صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

صرافی بای بیت (Bybit) برای ایرانیان ؛ نقد و بررسی کامل

صرافی بای بیت (Bybit) خدمات خود را در پایان سال 2018 راه اندازی کرد.

این صرافی به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا قراردادهای دائمی ارزهای دیجیتال را تا سقف 100:1 معامله کنند. این صرافی در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته نقدینگی قابل توجهی را جمع آوری کند.

با این حال، آیا واقعاً می توان به چنین صرافی اعتماد کرد؟

در این بررسی از صرافی Bybit، ما هر آنچه را که باید در مورد صرافی بدانید به شما ارائه خواهیم داد. ما همچنین نکات مهمی را در مورد این صرافی ارز دیجیتال ارائه خواهیم کرد.

بررسی اجمالی صرافی بای بیت (Bybit)

بای بیت یک صرافی آتی ارز دیجیتال P2P است که در سنگاپور مستقر است. این صرافی زیر نظر Bybit Fintech Limited که یک شرکت ثبت شده در جزایر ویرجین بریتانیا است، کار می کند.

در صفحه درباره ما، صرافی ادعا می کند که تیمی متشکل از متخصصان فناوری بلاک چین و امور مالی دارند. به عنوان مثال، تیم فناوری آنها افرادی دارد که از Morgan Stanley، Tencent و غیره هستند. می توانید آنها را در linkedin بررسی کنید .

محصول اولیه ارائه شده در صرافی، محصولات اسپات با اهرم 100:1 است. این بدان معنی است که آنها در تلاش برای رقابت با صرافی های تاسیس شده مانند BitMEX و Deribit هستند که محصولات آتی غیر منقضی مشابهی دارند.

در حالی که شباهت های زیادی بین صرافی ها وجود دارد، برخی از ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد که در صرافی بای بیت گنجانده است که می تواند آنها را جذاب کند. هنگامی که فناوری معاملاتی آنها را پوشش می دهیم، به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

این صرافی برای اکثر معامله گران در سراسر جهان باز است و وب سایت به زبان های انگلیسی، چینی ساده و سنتی، کره ای، ژاپنی و اخیراً روسی ترجمه شده است. با این حال، برخی از حوزه‌های قضایی وجود دارد که آنها در آنها فعالیت نمی‌کنند و از جمله کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، سوریه و استان کبک کانادا هستند.

آیا صرافی بای بیت ایمن است؟

این یکی از مهمترین سوالاتی است که هر کاربر صرافی با آن مواجه خواهد شد. این امر به ویژه در مورد یک صرافی جدید که هیچ سابقه امنیتی ثابتی برای مراجعه به آن وجود ندارد، صادق است.

به این ترتیب، وقتی به ایمنی یک صرافی نگاه می‌کنیم، به سیاست‌های امنیتی آن‌ها علاقه‌مندیم زیرا مربوط به مدیریت سکه، ابزارهای امنیتی کاربر و البته مدیریت ریسک است.

حال به چند موارد در صرافی بای بیت نگاهی میندازیم.

امنیت صرافی

برای مقابله با تهدید ناشی از هکرها، صرافی بای بیت یک راه حل امن ذخیره سازی سرد را اجرا می کند . این بدان معناست که آنها بخش عمده ای از ذخایر رمزنگاری خود و تمام وجوه مشتریان را در کیف پول های آفلاین ذخیره می کنند که در یک مکان امن “هوا شکاف” ذخیره می شوند.

تنها بخش کوچکی از سکه‌های خودشان وجود دارد که در «کیف‌پول‌های داغ» خود نگهداری می‌شوند تا نیازهای معامله‌گران را در هنگام برداشت برآورده کنند. علاوه بر این، اگر زمانی نیاز به انتقال وجه از انبار سرد داشته باشند، باید از طرح آدرس چند امضایی استفاده کنند.

چند امضایی به این معنی است که صرافی برای امضای تراکنش از یک کیف پول به کیف دیگر به بیش از یک کلید نیاز دارد. این از ریسک ناشی از مدیریت یک فرد واحد تمام وجوه موجود در صرافی جلوگیری می کند.

ارتباطات رمزنگاری

به منظور جلوگیری از خطرات ناشی از جاسوسی آنلاین و حملات فیشینگ، وب سایت بای بیت دارای رمزگذاری کامل SSL است. این بدان معنی است که تمام رمزهای عبور و اطلاعات آدرسی که برای آنها ارسال می کنید رمزگذاری می شود.

این همچنین برای شناسایی یک سایت فیشینگ مفید است. اگر در وب سایتی هستید که به نظر می رسد می تواند سایت Bybit باشد، اما قفل ایمن در مرورگر ندارد، این نشانه فوری است که در یک سایت فیشینگ هستید و باید فوراً آن را ترک کنید .

صندوق بیمه

به منظور مدیریت ریسک ناشی از کسری در تسویه قراردادهای آتی، صرافی بای بیت آنچه را که «صندوق بیمه» خود می‌نامند، اداره می‌کند.

اساساً، این صندوق در صورتی استفاده می‌شود که یک معامله‌گر در سطحی پایین‌تر از «قیمت ورشکستگی» نقد شود. دومی قیمتی است که در آن حاشیه اولیه معامله گر به طور کامل تخلیه شده است.

بدون صندوق، کسری وجود خواهد داشت که به موجب آن طرف مقابل معامله کامل نمی شود. این اساساً یک بیمه نامه است که از معامله گران محافظت می کند در صورتی که بای بیت قادر به انحلال موقعیت با قیمت ورشکستگی یا بهتر نباشد.

این وجوه با حاشیه اولیه ای که معامله گران انحلال شده در ابتدای تجارت خود دارند، پر می شوند. تفاوت بین قیمتی که تاجر با آن انحلال می شود و قیمت ورشکستگی این است که چقدر به صندوق بیمه ارسال می شود یا از آن برداشت می شود.

احراز هویت دوعاملی

در حالی که محافظت از طرف صرافی یک چیز مهم است، در بیشتر موارد بزرگترین تهدید برای امنیت معامله‌گران خودشان هستند. به همین دلیل است که صرافی بای بیت تعدادی ابزار را گنجانده است که با رمز عبور شما از حساب شما در برابر هکر محافظت می کند.

یکی از مهمترین ابزارهایی که در آن گنجانده شده است، احراز هویت دو عاملی است. این بدان معنی است که شما باید از تلفن خود برای احراز هویت به حساب خود یا ارسال تراکنش ها استفاده کنید. قبل از اینکه بتوانید هر سکه را برداشت کنید، باید Google authenticator را فعال کنید.

لوریج در صرافی بای بیت

با توجه به اینکه صرافی بای بیت یک صرافی لوریج و اهرمی است، به این معنی است که آنها اجازه معاملات مارجین کریپتو را می دهند . معامله گران تنها درصد کمی از موقعیت اولیه را به عنوان وثیقه برای معاملات خود قرار داده اند.

این به این معنی است که اگر اهرمی 100 برابری داشته باشید، باید یک مارجین 1% از مبلغ واقعی اولیه معامله را ایجاد کنید. بنابراین، اگر مبلغ واقعی قرارداد 10BTC 36000 دلار باشد، باید 360 دلار در مارجین اولیه قرار دهید.

Major Pro 💯: با بای بیت اهرم آزادانه قابل تنظیم است، به این معنی که حتی پس از باز کردن یک موقعیت، می توان آن را تغییر داد، کاری که در صرافی های دیگر قابل انجام نیست.
چیزی که در مورد قراردادهای دائمی در Bybit شگفت آور است اندازه آنها است. ارزش هر قرارداد فقط 1 دلار است که بسیار کمتر از قراردادهای سایر صرافی ها است. در زیر سایر مشخصات قرارداد BTCUSD آنها آورده شده است.

آنها تقریباً شرایط مشابهی در قراردادهای ETHUSD خود دارند و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در اینجا بیابید . این با صرافی‌های دیگر مانند BitMEX متفاوت است که برخلاف این صرافی هنوز یک محصول اهرمی 100 برابری برای ETH ارائه نمی‌کند.

این صرافی همچنین قراردادهای آتی را روی Ripple (XRP) و EOS ارائه می دهد. با این حال، این قراردادها دارای سطوح اهرمی پایین تر با حداکثر اهرم 25 برابری هستند. این در واقع بسیار جالب است زیرا ما قراردادهای آتی EOS را در صرافی های دیگر ندیده ایم. این می تواند به بای بیت یک مزیت رقابتی بدهد.

در حالی که صرافی بای بیت در قراردادهای خود اهرمی 100 برابری ارائه می دهد، این ثابت نیست. اگر شما یک معامله گر بزرگ هستید و در حال ورود به موقعیت های قابل توجهی هستید، آنها اهرمی را که می توانید در قرارداد خود به دست آورید، پایین می آورند.

این صرافی را از خطرات ناشی از موقعیت های بزرگ محافظت می کند. در زیر جدول محدودیت ریسک BTCUSD آمده است. می‌توانید محدودیت‌های خطر ETHUSD، EOSUSD و XRPUSD را در این صفحه بیابید .

همانطور که می بینید، حاشیه تعمیر و نگهداری برای تمام اندازه های قرارداد در 0.5٪ ثابت است. با این حال، برای موقعیت‌های بزرگ‌تر، حداقل مارجین مورد نیاز اولیه را افزایش می‌دهند به طوری که کسری بسیار بیشتری بین سطح انحلال و سطح ورشکستگی وجود دارد.

هزینه های صرافی Bybit

کارمزد معاملات به دلایل واضح برای ما معیار مهمی است. این امر به ویژه در مورد یک صرافی آتی که در آن برای موقعیت هایی که بسیار بیشتر از مارجین شما هستند، کارمزد می پردازید، صادق است .

صرافی بای بیت چیزی را به کار می‌گیرد که به آن مدل هزینه «سازنده-گیرنده» می‌گویند. این به این معنی است که اگر معامله‌گران نقدینگی را از دفاتر خود خارج کنند، کارمزدی دریافت می‌کنند و در صورت تامین نقدینگی در بورس، به آنها تخفیف می‌دهند.

سردرگم ❓: اگر سفارشی را ثبت کنید و بلافاصله اجرا شود، نقدینگی را از دفتر خارج می کنید. این بیشتر اوقات از طریق سفارش بازار است. با این حال، اگر سفارش محدودی را به دور از قیمت فعلی انجام دهید، نقدینگی ایجاد می‌کنید و این باعث می‌شود که شما تخفیف سازنده را دریافت کنید.
در زیر کارمزدهایی که برای قراردادهای آتی در بورس پرداخت خواهید کرد آمده است. آنها مانند BitMEX برای BTC هستند اما کمی بالاتر از ETH هستند (زیرا اهرم بالاتری برای آن پیشنهاد می کنند) و پایین تر از سایر صرافی ها مانند Huobi هستند .

کارمزد دیگری که هنگام باز کردن معامله مشاهده خواهید کرد، نرخ تامین مالی است. این مشابه نرخ یک شبه است و هزینه تامین مالی است. با توجه به اینکه معاملات مارجین مبتنی بر موقعیت های “قرض گرفتن” است، شما یا هزینه تامین مالی را پرداخت خواهید کرد یا آن را دریافت خواهید کرد. با این حال، بر خلاف کارمزد معامله، این کارمزدها مستقیماً بین معامله‌گران مبادله می‌شود و نه بای بیت.

نرخ تامین مالی با توجه به شرایط بازار و نرخ بهره تعیین می شود. این بدان معنی است که ثابت نیست و به صورت روزانه تغییر می کند. هنگام باز کردن معامله، می‌توانید نرخ تأمین مالی را که در زیر جزئیات موقعیت اعمال می‌شود، مشاهده کنید.

از نظر هزینه های واریز و برداشت، صرافی بای بیت هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند. با این حال، زمانی که سکه های خود را برداشت می کنید، ممکن است به دلیل استخراج بلاک چین، هزینه ماینر یا «شبکه» متحمل شوید. اگرچه این معمولاً بسیار کوچک است.

در نهایت، شما یک کارمزد نسبتاً ناچیز 5 دلاری دارید که باید بابت هر سفارش مبادله دارایی برای مبادله ارزهای دیجیتال فیزیکی در محل پرداخت کنید. در زیر به توضیح آن می پردازیم.

ثبت نام در صرافی بای بیت

به دلیل تحریم ها استفاده از خدمات صرافی بای بیت برای ایرانیان بدون فیلتر شکن میسر نمی‌باشد.

فرم ثبت نام

برای ثبت نام ابتدا از بالای فرم ثبت نام گزینه Email Registration را انتخاب نمایید.

 • ایمیل معتبر خود را انتخاب نمایید.
 • یک رمز عبور قوی وارد نمایید.(شامل عدد، حروف کوچک و بزرگ انگلیسی)
 • تکرار رمز عبور.
 • قوانین سایت را بپذیرید.
 • بر روی Register کلیک نمایید.

پس از ثبت نام در صرافی بای بیت یک کد تایید برای شما ارسال می کند که باید از آن برای تایید ایمیل/شماره تلفن خود استفاده کنید. این فقط برای 5 دقیقه معتبر است، بنابراین مطمئن شوید که آن را بلافاصله پس از ایجاد حساب انجام دهید.

Privacy Hawks 🕶️: چیزی که بسیاری از معامله گران ممکن است از آن استقبال کنند این است که ByBit یک صرافی کاملاً ناشناس است. آنها نیازی به تکمیل KYC ندارند تا بتوانید معامله کنید. این برای آن دسته از شاهین‌های حریم خصوصی که نگران خطرات نقض اطلاعات خاص هستند عالی است.
هنگامی که حساب خود را تأیید کردید و دوباره وارد سیستم شدید، می توانید یک جایزه سپرده به شما پیشنهاد شود. اینها یک راه عالی برای افزایش سرمایه تجاری شما در ابتدا هستند. ما تمام این جزئیات را در زیر به شما می دهیم.

سپرده گذاری و برداشت ها

صرافی بای بیت فقط به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال است . این بدان معنی است که شما نمی توانید حساب خود را با ارز فیات تامین کنید. در حالی که این ممکن است برای برخی آزاردهنده باشد، می توانید به راحتی ارز فیات خود را در تعدادی از صرافی ها مانند Bitstamp یا Kraken به بیت کوین تبدیل کنید .

برای واریز ارز دیجیتال باید یک آدرس کیف پول ایجاد کنید و یک تراکنش را در کیف پول شروع کنید. می‌توانید این کار را با رفتن به بخش «Assets» در هدر انجام دهید. این موجودی کیف پول شما را در جایی که “Deposit” را انتخاب می کنید نشان می دهد و آدرس BTC / ETH را نشان می دهد.

پس از دریافت آدرس، می توانید معامله را آغاز کنید. آنی نخواهد بود زیرا تراکنش هنوز باید از طریق شبکه منتشر شود و توسط ماینرها تأیید شود.

تاییدیه‌ها ⛓️: صرافی بای بیت در میان صرافی‌ها کاملاً منحصربه‌فرد است که برای اعتبار دادن به حساب شما فقط به ۱ تأیید بلاک چین نیاز دارد. شما می توانید پیشرفت را در یک کاوشگر بلاک چین نظارت کنید .
برداشت ها به همین راحتی…

2FA تایید می کند. همچنین اطلاعاتی در مورد هزینه ماینر که برای تراکنش اعمال می شود به شما داده می شود.

صرافی بای بیت برداشت را 3 بار در روز در 0800، 1600، 2400 (همه به وقت UTC) پردازش می کند. محدودیت‌هایی برای برداشت وجود دارد که روی حساب‌ها تعیین شده‌اند، اگرچه این محدودیت‌ها خیلی محدودکننده نیستند. در زیر حداقل / حداکثر محدودیت ها آمده است:

 • بیت کوین : 0.002BTC / 10BTC
 • اتریم : 0.02ETH / 200ETH
 • ریپل : 20XRP / 100000XRP
 • ایاس : 0.2EOS / 10000EOS

برای اطمینان از اینکه آنها همیشه وجوهی را در کیف پول داغ خود دارند، Bybit همچنین محدودیت هایی برای برداشت روزانه در کل از صرافی دارد. اینها روی 100BTC و 10000ETH تنظیم شده اند. در صورت رسیدن به این حد، باید منتظر بمانید تا Bybit آن را از کیف پول سرد خود پر کند.

بخش Exchange

این ویژگی جدیدی است که اخیراً به صرافی بای بیت اضافه شده است که اساساً به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های رمزنگاری فعلی pyshical خود را در بازار نقدی مبادله کنند.

اساسا، معامله گران در حال حاضر چهار ارز دیجیتال مختلف دارند که مجاز به معامله هستند. این صرافی به معامله گران امکان می دهد از تغییرات سریع قیمت در بازار برای مبادله یک سکه با سکه دیگر استفاده کنند.

ویژگی اکسچنج در ByBit (تبدیل بیت کوین)

هنگامی که آنها مبادله دارایی را انجام می دهند، این کار را مستقیماً با بای بیت یا سایر معامله گران در “order book” انجام نمی دهند. سفارش آنها اساساً به دیگر صرافی های رمزنگاری نقطه ای ارسال می شود تا اجرا شوند.

این انصاف را تضمین می کند زیرا آنها بهترین قیمت بازاری را که این صرافی می تواند به دست آورد، دریافت می کنند. محدودیت هایی برای ویژگی مبادله دارایی اعمال می شود که می توانید در وب سایت آنها بیابید.

پلتفرم ترید در صرافی بای بیت

یکی از مهمترین چیزها برای معامله گر مارجین داشتن یک پلتفرم معاملاتی موثر با فناوری پیشرفته است. این امر به ویژه زمانی صادق است که با درجه بالایی از اهرم معامله می کنید.

به نظر می رسد پلتفرم معاملاتی در صرافی بای بیت نسبتاً خوب چیده شده و شهودی است. در بالا می توانید بین کیف پول خود و مدیریت حساب جابه جا شوید. همچنین می توانید بین بازارهای آتی BTC و ETH سوئیچ کنید.

با نگاهی به رابط استاندارد، نمودار و عمق بازار را در سمت چپ دارید (می توانید بین آن جابجا شوید). سپس در وسط اوردر سفارش و آخرین معاملات را دارید. در سمت راست فرم های سفارش و همچنین جزئیات قرارداد را دارید.

با اسکرول کردن از رابط اصلی به پایین، اطلاعات تجاری مهم دیگری نیز خواهید داشت. این شامل مواردی مانند فعالیت فعلی بازار و دارایی های شما می شود.

چیزی که ما واقعاً در مورد رابط کاربری آنها دوست داشتیم این است که قابل تنظیم و ماژولار است. می‌توانید برخی از ماژول‌ها را جدا کنید، اندازه آن‌ها را تغییر دهید، و طوری حرکت دهید که در موقعیت انتخابی شما قرار گیرند.

قابلیت اوردر گذاری و سفارش

به نظر می رسد صرافی بای بیت عملکرد بسیار پیشرفته ای برای سفارش در این پلت فرم دارد. این عالی است زیرا به شما امکان می دهد نه تنها سطوح ورودی خود را سفارشی کنید، بلکه به شما امکان می دهد ریسک خود را در سطوح خروجی نیز مدیریت کنید.

هنگام ثبت سفارش، فرم سفارش زیر را مشاهده خواهید کرد. در بالای فرم می توانید بین انواع سفارش جابجا شوید. در زیر آن شما اهرم، قیمت و مقدار را تنظیم می کنید. همچنین اطلاعاتی در مورد مشخصات قرارداد وجود دارد.

سه نوع سفارش وجود دارد که می توانید در پلتفرم بای بیت قرار دهید. این موارد در زیر مشخص شده است:

 • Market Order: سفارشی است که به قیمت رایج بازار انجام می شود. در صورت فروش، سفارش را در «پیشنهاد» یا اگر خرید است در «پرسش» قرار می‌دهد.
 • Limit Order: این سفارشی است که در سطح انتخابی که ممکن است دور از بازار باشد قرار می گیرد. سفارش برای عمر سفارش که در زیر پوشش می دهیم باز است.
 • Conditional Order: این سفارشی است که پس از رسیدن به سطوح قیمت معین، یا به سفارش بازار یا محدود تبدیل می شود. هنگام انجام معامله، قیمت ماشه را به همراه جهت، مقدار و اهرم تعیین می کنید.

توقف ضرر 🛑: هنگام معامله با اهرم، توقف ضرر ضروری است . 3 روش مختلف وجود دارد که از طریق آنها می توانید یک توقف ضرر در این صرافی تنظیم کنید. در این صفحه به تفصیل به این موارد پرداخته شده است
همانطور که گفته شد، با دستور Limit و دستور Limit Conditional، سفارش عمر سفارشی مشخصی خواهد داشت. این برای مدت زمانی است که سفارش باز می ماند تا زمانی که “کشته شود”. سه گزینه عمر سفارش در بای بیت وجود دارد:

 • Good-Till-Cancelled (GTC): این سفارشی است که تا زمانی که تصمیم به بستن آن نداشته باشید باز می ماند.
 • Immediate-or-Cancel (IOC): این سفارش برای تکمیل فوری و با بهترین قیمت طراحی شده است . اگر قسمتی پر نشده باشد، این قسمت لغو خواهد شد. این بدان معنی است که این نوع سفارش امکان اجرای جزئی سفارش را فراهم می کند.
 • Fill or Kill (FOK): این سفارش به گونه ای طراحی شده است که با بهترین قیمت به طور کامل یا اصلاً پر شود. این کاملاً شبیه به دستور IOC است با این تفاوت که اجازه اجرای هیچ دستور جزئی را نمی دهد.

علاوه بر همه این دستورات، شما همچنین اختیاری در مورد نحوه اجرای این دستورات دارید. به عنوان مثال، با سفارشات Limit و Conditional خود می توانید آنها را به عنوان “فقط پست” تنظیم کنید. این اطمینان حاصل می کند که هنگام سفارش، به عنوان “بازارساز” انجام می شود و هزینه سازنده را دریافت خواهید کرد.

علاوه بر این، شما این امکان را دارید که سفارش محدود خود را به یک سفارش «Reduce Only» تبدیل کنید. این اساساً به این معنی است که دستور فقط در صورتی اجرا می شود که قرار باشد موقعیت شما را کاهش دهد. اگر قرار بود این دستور افزایش موقعیت داشته باشد، اصلاح یا لغو می شود.

شما همچنین یک پارامتر سفارش مشابه در دستور شرطی دارید. این “Close on Trigger” نامیده می شود و می تواند در ارتباط با ضررهای توقف مشروط شما استفاده شود. این اطمینان حاصل می کند که توقف های شما موقعیت شما را کاهش می دهد و آن را افزایش نمی دهد.

یکی از ابزارهای مفید دیگری که ممکن است بخواهید آن را بررسی کنید، ماشین حساب موقعیت آنها است. ممکن است ابزارهای مشابهی را در صرافی های دیگر مانند BitMEX و همکاران دیده باشید.

ماشین حساب موقعیت در ByBit

این به شما امکان می دهد سود / زیان و ROE خود را در سطوح هدف محاسبه کنید. همچنین می تواند برای تعیین سطوح انحلال شما استفاده شود.

API

آن دسته از توسعه دهندگان شما خوشحال خواهند شد که بدانند صرافی بای بیت یک API بسیار قوی دارد. این به شما امکان می دهد الگوریتم ها و ربات ها را کدنویسی کنید تا تجارت را به صورت برنامه ای مدیریت کنید.

می توانید تمام اسناد فنی در مورد نحوه تعامل با API را از GitHub آنها دریافت کنید . اگر می خواهید از API استفاده کنید، باید یک کلید API ایجاد کنید. این را می توان در بخش “مدیریت API” صرافی انجام داد.

در اینجا، می توانید یک کلید جدید ایجاد کنید که برای دسترسی به API استفاده می شود. همچنین باید تصمیم بگیرید که چه مجوزهایی را می خواهید به API بدهید (خواندن، نوشتن یا برداشتن). Read به شما امکان می دهد قیمت ها را نظارت کنید، نوشتن به شما امکان می دهد معاملات انجام دهید و برداشت به ربات شما امکان می دهد برداشت را پردازش کند (توصیه نمی شود).

همچنین ممکن است بخواهید API را به آدرس IP خود متصل کنید. اگر کلید API شما به خطر بیفتد، این کار از انجام معاملات در حساب شما جلوگیری می کند. در هر صورت، هنگام برخورد با کلید API خود باید بسیار مراقب باشید.

به عنوان مثال، ما توصیه می کنیم از استفاده از ربات های تجاری شخص ثالث خودداری کنید. بسیاری از اینها بازدهی مشکوک دارند و هنگامی که به کلیدهای API شما دسترسی دارند، می توانند بازارها را به نفع خود دستکاری کنند.

بای بیت بهترین صرافی فیوچرز و اهرمی برای ایرانیان

با توجه به ارائه امکان معاملات اهرمی و مارجین، صرافی بای بیت بهترین صرافی برای انجام معاملات فیوچرز برای ایرانیان است. همانطور که گفته شد، امکان انجام معاملات با اهرم‌های بالا تا اهرم ۱۰۰ هم برای کاربران در بای بیت فراهم است. در کنار صرافی بای بیت، صرافی کوکوین هم گزینه مناسبی برای انجام معاملات فیوچرز برای ایرانیان است.

نتیجه گیری

ما دریافتیم که صرافی بای بیت یک صرافی کاربر پسند با فناوری قوی، هزینه های معقول و رابط کاربری نسبتاً بصری است. ما همچنین خوشحالیم که می بینیم که آنها همچنین یک صندوق بیمه برای مدیریت ریسک بازار ایجاد کرده اند.

آنها در موقعیت خوبی برای ارائه جایگزینی برای وضعیت موجود در بازار مشتقات کریپتو قرار دارند. در واقع، نقدینگی دفتر سفارش در Bybit اخیراً از Deribit فراتر رفته است.

در حالی که مواردی وجود داشت که ما فکر می‌کردیم بهبود آنها را تضمین می‌کند، اجرای آنها نسبتاً آسان است. مبادله هنوز جدید است و بدون شک پیشرفت های زیادی در حال انجام است.

بنابراین، آیا باید از Bybit استفاده کنید؟

ما شما را تشویق می کنیم که تحقیقات خود را انجام دهید، اما در ظاهر، بای بیت یک صرافی جذاب به نظر می رسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید