اخبار

کاردانو به عنوان عضو طلایی به بنیاد لینوکس می‌پیوندد

کاردانو اعلام کرده است که اکنون عضو بنیاد لینوکس است . طبق یک پست وبلاگ، بنیاد کاردانو به عنوان یک عضو طلایی پیوسته است و تنها غیرانتفاعی فعال در این سطح است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، دریک هوندل، مدیر منبع باز بنیاد کاردانو، در نشست متن باز لینوکس با خالق لینوکس، آقای لینوس توروالدز، گفتگویی برگزار کردند.

دریک هوندل درباره این رویداد اظهار داشت: “بنیاد کاردانو بر روی پذیرش فناوری بلاک چین متمرکز شده است و ما قویاً معتقدیم که ایجاد یک جامعه منبع باز پر جنب و جوش در اطراف فناوری ما بخش کلیدی دستیابی به این هدف است.” بنیاد، با سابقه برجسته خود به عنوان تسهیل کننده همکاری در زمینه فناوری منبع باز جالب، مکان مناسبی برای ما است.”

انتظار می رود چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، امروز، 23 ژوئن، در برابر کمیته کشاورزی، کمیته فرعی مبادلات کالا، انرژی و اعتبار مجلس نمایندگان ایالات متحده حاضر شود.

هاسکینسون شهادت می دهد و به سوالات اعضای کمیته در مورد جلسه استماع “آینده مقررات دارایی های دیجیتال” پاسخ می دهد. کمیته کشاورزی بر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) نظارت دارد.

به طور تصادفی، آگلوس کیایاس، دانشمند ارشد ورودی-خروجی نیز امروز، 23 ژوئن، در کنفرانس IEEE در مورد محاسبات قابل اعتماد و ایمن سخنرانی خواهد کرد.

نوآوری های وب 3 کاردانو

کیف پول Daedalus اجرای کامل گره IOG است و یک برنامه دسکتاپ است. کل اجرای گره IOG یک برنامه دسکتاپ است که به عنوان کیف پول Daedalus شناخته می شود. IOG ادعا می کند که Lace را ایجاد می کند ، که آن را به عنوان یک فروشگاه یک مرحله ای برای همه عملیات بلاک چین توصیف می کند تا تجربه کاربر کیف پول را ساده تر کند.

Lace یک کیف پول سبک است که بانکداری آنلاین را ساده می کند و به عنوان دروازه ای به وب 3.0 عمل می کند. کاربران Lace می‌توانند مستقیماً با یکدیگر و با مشاغل ارتباط برقرار کنند و دارایی‌ها و داده‌ها را بدون نیاز به واسطه مبادله کنند.

در زمان انتشار، ADA با 2.12 درصد افزایش در 0.473 دلار معامله شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید