اخبار

دارندگان کریپتو از کار بر روی سیاست‌های رمزنگاری دولت ایالات متحده منع شدند

یک اطلاعیه مشاوره حقوقی جدید از دفتر اخلاق دولتی ایالات متحده، هر کارمندی را که دارای ارز دیجیتال است از کار بر روی مقررات فدرال کریپتو منع می کند.

مقامات دولتی ایالات متحده که به صورت خصوصی صاحب ارزهای دیجیتال هستند، اکنون از کار بر روی مقررات و سیاست هایی که می تواند بر ارزش دارایی های دیجیتال تأثیر بگذارد، منع شده اند.

یک اطلاعیه مشورتی جدید که توسط دفتر اخلاق دولتی ایالات متحده (OGE) در روز سه شنبه منتشر شد، بیان کرد که معافیت حداقلی – که به صاحبان اوراق بهاداری که مبلغی کمتر از یک آستانه مشخص دارند اجازه می دهد تا روی سیاست های مربوط به آن اوراق بهادار کار کنند – جهانی است. زمانی که صحبت از ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها می شود، قابل اجرا نیست.

در نتیجه، کارمندی که هر مقدار از یک ارز دیجیتال یا استیبل کوین را در اختیار دارد، در صورتی که کارمند بداند که موضوع خاصی می‌تواند تاثیر مستقیم و قابل پیش‌بینی بر ارزش ارز دیجیتال یا استیبل کوین‌های او داشته باشد، ممکن است در موضوع خاصی شرکت نکند.

این اطلاعیه سناریویی را ارائه می‌دهد که به موجب آن از کارمندی که تنها ۱۰۰ دلار از یک استیبل کوین خاص دارد، خواسته می‌شود روی مقررات استیبل کوین کار کند – کارمند مورد نظر نمی‌تواند در کارهای مربوط به مقررات شرکت کند «تا زمانی که منافع خود را در [آن] استیبل کوین واگذار نکند. “

این اخطار تصریح می‌کند که این حکم همچنان اعمال می‌شود، حتی اگر رمزارز یا استیبل کوین مورد نظر «برای اهداف قوانین اوراق بهادار فدرال یا ایالتی [یک امنیت] ایجاد کند».

این حکم جدید برای همه کارمندان دولت فدرال از جمله کاخ سفید، فدرال رزرو و وزارت خزانه داری اعمال می شود.

اصطلاح “de minimis” از یک عبارت لاتین طولانی تر آمده است، به این معنی: “قانون به چیزهای جزئی مربوط نمی شود.”

تنها معافیت از سرکوب مالکیت کریپتو توسط OGE این است که سیاست گذاران مجاز هستند تا سقف 50000 دلار در صندوق های مشترک سرمایه گذاری کنند که به طور گسترده در شرکت هایی سرمایه گذاری می کنند که از فناوری کریپتو و بلاک چین سود می برند. دلیل این معافیت این است که آنها “صندوق های متنوع تلقی می شوند.”

علی‌رغم قوانین به‌ظاهر سخت‌گیرانه در مورد سرمایه‌گذاری کارکنان در بخش کریپتو، ایالات متحده به حرکت رو به جلو در یکپارچه‌سازی صنعت ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و جو بایدن، رئیس‌جمهور ایالات متحده، رویکرد «کل دولت» را برای مقررات مربوط به بخش دارایی‌های دیجیتال اعلام کرد.

به گفته ریموند شو، بنیانگذار و مدیرعامل Cabital، پیشنهادهای قانونی اخیر می تواند ایالات متحده را به تنها کشور غربی تبدیل کند که به طور کامل استیبل کوین ها و سایر دارایی های دیجیتال را به عنوان بخش های رسمی سیستم مالی تنظیم کرده و می پذیرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا