اخبار

CZ تلاش دولت ایالات متحده برای محدود کردن سفر قبل از تاریخ صدور حکم را به چالش می کشد

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل سابق بایننس، اظهارات وزارت دادگستری ایالات متحده مبنی بر اینکه او در معرض خطر پرواز است و ممکن است قبل از صدور حکم در سال آینده برنگردد، اعتراض کرده است.

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل سابق بایننس با تلاش های دولت ایالات متحده برای جلوگیری از بازگشت وی به امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) برای حضور در کنار خانواده خود در حالی که در انتظار صدور حکم پس از اعتراف به گناه خود است، مخالفت کرده است.

در یک پرونده قضایی در 23 نوامبر، وکلای ژائو از یک قاضی ناحیه ایالات متحده خواستند تا تغییر پیشنهادی شرایط وثیقه او را که توسط وزارت دادگستری ایالات متحده (DoJ) ارائه شده است، رد کند.

عصاره پرونده قضایی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه غربی واشنگتن. منبع: CourtListener

همچنین مجدداً تأکید شد که به ژائو باید اجازه خروج از ایالات متحده و بازگشت به امارات تا زمان صدور حکم در فوریه 2024 داده شود.

وکلای دادگستری قاطعانه اعلام کردند که علیرغم احتمال 18 ماه حبس، وی قصد ندارد برای فرار از تاریخ صدور حکم در امارات بماند.

همانطور که قاضی سوچیدا متوجه شد، تمام حقایق و شرایط به خوبی نشان می‌دهد که آقای ژائو هیچ خطری برای فرار ندارد و باید اجازه داده شود تا در انتظار صدور حکم به همراه خانواده‌اش در امارات در خانه اقامت کند. پیشنهاد دولت باید رد شود.»

علاوه بر این، وکلای ژائو استدلال کردند که او با پرواز از امارات به ایالات متحده مسئولیت اقدامات خود را بر عهده گرفته است.

در این پرونده آمده است: «قصد او حل و فصل این پرونده است و انجام همه این اقدامات مادی بدون قصد حضور برای صدور حکم غیرمنطقی است.

در 22 نوامبر، دادستان‌های ایالات متحده پرونده‌ای را به دادگاه ارائه کردند که در آن ادعا می‌شد که ژائو باید از خروج از ایالات متحده به دلیل احتمال خطر پرواز منع شود .

وزارت دادگستری تاکید می کند که اگر ژائو تصمیم بگیرد که برای صدور حکم از امارات برنگردد، اطمینان از بازگشت او چالش هایی را برای دولت به همراه خواهد داشت.

با این حال، طبق سندی که در 21 نوامبر به دادگاه ارسال شد، فاش شد که ژائو 175 میلیون دلار وثیقه آزادی دارد و متعهد شده است 14 روز قبل از تاریخ صدور حکم در 23 فوریه 2024 به ایالات متحده بازگردد.

این امر پس از آن صورت می گیرد که ژائو در بحبوحه اعتراف به اتهامات متعددی که توسط وزارت دادگستری وارد شده بود، با کناره گیری از سمت مدیرعاملی بایننس موافقت کرد.

در حالی که این معامله به او اجازه می دهد تا اکثریت سهام خود در بایننس را حفظ کند ، او اجازه نخواهد داشت در صرافی کریپتو سمت اجرایی داشته باشد.

این معامله بر دعوای معوقی که بایننس علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دارد تأثیر نمی گذارد ، اما مشکلات شرکت با کمیسیون معاملات آتی کالاها (CFTC) را حل خواهد کرد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا