اخبار

کریستینا آگیلرا برای علائم تجاری NFT و متاورس درخواست می دهد

کریستینا آگیلرا، خواننده پاپ، مایلی سایرس را با ارسال فایل‌های علامت تجاری مرتبط با توکن‌های غیرقابل تعویض و متاورس دنبال کرده است.

کریستینا آگیلرا، خواننده پاپ، علائم تجاری مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض و متاورس را در اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده ثبت کرده است.

خواننده «جن در بطری» می‌خواهد فایل‌های چندرسانه‌ای قابل دانلود حاوی آثار هنری، صدا، متن و ویدیوهای مرتبط با موسیقی و هنرهای نمایشی ایجاد کند. چنین فایل هایی با کمک توکن های غیر قابل تعویض احراز هویت می شوند .

دیوای پاپ قصد دارد مجموعه ای از کالاهای مجازی مانند هنر، لباس، سرپوش، کفش، عینک، محصولات زیبایی و سایر کالاهای مجازی را عرضه کند.

آگیلرا همچنین می خواهد خدمات سرگرمی مانند اجرای موسیقی و حضور مجازی ارائه دهد.

این خواننده پاپ در اواخر دهه 1990 با اولین آلبوم خود با نام خود که تقریباً 14 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت، محبوبیت پیدا کرد. انتشار در سال 1999، که چندین موفقیت قابل توجه را به همراه داشت، گواهی پلاتین 8 برابری را در آگیلرای ایالات متحده دریافت کرد، با این حال، با فروش انبوه رقیب آن زمان خود بریتنی اسپیرز، که دارای دو آلبوم دارای گواهی الماس بود، مطابقت نداشت.

پس از چندین انتشار نسبتاً موفق در دهه 2000، که شامل «Stripped» و «Back and Basic» می شود، حرفه این خواننده با آلبوم 2010 به نام «Bionic» افت شدیدی را تجربه کرد. ششمین آلبوم استودیویی آگیلرا با مقایسه با آلبوم بسیار موفق لیدی گاگا به نام “شهرت” به یک فاجعه انتقادی و تجاری تبدیل شد. “Bionic” مدت کوتاهی پس از انتشار شروع به سقوط از نمودارها کرد و آگیلرا از آن زمان تاکنون از آن فاجعه عقب نشینی نکرده است.

صدور NFT ممکن است به یک سرمایه گذاری تجاری جدید برای این کهنه کار 41 ساله صنعت تبدیل شود، اما صرفاً ثبت علائم تجاری به این معنی نیست که او برنامه های فوری مرتبط با ارزهای دیجیتال دارد.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، مایلی سایرس، ستاره پاپ نیز تقریباً یک ماه پیش چندین پرونده مربوط به NFTها و متاورس ارسال کرده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا