اخبار

تحلیلگر بلومبرگ: بیت کوین ممکن است همچنان تحت فشار باقی بماند

بر اساس تحلیل بلومبرگ ، شاخص واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) هشداری را برای قیمت بیت کوین منتشر کرده است. MACD منفی شده است، که برای برخی از تحلیلگران سیگنال نگران کننده ای است که بیت کوین ممکن است همچنان تحت فشار قرار بگیرد. در نتیجه رکود اخیر، بیت کوین نیز به زیر میانگین متحرک روزانه خود (MA 50) سقوط کرده است.

یک باد مخالف دیگر برای بیت کوین می تواند دلار آمریکا باشد که اخیرا به بالاترین سطح خود در بیش از یک ماه گذشته رسیده است. بیت کوین همیشه رابطه معکوس با شاخص دلار DXY حفظ کرده است.

یکی از تحلیلگران بلومبرگ اینتلیجنس خاطرنشان کرد: حداقل در کوتاه‌مدت تا میان‌مدت، ثروت بیت‌کوین ممکن است همچنان با سایر دارایی‌های رشد بلندمدت مانند سهام فناوری، جیمی داگلاس کوتس، مرتبط باشد.

در جریان فروش روز جمعه، بیت کوین به پایین ترین سطح 20782 دلار سقوط کرد و بیش از 11 درصد در نتیجه ریسک گریزی در بازارهای جهانی ناشی از نگرانی ها در مورد سیاست های پولی سختگیرانه فدرال رزرو کاهش یافت.

در زمان انتشار، بیت کوین با اندکی افزایش 2 درصدی به 21300 دلار معامله می شد.

آیا ضعف در قیمت بیت کوین ادامه خواهد داشت؟

گلس‌نود در گزارش اخیر خود خاطرنشان می‌کند که بازار بیت‌کوین اخیراً با موجی از تسهیلات کوتاه‌مدت مواجه شد و قیمت‌ها برای ۲۳ روز متوالی بالاتر از قیمت واقعی معامله شدند . با این حال، ضعف در فعالیت شبکه زیربنایی در آخرین فروش خود را نشان داده است، و قیمت‌ها بار دیگر به زیر این سطح کلیدی مبتنی بر هزینه سقوط کردند.

دلیل اصلی را ذکر می کند که منجر به ضعف و پس از آن رد قیمت از 24.4 هزار دلار به پایین تر از قیمت واقعی شد زیرا سرمایه گذاران از گروه های مختلف کیف پول تصمیم گرفتند در آخرین پیشرفت بالاتر از سطح پایه هزینه متوسط ​​بازار توزیع کنند.

در حالی که ساختار بازار کنونی بدون شک مشابه بازار نزولی اواخر سال 2018 است، اما همچنان فاقد معکوس شدن روند کلان در سودآوری و جریان های ورودی تقاضا برای یک روند صعودی پایدار است.

بنابراین، به احتمال زیاد مرحله تثبیت پایین چرخه در حال انجام است، زیرا سرمایه گذاران بیت کوین سعی می کنند پایه ای قوی بسازند که در معرض عدم قطعیت مداوم و رویدادهای نامطلوب در پس زمینه اقتصاد کلان باشد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا