد می کند. در نتیجه ، سرمایه گذاران در سراسر جهان در حال حاضر از نزدیک ارز دیجیتال را زیر نظر دارند .

از نظر فناوری ، EGLD توسعه دهندگان ، اعتبارسنجان و مشاغل را قادر می سازد تا یک اقتصاد اینترنتی جدید ایجاد کنند. به این ترتیب ، کاربران شبکه می توانند از ویژگی های فوق العاده این پلتفرم مانند مقیاس پذیری گسترده ، سطح بالای امنیت و اکوسیستم سازگار با توسعه دهندگان بهره مند شوند.

اکنون که از رمزنگاری EGLD و فناوری آن مطلع هستیم ، بیایید پیش بینی قیمت الروند را شروع کنیم. علاوه بر پیش بینی قیمت ، با من همراه باشید تا بازار الروند را در روزهای آینده تجزیه و تحلیل کنیم.

وضعیت فعلی بازار الروند

تا زمان نگارش این تجزیه و تحلیل قیمت الروند ، با حجم معاملات 24 ساعته 513،953،848 دلار با 256.88 دلار معامله می شود. قیمت EGLD در 24 ساعت گذشته 9.51 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این ، الروند دارای منبع گردش فعلی 19،430،212.70 EGLD است. برای معامله گران و سرمایه گذاران علاقه مند به الروند ، معاملات رمزنگاری در صرافی هایی مانند Binance ، OKEx ، FTX ، Crypto.com و HitBTC Exchange انجام می شود. البته ، اینها تنها بخشی از صرافی های زیادی است که رمزنگاری در آنها فهرست شده است.

اکنون ، بیایید به قسمت بعدی این تجزیه و تحلیل فنی الروند برای سال 2021 ادامه دهیم و ببینیم آینده ارز دیجیتال الروند چگونه خواهد بود؟

عوامل مؤثر بر آینده ارز دیجیتال الروند چیست؟

بدون شک عوامل مختلفی می‌توانند در آینده هر ارز دیجیتالی سهیم باشند. الروند نیز از این قاعده مستثنی نیست. با هم برخی از این عوامل را مرور می‌کنیم.

  • آغاز همکاری با غول‌های تجارت
  • ایجاد تغییر در توکن
  • پرداخت پاداش

آغاز همکاری با غول های تجارت

سامسونگ یکی از اولین شرکت‌هایی بود که الروند برای آغاز همکاری به سراغ آن رفت. این دو شرکت همکاری خود را در سال 2019 و در زمینه ساخت بازی و اپلیکیشن غیرمتمرکز (DApp) شروع کردند. در ادامه این همکاری‌ها تصمیم بر آن شد که توکن ERD به کیف پول بلاکچینی سامسونگ اضافه شود.

همچنین آنها چند همکار را با برخی از فعالان حوزه بلاکچین مانند APRA و Ankr و همچنین StakeDAO آغاز کرده‌اند. همکاری الروند با این شرکا، می‌تواند به یک هم‌افزایی جمعی در این زمینه منجر شود. که همه این موارد بر آینده ارز دیجیتال الروند تاثیر می‌گذارد.

ایجاد تغییر توکن

دومین حرکت مهمی که نگاه ما را به آینده ارز دیجیتال الروند خوش‌بین می‌کند، ایجاد تغییر در توکن شبکه الروند است. الروند با تغییر دادن توکن ERD به EGLD سعی دارد مشکل مقیاس‌ پذیری را در بلاکچین خود رفع کند. این تغییر در اول سپتامبر سال 2020 اتفاق افتاد. توکن دوم که الروند گلد نام دارد، با مقیاس 1000:1 منتشر شد، یعنی به ازای هر 1000 توکن ERD می‌توانید 1 توکن EGLD دریافت کنید.

در واقع هیچ تغییر خاصی در قیمت و ارزش این ارز ایجاد نشده است. همچنین این مورد را حتی نمی‌توان به ‌عنوان یک هارد فورک تلقی کرد؛ چراکه اساساً ارز جدیدی به وجود نیامده است. اما این تغییر سبب ایجاد تحولات بزرگی در این شبکه شد. یکی از این تغییرات، کاهش میزان عرضه اولیه به ‌صورت کلی است.

پرداخت پاداش

در حال حاضر مهم‌ترین روش کسب درآمد از الروند را می‌توان پیوستن به جمع استیک‌کنندگان آن دانست. البته تا زمان راه‌اندازی شبکه اصلی به طور قطع نمی‌توان در مورد حاشیه سود این کار صحبت کرد. با این وجود حدس‌هایی در این باره وجود دارد که آنها را مرور می‌کنیم.

کاربرانی که به آینده ارز دیجیتال الروند خوش‌بین هستند و به استیکینگ آن می‌پردازند، به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  • دسته اول با نام نماینده (Delegator) شناخته می‌شوند که سود استیکینگ آنها 29 درصد به ‌صورت سالیانه است.
  • دسته دوم اعتبارسنج‌ها یا تأییدکننده‌ها (Validator) هستند که برای آنها 36 درصد بازدهی دارد.

البته این ارقام ممکن است پس از راه‌اندازی شبکه اصلی، افزایش بیاید.

تجزیه و تحلیل قیمت الروند در 2021

در حال حاضر ، الروند مقام سی و پنجم را در CoinGecko دارد . اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین EGLD به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله آینده ارز دیجیتال الروند برویم.

نمودار EGLD/USDT که الگوی کانال صعودی را نشان می دهد (منبع: TradingView )

بر اساس نمودار بالا ، الروند خود را در کنار گاوهای خشمگین قرار می دهد. امروز ، EGLD با قیمت بالای 256.88 دلار با نرخ افزایش 7 روزه +54 درصد معامله می شود.

علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که الروند اخیراً الگوی کانال صعودی را اجرا کرده است. کانال صعودی اقدام قیمتی است که در جهت صعودی از طریق خط موازی صعودی رخ می دهد. به علاوه ، نمودارهای بالا و پایین تر از این الگوی قیمت را نشان می دهد. علاوه بر این ، این الگو نشان دهنده صعودی کوتاه مدت است. این ها بر آینده ارز دیجیتال الروند تاثیر گذار است؟

شاخص قدرت نسبی EGLD (منبع: TradingView )

شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به 80 است ، به این معنی که الروند تقریباً بیش از حد خریداری شده است. بنابراین ، ممکن است در هر زمان معکوس قیمت تغییر کند.

بنابراین ، معامله گران باید ارزهای رمزنگاری شده را با دقت معامله کنند و تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار نگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند آگاه باشند و از ضررهای غیر منتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) الروند نیز نگاهی بیندازیم.

EGLD SMA 30 روزه و EMA 50 روزه (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021 ، قیمت الروند شاهد بسیاری از حرکتهای صعودی بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با در نظر گرفتن این نکته ، الروند در سال 2021 بازار رقابتی دارد. حال با این اوصاف آینده ارز دیجیتال الروند چگونه خواهد بود؟

آینده ارز دیجیتال الروند در سال 2021

با هم نگاهی به آینده ارز دیجیتال لروند در 2021 میندازیم. نمودار زیر نشان می دهد که الروند در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. علاوه بر این ، قیمت الروند بیش از 54 در 7 روز گذشته است. اگر این روند ادامه یابد ، الروند ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و سطح مقاومت 376 دلار خود را پشت سر بگذارد و به بالاتر برسد.

EGLD / USDT نمودار قیمت (منبع: TradingView )

برعکس ، اگر سرمایه گذاران به رمزارزها بپردازند ، خرس ها ممکن است تصاحب شده و EGLD را از موقعیت صعودی خود کنار بگذارند. به عبارت ساده تر ، قیمت EGLD ممکن است تقریباً به 137 دلار برسد که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال ، پیش بینی بلند مدت قیمت EGLD ما در سال 2021 صعودی است. این احتمال وجود دارد که در سال جاری از بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 266.76 دلار عبور کند. با این حال ، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز دیجیتال الروند در سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، EGLD تا پایان سال 2022 به 450 دلار می رسد. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 500 دلار را نشان می دهد. سپس صعود کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده ، مشارکت ها و پیشرفت هایی که به 450 دلار می رسد ، از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده ای نزدیک امکان پذیر است و آینده ارز دیجیتال الروند را روشن میکند.

پیش بینی قیمت الروند در سال 2023

اگر الروند سطح حمایتی حدود 200-MA را داشته باشد که میانگین متحرک بلند مدت است ، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا مأموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی با 700 دلار انجام دهند ، که باعث می شود سقوط نکند ، اما به طور مداوم بازی کند که این امر باعث میشود آینده ارز دیجیتال الروند تحت تاثیر باشد.

پیش بینی قیمت الروند در سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت الروند و پیش بینی پروژه جدید پلتفرم ، سرمایه گذاران الروند می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند که آینده ارز دیجیتال الروند را روشن میکند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت الروند را در بازار رمزنگاری افزایش دهد و به حدود 850 دلار برسد.

آینده ارز دیجیتال الروند در سال 2025

در چهار سال آینده ، قیمت الروند می تواند تا 950 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای الروند چندان دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که طبق پیش بینی قیمت الروند احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده وجود دارد.

نتیجه گیری

آینده ارز دیجیتال الروند در سال 2021 درخشان است. با پیشرفت های مداوم در داخل اکوسیستم الروند و همچنین در بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است شاهد پیشرفت الروند باشیم.

پیش بینی قیمت الروند در سال 2021 تقریبا 373 دلار است. با این حال ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که EGLD سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 400 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا