اخبار ارزهای دیجیتال

حرکت با پشتوانه کوین بیس 4 استدلال کلیدی برای لغو تحریم‌های تورنادو کش ارائه می‌کند

بر اساس این پرونده، خزانه داری فاقد صلاحیت ممنوعیت نقدینگی تورنادو و معاملات مرتبط با آن است.

شش نفر که به دنبال لغو تصمیم وزارت خزانه داری ایالات متحده برای تحریم میکسر رمزنگاری تورنادو کش هستند، به تازگی چهار استدلال کلیدی را در حمایت از پیشنهاد خود بیان کرده اند.

در یک پرونده در ۲۴ می در حمایت از درخواست قبلی برای قضاوت خلاصه جزئی ، افراد استدلال می‌کنند که «پرونده مربوط به تدوین قوانین ویژه برای فناوری جدید نیست»، بلکه یک مورد بیش از حد دولت و نقض حقوق متمم اول است.

پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، اندکی بعد این استدلال ها را در یک موضوع توییتری خلاصه کرد و استدلال کرد که دولت به دنبال استفاده از قانون تحریم اموال برای ممنوع کردن نرم افزارهای منبع باز است – که مغایر با مقاصد قانون است.

کوین بیس از شکایت علیه وزارت خزانه داری ایالات متحده حمایت کرده است که اولین بار در 8 سپتامبر 2022 ثبت شد. شش شاکی در پشت این پرونده عبارتند از: جوزف ون لون، تایلر آلمیدا، الکساندر فیشر، پرستون ون لون، کوین ویتال و نیت ولش. در این پرونده مشخص شد که بیشتر اعضای گروه قبلاً با تورنادو کش تعامل داشته اند.

چهار استدلال کلیدی

اولین مورد از این استدلال ها مربوط به تلاش خزانه داری برای طبقه بندی تورنادو کش به عنوان یک “شهروند” خارجی – که باید برای توجیه اقدام خود انجام دهد – با نامیدن آن یک انجمن غیرشرکتی.

اما شاکیان خاطرنشان کردند که خزانه داری تورنادو کش را به گونه ای تعریف کرده است که همه دارندگان توکن TORN را شامل شود، خواه آنها برای هر هدف مشترکی ترکیب شده باشند یا نه. شاکیان استدلال می کنند که در نتیجه این تعریف، تورنادو کش نمی تواند به عنوان یک انجمن غیرقابل ثبت بر اساس آزمایش های خود خزانه داری طبقه بندی شود.

استدلال دوم به این موضوع اشاره دارد که چگونه قراردادهای هوشمند منبع باز که عملکرد تورنادو کش را فراهم می‌کنند، نمی‌توانند دارایی در نظر گرفته شوند، زیرا دارایی فقط به چیزی اشاره دارد که می‌توان مالک آن باشد.

حتی اگر بتوان این قراردادهای هوشمند را دارایی تلقی کرد، استدلال سوم شاکی این است که هیچ نهاد تورنادو کش هیچ “نفعی” در آنها ندارد و بنابراین خزانه داری صلاحیت تحریم آن را ندارد.

اسکرین شات که استدلال های کلیدی سوم و چهارم توسط شاکیان را برجسته می کند. منبع: پرونده قضایی

استدلال نهایی این است که حتی اگر خزانه داری صلاحیت انجام این کار را داشته باشد، تحریم تورنادو کش، متمم اول را نقض می کند، و خزانه داری نمی تواند با ادعای اینکه کاربران تورنادو کش باید در جای دیگری به آزادی بیان بپردازند، از این تحمیل دفاع کند.

خزانه داری در ابتدا تعدادی از آدرس های مرتبط با تورنادو کش را در 8 آگوست 2022، تنها یک ماه پس از منبع باز بودن کد رابط کاربری، تحریم کرد .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا