اخبار

این کلکسیونر NFT سنگ 1 میلیون دلاری خود را با یک اشتباه به قیمت کمتر از 0.1 دلار فروخت!

دینو دیلر، کلکسیونر سنگ اتریوم ، اعلام کرد که متأسفانه قطعه دیجیتالی اتروک خود را به جای 444 اتریوم یا یک میلیون دلار به قیمت 444 وی فروخته است. چهارصد و چهل و چهار (444) وی معادل کمتر از یک سنت است و حتی برای پرداخت هزینه تراکنش کافی نیست.

همانطور که “کلکسیونر سنگ” به اشتراک می گذارد، او کل دارایی خالص تقریباً یک میلیون دلاری خود را در کمتر از یک ثانیه با یک “کلیک” از بین برد. هنگامی که سفارش در بازار نمایش داده شد، ربات NFT قطعه را برای مبلغی ناچیز “snip” کرد.

معامله‌گران و کلکسیونرهای NFT معمولاً ربات‌های خاصی را راه‌اندازی می‌کنند که بازارهای NFT مانند OpenSea یا LooksRare را برای قطعاتی که به دلیل یک خطای فنی یا اشتباهی مشابه آنچه که Dino Dealer مرتکب شده با قیمت بسیار پایین‌تری در بازار فهرست شده‌اند، ردیابی می‌کنند.

علیرغم از دست دادن یک میلیون دلار در کمتر از یک ثانیه، کلکسیونر تسلیم نشده است و به طعنه در توییتی مبنی بر بازپرداخت پول ارسال کرد و پیامی را برای صاحب ربات ارسال کرد که اشتباه خود را هنگام فروش قطعه توصیف کرد.

تقریباً بلافاصله، صفحه Etherscan او مملو از نظراتی شد که “بازپرداخت” را به کسانی که از طریق یک آدرس ایمیل مشترک یا حتی شماره تلفن با “شرکت‌های بازپرداخت” تماس می‌گرفتند، پر شد. اما بدیهی است که آدرس های ذکر شده برای کلاهبرداری از کاربرانی طراحی شده اند که قبلاً آسیب دیده اند.

هنوز ممکن است صاحب ربات متوجه پیام یا توییت شود و وجوهی که صادقانه به دست آورده است را برگرداند. اما به احتمال زیاد، صاحب سنگ سرمایه خود را از دست داده است و قطعه NFT را پس نخواهد گرفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا