اخبار

ماینر بیت کوین CleanSpark قرار است با نزدیک شدن به هاوینگ، نرخ هش را دو برابر کند

CleanSpark انتظار دارد زمانی که بیت کوین ریگ های ماینینگ را از چهار تسهیلات خریداری شده اخیر بالا می برد، نرخ هش عملیاتی آن در زمان نصف شدن بیت کوین دو برابر شود.

CleanSpark قرار است در نیمه اول سال 2024 پس از موافقت ماینر بیت کوین با خرید چهار تسهیلات استخراج جدید قبل از نصف شدن پاداش استخراج ارز دیجیتال، CleanSpark نرخ هش خود را دو برابر کند.

CleanSpark در 6 فوریه اعلام کرد که سه مرکز استخراج بیت کوین در می سی سی پی را به قیمت 19.8 میلیون دلار خریداری کرده است که پس از نهایی شدن خرید، 2.4 اگزاهش در ثانیه (EH/s) تولید می کند.

این شرکت همچنین با خرید یک مرکز استخراج اضافی در دالتون، جورجیا، به مبلغ 6.9 میلیون دلار موافقت کرد که 0.8 EH/s تولید خواهد کرد. با این حال، این تأسیسات در حال ساخت است و تا آوریل 2024 آماده نخواهد شد. سهام CleanSpark در روز پس از اعلام آن شاهد افزایش 12 درصدی بود.

همراه با انرژی قریب الوقوع توسعه Sandersville خود، که قرار است شش EH/s را به نرخ هش شرکت اضافه کند، CleanSpark انتظار دارد که نرخ هش عملیاتی خود از 10 EH/s به 20 EH/s در نیمه اول سال 2024 حداقل دو برابر شود.

این حرکت ها در حالی انجام می شود که CleanSpark خود را برای رویداد نصف کردن بیت کوین آینده که برای اواخر آوریل برنامه ریزی شده است، آماده می کند، جایی که پاداش استخراج بیت کوین از 6.25 BTC به 3.125 BTC کاهش می یابد.

زک برادفورد، مدیرعامل CleanSpark در این اطلاعیه گفت: «[خریدها] کارایی عملیاتی ما را در حالی که برای نصف شدن آماده می‌شویم بهبود می‌بخشد».

نرخ‌های هش فعلی و پیش‌بینی‌شده در آینده CleanSpark براساس مکان. منبع: CleanSpark

CleanSpark معاملات را در 6 فوریه با قیمت 8.70 دلار به پایان رساند که افزایشی بیش از 12 درصدی در روز را نشان می‌دهد و طبق گزارش گوگل فایننس، در معاملات بعد از ساعت کاری، افزایش اندکی زیر 0.5 درصد داشته است.

قیمت سهام CLSK در 6 فوریه. منبع: گوگل فایننس

قیمت سهام دو رقیب آن، هولدینگ ماراتن دیجیتال و پلتفرم ریوت به ترتیب 2.5% و 4.5% در روز افزایش یافت.

قیمت سهام CleanSpark نسبت به سال 2023 440 درصد افزایش یافت، اما برای شروع سال 2024 تحت اصلاح قیمت قرار گرفت و در حال حاضر 20 درصد از سال تا به امروز کاهش یافته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا