اخبار

IOHK کاردانو در مورد شایعات تاخیر هاردفورک Vasil: “ما خیلی نزدیک هستیم”

IOHK کاردانو در پاسخ به منتقدان هاردفورک Vasil می‌گوید “ما بسیار نزدیک هستیم”.

تیم هریسون ، معاون جامعه و اکوسیستم در IOHK به گمانه زنی ها درباره تاخیر قریب الوقوع در هاردفورک Vasil که برای پایان ژوئن برنامه ریزی شده بود، پاسخ داد.

طبق شایعات منتشر شده در اینترنت، مشکلات عمده ای در هارد فورک Vasil کاردانو شناسایی شده است که می تواند عرضه را تا ماه آگوست به تعویق بیاندازد. IOHK به تازگی به روز رسانی اواسط ماه خود را برگزار کرد و ادعا کرد که همه چیز طبق برنامه پیش می رود.

به گفته منبع، اپراتورهای استخر سهام (SPOs) برای موفقیت هاردفورک Vasil باید به آخرین به‌روزرسانی روی بیاورند، اما تنها دو هفته تا زمان عرضه برنامه‌ریزی‌شده، رسیدن به ضرب‌الاجل‌ها بعید به نظر می‌رسد.

تیم هریسون، از سوی دیگر، اظهار داشت که جامعه در مورد پیشرفت Vasil HFC در روز دوشنبه 20 ژوئن به روز خواهد شد.

اطلاعاتی که قبلاً توسط IOHK به اشتراک گذاشته شده بود

در حالی که جامعه منتظر به‌روزرسانی مورد انتظار در روز دوشنبه است، ممکن است لازم باشد به‌روزرسانی‌های قبلی که توسط IOHK در رابطه با هاردفورک Vasil به اشتراک گذاشته شده بود، بازگشتی داشته باشید.

در 7 ژوئن، IOHK در یک رشته توییت اعلام کرد که در آخرین مایل رویداد Vasil HFC است و کار به آرامی پیش می‌رود.

برنامه یکپارچه سازی Vasil از دیدگاه های مختلف تا به امروز چالش برانگیزترین برنامه است زیرا این فرآیندی است که نه تنها به تلاش فوق العاده بلکه به هماهنگی نزدیک نیاز دارد. گره اصلی، چندین مؤلفه و DB-Sync به API های شخص ثالث مانند Blockfrost باید ارتقا داده شوند و بنابراین وابستگی های متقابل زیادی وجود دارد.

IOHK همچنین یک نسخه جدید Vasil node، یک نسخه CLI و یک شبکه آزمایشی توسعه‌دهنده جدید ایجاد کرد تا اطمینان حاصل شود که شرکای اکوسیستم خود زمان کافی دارند. همچنین افزود که تمرکز آن اکنون به اندازه گیری نقاط عطف هفتگی که باید مراحل بعدی را تعیین کند تغییر کرده است.

انتظار می رود هاردفورک Vasil قابلیت های کاردانو و Plutus را بهبود بخشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا