اخبار

پاسخ چارلز هاسکینسون به منتقدان درباره رشد اکوسیستم دیفای کاردانو

ارزش کل کاردانو در حال حاضر 298.27 میلیون دلار است.

چارلز هاسکینسون ، بنیانگذار کاردانو ، به منتقدان پاسخ داده است – این بار در مورد Emin Gün Sirer، بنیانگذار و مدیر عامل آوالانچ. دومی از سرعت کند رشد اکوسیستم دیفای کاردانو انتقاد کرده بود، همانطور که در TVL آن منعکس شده است.

منبع: توییتر

طبق گفته DefiLlama ، ارزش کل کاردانو در حال حاضر 298.27 میلیون دلار است. بدون گنجاندن توکن های حاکمیتی سهامداران در ارزیابی TVL کاردانو حدود 219.42 میلیون دلار است.

ارزش کل قفل شده در کاردانو. منبع: DefiLlama

ارزش کل قفل شده (TVL) به مجموع دارایی های رمزنگاری سپرده شده در یک پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) یا در پروتکل های DeFi اشاره دارد. کاردانو پس از راه‌اندازی پروژه‌های Sundaeswap و Minswap که کمک زیادی به TVL آن کرد، از ژانویه شاهد رشد ثابت TVL بوده است.

کاردانو از ابتدای سال 2022 که از بالاترین رکورد 434.74 میلیون دلاری TVL در تاریخ 28 مارس به دست آمد، نزدیک به 50000 درصد رشد در TVL داشته است. ترا، بهمن و سولانا.

بر اساس رتبه بندی DefiLlama از پلتفرم های مالی غیرمتمرکز، کاردانو در حال حاضر در رتبه 28 دوردست قرار دارد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، تاخیر ظاهری در رشد را توضیح می دهد، زیرا بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز (dApps) منتظر هستند تا هارد فورک Vasil از لوله کشی بهره مند شوند.

Pipelining یک راه حل مقیاس پذیر است که روند توزیع بلوک ها را تسریع می کند، بنابراین “زمان مرده” بین آنها را به شدت کاهش می دهد. این امکان اجرای تغییرات تهاجمی تر مانند اسکریپت های مرجع را فراهم می کند که می تواند به طور چشمگیری بلاک چین را در سراسر جهان افزایش دهد.

در حال حاضر، در حال حاضر 10 dApp وجود دارد که در مقدار کل قفل شده در کاردانو نقش دارند. MuesliSwap اولین صرافی غیرمتمرکز بود که در اواخر دسامبر در شبکه اصلی راه اندازی شد. Sundaeswap در ژانویه راه اندازی شد، در حالی که MinSwap اولین کار خود را در ماه مارس انجام داد.

در به‌روزرسانی‌های اخیر IOHK ، نزدیک به 900 پروژه در حال حاضر در کاردانو در حال ساخت هستند که DEX ها تقریباً 4٪ را تشکیل می‌دهند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا