اخبار

وب سایت جدید دوج کوین فعال می شود

وب سایت ارتقا یافته دوج کوین اکنون فعال است.

با توجه به صفحه رسمی دوج کوین در توییتر، وب سایت ارتقا یافته دوج کوین اکنون فعال است و از حالت پیش نمایش که قبلا در آن بود خارج می شود.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شد، بنیاد دوج کوین در اواخر سال گذشته یک گروه اجتماعی راه اندازی کرد تا وب سایت قدیمی دوج کوین را به روز کند و تیمی را تشکیل دهد که می تواند روی یک وب سایت دوج کوین آینده کار کند. بنابراین، بیست داوطلب با طیف وسیعی از مهارت‌ها، از جمله نوشتن، ترجمه، HTML، CSS و طراحی گرافیکی گردآوری شدند.

در ماه ژوئن، وب سایت ارتقا یافته در حالت پیش نمایش راه اندازی شد، زیرا توسعه دهندگان بازخوردهای جامعه را جمع آوری کردند.

موارد جدید در وب سایت ارتقا یافته

وب سایت جدید دارای برگه هایی با عناوین: خانه، دوج کوین چیست، کیف پول های زیاد، جامعه بزرگ و ذوج پدیا است که دارای بخش های جالب و آموزشی در دوج کوین است. این وب سایت به زبان انگلیسی و بیش از 10 زبان موجود است.

این وب سایت دوج کوین را به عنوان یک ارز دیجیتال همتا به همتا منبع باز تعریف می کند که مورد علاقه شیبا اینو در سراسر جهان است.

در توضیح سودمندی دوج کوین، در بخشی از آن آمده است: “واقعیت ساده این است که پول مفید است—و دوج کوین پول است! در واقع، دوج کوین یکی از معدود ارزهای رمزنگاری شده است که از روز اول برای این هدف اصلی استفاده شده است.”

بخش دیگری در دوج پدیا به دنبال این است که این افسانه رایج را که یک نهنگ تقریباً 30 درصد از عرضه دوج کوین را در اختیار دارد، از بین ببرد: “در واقعیت، بسیاری از کیف‌پول‌های برتر دوج کوین کیف‌پول‌های سرد یا کیف‌پول‌های داغ هستند که توسط صرافی‌ها و کارگزاران کنترل می‌شوند، و بنابراین آنها نشان دهنده دوج کوین هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا