اخبار

OKX برای تجارت دارایی های تفکیک شده سازمانی به کوماینو و کوین شرز می پیوندد

سباستین ویدمن، رئیس استراتژی در Komainu، معتقد است که این یک گام ضروری برای جذب موسسات برای پذیرش دارایی های دیجیتال است.

صرافی کریپتو OKX با ارائه‌دهنده نگهبانی کوماینو و مدیر دارایی کوین شرز برای تسهیل تجارت شبانه‌روزی دارایی‌های مجزا برای پیشبرد پذیرش نهادی دارایی‌های دیجیتال شریک شده است.

طبق گفته OKX، کوین شرز در صرافی OKX معامله می‌کند، در حالی که کوماینو، یک ارائه‌دهنده حضانت شخص ثالث، دارایی‌های وثیقه را در اختیار دارد. این کار برای کاهش خطرات طرف مقابل، از جمله شکست طرف مقابل در انجام بخشی از معامله خود در یک معامله تجاری، انجام می شود.

به گفته سباستین ویدمن، رئیس استراتژی در کوماینو، این یک گام ضروری برای جذب موسسات برای پذیرش دارایی های دیجیتال است، زیرا زیرساخت های سنتی بازار مالی را منعکس می کند. ویدمن در بیانیه‌ای گفت: «با عمل به عنوان متولیان شخص ثالث مستقل، قابل اعتماد و تنظیم‌شده برای دارایی‌های وثیقه، ما به مشتریان خود تضمین‌های بیشتری در طول چرخه عمر معاملاتی آنها می‌دهیم.

لنیکس لای، مدیر ارشد بازرگانی OKX، معتقد است که توسعه جدید یکی از موانع باقی مانده برای معامله گران نهادی، یعنی خطرات طرف مقابل را برطرف می کند. او توضیح داد:

«راه‌حل‌های امن حضانت فعال هستند. چارچوب های نظارتی در حال شکل گیری است. نقدینگی بورس در کنار توسعه اکوسیستم معاملاتی در حال تعمیق است. با این حال، ریسک طرف مقابل یک مانع بزرگ باقی مانده برای معامله گران نهادی است.

به گفته لای، این حفاظت اعتماد و اطمینان معامله‌گران نهادی را تقویت می‌کند و چشم‌انداز قابل اعتمادتری را برای انجام معاملات در دارایی‌های دیجیتالی ایجاد می‌کند. در مصاحبه قبلی با کوین تلگراف، لای بیان کرد که افزایش استانداردهای انطباق برای جذب سرمایه گذاران مالی سنتی در فضای کریپتو مهم است.

در همین حال، لوئیس فلاس، رئیس راه‌حل‌های صندوق تامینی در کوین شرز، گفت که این مشارکت یک “مکانیسم قانونی قوی” برای مدیریت متقابل دارایی‌ها ایجاد می‌کند. به گفته فلاس، این مشارکت همچنین تخصص شرکت را در “مذاکره توافقات سه جانبه پیچیده که خطرات وثیقه، امنیتی و قانونی را پوشش می دهد” را نشان می دهد که برای سرمایه گذاران نهادی مهم هستند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا