اخبار ارزهای دیجیتال

خبر فوری: کوین بیس همزمان با شکایت SEC توسط تنظیم کنندگان امنیت ایالتی هدف قرار گرفت

SEC از صرافی ارزهای دیجیتال به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده ادعایی شکایت کرده است.

طبق بیانیه‌ای که کمیسیون اوراق بهادار آلاباما در 6 ژوئن منتشر کرد ، یک کارگروه چند ایالتی متشکل از تنظیم‌کننده‌های ایالتی از آلاباما، کالیفرنیا، ایلینوی، کنتاکی، مریلند، نیوجرسی، کارولین جنوبی، ورمونت، واشنگتن و ویسکانسین نمایش دلیل سفارش در برابر صرافی ارزهای دیجیتال کوین بیس قرا گرفتند. در این دستور آمده است که “کوین بیس با ارائه حساب های برنامه پاداش سهام خود به ساکنان آلاباما بدون ثبت نام برای عرضه یا فروش این اوراق، قانون اوراق بهادار را نقض می کند.”

به طور خاص، این دستور به کوین‌بیس 28 روز فرصت می‌دهد تا علت را نشان دهد که چرا نباید از فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده در آلاباما خودداری کند. در همان روز، کوین بیس یک اخطار دعوی از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده دریافت کرد که در آن ادعای ارائه اوراق بهادار ثبت نشده بود.

“کوین بیس قبل از به اشتراک گذاشتن آنها با سرمایه گذاران، از آن سودهای [سهم بندی] کاسته می شود. اقدام ASC [کمیسیون اوراق بهادار آلاباما] تا زمانی که با قوانین آلاباما مطابقت داشته باشد، کوین بیس را از ارائه سهام به عنوان یک سرویس منع نمی کند.”

علاوه بر این، ASC گفت که تقریباً 3.5 میلیون حساب برنامه پاداش سرمایه گذاری کوین بیس در سراسر کشور “توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) یا شرکت حمایت از سرمایه گذاران اوراق بهادار (SIPC) بیمه نمی شوند. در نتیجه، رگولاتورها ادعا می کنند که “هیچ محافظتی در برابر ضرر برای هیچ یک از این حساب ها، از جمله بیش از 33000 حساب در حال حاضر توسط سرمایه گذاران آلاباما وجود ندارد.”

سرمایه‌گذاران تشویق می‌شوند قبل از سرمایه‌گذاری پول خود، با ASC تماس بگیرند تا وضعیت ثبت‌نام یک برنامه پاداش شرط‌بندی را تأیید کنند.

به طور همزمان، شکایت SEC علیه کوین بیس ادعا کرد که کوین بیس هرگز به عنوان یک کارگزار، بورس اوراق بهادار ملی یا آژانس تسویه حساب ثبت نشده است، در نتیجه از طرح افشای بازارهای اوراق بهادار طفره رفته است. گری جنسلر، رئیس SEC، در رسیدگی به آخرین شکایت کوین بیس، گفت که صرافی رمزارز ظاهراً مشتریان خود را از محافظت های حیاتی که از تقلب و دستکاری جلوگیری می کند محروم کرده است. یکی دیگر از صرافی‌های ارزهای دیجیتال، کراکن، قبلاً با SEC به مبلغ 30 میلیون دلار در رابطه با برنامه استیکینگ کریپتو در ایالات متحده تسویه حساب کرده بود. شکایت دیگری از SEC علیه صرافی ارزهای دیجیتال بایننس نیز در جریان است .

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا