اخبار

کاردانو (ADA) در آستانه داشتن هفته بزرگ

هفته شلوغی برای اکوسیستم کاردانو خواهد بود، با استیبل کوین Djed و پروتکل Coti که هر دو اولین خود را خواهند داشت.

کاردانو، یکی از محبوب ترین پروژه های اثبات سهام، در آستانه یک هفته بزرگ است.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است ، صرافی‌های غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو (DEX) MinSwap و MuesliSwap و همچنین بسیاری از برنامه‌های مالی غیرمتمرکز دیگر پشتیبانی از استیبل کوین Djed را اضافه می‌کنند.

استیبل کوین بیش از حد وثیقه، ایجاد ورودی خروجی توسعه دهنده اصلی کاردانو و پلتفرم پرداخت غیرمتمرکز COTI است. این نام به نام یک باستانی گرفته شده است

انتظار می‌رود که راه‌اندازی استیبل‌کوین Djed برای اکوسیستم DeFi در حال مبارزه کاردانو یک موهبت باشد زیرا احتمالا نقدینگی بسیار بیشتری را به همراه خواهد داشت.

الگوریتم استیبل کوین که بسیار در مورد آن صحبت می شود بر اساس نسبت وثیقه ای است که در محدوده 400 تا 800 درصد است. به زبان ساده، توکن های دیگر از استیبل کوین پشتیبانی می کنند. اگر نسبت ذخیره به کمتر از 400 درصد برسد، ضرب توکن‌های جدید DJED غیرممکن خواهد بود.

کارت استیبل کوین Djed با کمک یک سکه پشتیبان به نام شن (SHEN) می‌تواند پیوند دلاری خود را حفظ کند.

علاوه بر این، Liqwid Labs، یک پروتکل نرخ بهره غیرحضوری روی زنجیره، قرار است هفته آینده راه اندازی شود. به عنوان یک بازار غیرمتمرکز برای وام گیرندگان و وام دهندگان عمل می کند.

باید دید آیا کاردانو (ADA) نسبت به رویدادهای آینده واکنش نشان خواهد داد یا خیر. این ارز دیجیتال در حال حاضر با قیمت 0.39 دلار در صرافی های اصلی معامله می شود و ارزش بازار آن 13.5 میلیارد دلار است.

همانطور که توسط بیگ اینکام گزارش شده است، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو اخیراً اظهار داشت که تعداد زیادی برنامه غیرمتمرکز آنلاین می شوند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا