صرافی ارز دیجیتال و اکسچنج

صرافی Bityard | بررسی کامل صرافی ارز دیجیتال بیت یارد

صرافی Bityard یکی از معروف ترین و پیشروترین مبادلات قراردادهای ارز رمزنگاری شده در جهان است. دفتر مرکزی صرافی بیت یارد در سنگاپور است که در سال 2019 راه اندازی شد این صرافی تحت 4 مجوز مختلف فعالیت می کند. یعنی ، این مجوزها از سنگاپور (ACRA) ، ایالات متحده (MSB) ، استونی (MTR) ، و استرالیا (AUSTRAC) است. این امر صرافی Bityard را به یکی از مبادلات سازگار با مقررات موجود تبدیل می کند.

هم چنین از این مقاله که بهترین صرافی ایرانی را معرفی کرده ایم دیدن نمایید

در حال حاضر صرافی Bityard در بیش از 150 کشور جهان به صورت 24 ساعته و هر روز فعالیت می کند. این دسترسی یکی از دلایلی است که بیت یارد دارای نقدینگی و حضور خوبی در بازار است.

صرافی Bityard نه تنها تجارت قراردادها را ارائه می دهد ، بلکه چنین معاملاتی را با مارجین ارائه می دهد. معاملات مارجین به معامله گر اجازه می دهد معاملات خود را بیش از آنچه که متعلق به خود هستند باز کند. معامله گر می تواند تفاوت بین آنچه دارند و آنچه می خواهند معامله کنند را به امانت بگیرد.

مبتدیان ممکن است قرارداد و مارجین را کمی پیچیده بدانند. با این حال ، صرافی بیت یارد وعده می دهد که این معاملات پیچیده را ساده می کند. هدف مبادله این است که با ارائه معامله گران-از هر سطح-به یک پلت فرم معاملاتی کاربر پسند ، این کار را انجام دهد.

اگر یک معامله گر مبتدی هستید ، ممکن است کمی از همه مفاهیم و اصطلاحات جدید گیج شده باشید. این دقیقاً دلیل راه اندازی صرافی بیت یارد است. سازندگان این صرافی نیاز به یک گزینه تجاری ساده و در دسترس ، مخصوصاً برای سرمایه گذاران مبتدی را تشخیص دادند ، اما آیا موفق شدند؟ بیایید در این بررسی صرافی Bityard را ارزیابی کنیم.

صرافی Bityard «بیت یارد» چیست؟

√ لینک دانلود برای اندروید ☜ کلیک نمایید
√ لینک دانلود برای IOS ☜ کلیک نمایید

صرافی BitYard در سال 2019 در سنگاپور تاسیس شد ، که به عنوان پایتخت فناوری آسیایی در نظر گرفته می شود. بررسی های مختلف این صرافی نشان می دهد که صرافی بیت یارد به عنوان یک مبادله قراردادهای رمزنگاری پیشرو و مشهور در جهان شهرت دارد و فلسفه کسب و کار آن یک ” تجارت ساده قراردادهای پیچیده است. هدف این است که تجربه تجاری پیچیده را برای کاربران خود با ارائه چندین ابزار تجاری به نفع آنها ساده کند.

علاوه بر این ، این صرافی رابط کاربری آسان را ارائه می دهد و معامله گر هیچ مشکلی یا موانعی برای ورود به این پلت فرم ندارد و همچنین ، هزینه معاملاتی رقابتی را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

علی رغم اینکه یک صرافی نسبتاً جوان بود ، شهرت Bityard در حال افزایش است و مورد احترام است.

یکی از مزایای عمده این پلتفرم این است که معامله گران می توانند معاملاتی را انجام دهند که می تواند 5 USDT یا 20000 USDT باشد ، که با نرخ سود 0.05٪ در صنعت بورس معاملات همراه است. معامله گر باید بداند که هرچه ریسک بازار بیشتر باشد ، پاداش بیشتر خواهد بود. همچنین از 5x-100x اهرم ارائه می دهد ، که یکی از ویژگی های مطلوبی است که به مشتریان ارائه می شود.

صرافی BitYard خدمات معامله قرارداد ساده ، امن و دیجیتالی را ارائه می دهد که برای معامله گران بسیار سریع است. به تازگی این شرکت یک سفیر نام تجاری به نام Buakaw Banchamek ، قهرمان بوکس تایلند را برای ارتقای خدمات خود به دست آورده است. این یکی از ایده های استثنایی است که در آن هیچ پلت فرم معاملاتی رمزنگاری سفیر برند برای تبلیغ محصولات خود ندارد. هدف اصلی از دستیابی به سفیر برند ، جذب معامله گران از کشور خود و چندین منطقه دیگر است.

ویژگی های عمومی صرافی BitYard

برخی از ویژگیهای قابل ذکر صرافی BitYard در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

 • بیت یارد از فلسفه “قراردادهای پیچیده تجارت ساده” پیروی می کند و هدف اصلی آن ایجاد یک تجربه تجاری ساده برای معامله گران است.
 • برخی از محصولات ارائه شده توسط این کارگزار ، ابزارهای معاملاتی با ارزهای رمزنگاری شده مختلف هستند. در مقایسه با کارگزاران دیگر مانند BitMEX ، بیت یارد ابزارهای ساده تری را ارائه می دهد و پیشنهادات قراردادی منحصر به فرد آنها به معامله گر کمک می کند تا معاملات را بدون استرس زیاد انجام دهد.
 • افتتاح حساب با صرافی بیت یارد ساده و آسان است. معامله گر فقط باید با آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت نام کند. آنها می توانند ظرف 30 ثانیه ثبت شوند تا مشتری شوند.
 • در حال حاضر ، این کارگزار از ارزهای دیجیتال اصلی پشتیبانی می کند تا کاربر بتواند از آن به عنوان یک دارایی استفاده کند. همچنین ، روپیه اندونزی (IDR) ، دانگ ویتنامی و Renminbi توسط این کارگزار پشتیبانی می شوند. بیت یارد قصد دارد به زودی چندین ارز فیات اضافه کند.
 • در مقایسه با سایر مبادلات قراردادی ، که هدایت آن بسیار دشوار است و معامله گران باید با چندین ویژگی برای استفاده از این پلتفرم آشنا باشند ، رابط کاربری صرافی BitYard و برنامه های تلفن همراه آن به گونه ای طراحی شده اند که برای معامله گران خود کاربر پسند است.
 • واریز وجوه به حساب معامله گر بسیار آسان است و این کارگزار معامله با 16 سکه مختلف را می پذیرد.

یکی از مزیت های بسیار زیاد صرافی BitYard این است که یکی از معدود صرافی های رمزنگاری شده است که توسط مقامات تنظیم می شود و دارای مجوزهای نظارتی است. این مجوزها از استرالیا ، ایالات متحده ، سنگاپور و استونی هستند.

این صرافی خدمات خود را در بیش از 150 کشور جهان ارائه می دهد حتی اگر سال گذشته راه اندازی شد. علاوه بر این ، وب سایت آنها به 8 زبان مختلف ترجمه شده است تا به مشتریان خود از نقاط مختلف جهان کمک کند. همچنین سیستمی را ارائه می دهد که امکان انتقال وجوه بین مافوق و زیردستان را فراهم می کند که توسط عوامل تسهیل می شود.

این کارگزار هنگامی که کاربر در حال سرمایه گذاری و تجارت در ارزهای رمزنگاری شده است ، پشتیبانی خود را ارائه می دهد. این پلتفرم از تجارت ارزهای رمزنگاری شده و فرابورس پشتیبانی می کند . با ارائه مفهوم “ایمن ، آسان و سریع” ، اطمینان حاصل می کند که مطابق مفهوم آنها ارائه می شود. چندین پلتفرم معاملات رمزنگاری از معامله گران جدید در بازار ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی نمی کنند و به آنها اجازه نمی دهند. با توجه به این ، کارگزار پلتفرمی را ارائه می دهد که استفاده از آن و حتی برای یک معامله گر جدید آسان است.

مقررات صرافی بیت یارد

همانطور که قبلاً آگاه بودیم ، تعداد بسیار کمی مبادلات مقرر تحت یک یا دو حوزه قضایی قرار می گیرند. اما صرافی BitYard تحت 4 حوزه قضایی قرار می گیرد که وضعیت نظارتی خود را نشان می دهد ، جایی که معامله گران می توانند بدون نگرانی از آن استفاده کنند. برای معامله گران که به دنبال یک پلت فرم مبادله آسان و ساده برای استفاده هستند ، صرافی BitYard در ارائه خدمات خود به معامله گران اول است. مقامات نظارتی زیر این کارگزار را تنظیم می کنند:

 • استرالیا AUSTRAC
 • مشاغل خدمات پولی آمریکا
 • MTR استونی برای اتحادیه اروپا
 • مقام حسابداری و مقررات شرکتی سنگاپور (ACRA)
مقررات و مجوزهای صرافی بیت یارد

جزئیات توکن BYD صرافی BitYard

یکی از ویژگیهای کلیدی ویژه ای که صرافی در مقایسه با سایر پلتفرم های مشتقه ارائه می دهد این است که امکان دریافت توکن پلتفرم BYD را که به همراه چندین ارز رمزنگاری شده دیگر در صفحه استخراج روزانه آنها ارائه می شود ، به مشتریان خود ارائه می دهد.
BYD ، نماد بومی این پلتفرم که می توان آن را با BNB of Binance مقایسه کرد ، نقش بسیار مهمی در اکوسیستم صرافی BitYard ایفا می کند و همچنین پیش بینی می شود که در آینده نزدیک در چندین صرافی مهم فهرست شود ، که نشان می دهد BYD پتانسیل بالایی دارد.

در حال حاضر ، می توان از این توکن بومی برای پرداخت برخی از هزینه های معاملات در صرافی BitYard استفاده کرد که به معامله گران نیز تخفیف می دهد. علاوه بر این ، حجم کل توکن BYD 210 میلیون است که 10.24 میلیون آن برای برنامه استخراج اختصاص داده شده است. معامله گران بیت یارد هنگام فعال کردن حساب بیت یارد خود 6 BYD دریافت می کنند.

جوانب مثبت و منفی

اجازه دهید چند جوانب مثبت و منفی از صرافی BitYard را مشاهده کنیم:

جوانب مثبت

 • صرافی بیت یارد یک رابط کاربری ساده و کاربر پسند ارائه می دهد.
 • با ارائه 1 میلیون تراکنش در ثانیه ، سریعترین موتور معاملاتی فعلی در صنعت را ارائه می دهد.
 • معامله گران می توانند 7 ارز دیجیتال اصلی را سپرده گذاری کنند.
 • این یک فرآیند KYC برای سپرده گذاری دارد.
 • حساب معاملاتی خود را برای معامله گران ارائه می دهد.
 • در حال حاضر 16 سکه برای معامله ارائه می دهد.

جوانب منفی

 • هیچ برداشت فیات وجود ندارد.
 • معامله گران مجاز به برداشت تنها با USDT هستند.

ثبت نام در صرافی BitYard

برای ثبت نام در صرافی بیت یارد ابتدا بر روی Get Started کلیک نمایید:

سپس همانند تصویر زیر:

ثبت نام در صرافی BitYard
 • Email: ابتدا ایمیل خود را وارد نمایید.
 • Password: رمز عبور برای خود مشخص نمایید.
 • حال بر روی Send که در روبروی E-mail verification code قرار دارد کلیک نمایید تا کد تایید به ایمیل شما ارسال شود و در این قسمت وارد نمایید. (توجه داشته باشد اگر ایمیل را مشاهده نکردید در قسمت سرچ در ایمیل عبارت bityard را جست‌وجو کنید تا آن را مشاهده نمایید)
 • حال بر روی Get Started کلیک نمایید.

حساب نمایشی در صرافی BitYard

یکی از مزایای بسیار خوبی که این پلتفرم ارائه می دهد این است که نمایشی از حساب را برای کاربران خود ارائه می دهد. با استفاده از آن ، معامله گران می توانند با پلتفرم معاملاتی درباره ویژگی ها و عملکردهای کلیدی آن بدون خطر استفاده از سرمایه واقعی آشنا شوند. علاوه بر این ، به صورت رایگان ارائه می شود ، و ثبت حساب زمان نمی برد و معامله گر نیازی به ثبت حساب آزمایشی جداگانه برای معامله ندارد. آنها می توانند بین حساب ها مانند نسخه نمایشی یا حساب زنده روی یک پلت فرم جابجا شوند.

معاملات در صرافی بیت یارد

هنگامی که کاربر ارز رمزنگاری شده را به عنوان سپرده اضافه کرده و ترخیص می شود ، می تواند رابط کاربری فوق العاده بصری را بررسی کرده و تجربه تجاری یکپارچه در صرافی BitYard را تجربه کند.

صرافی BitYard ادعا می کند که یک موتور معاملاتی ارائه می دهد ، که سریعترین است ، در صنعت معاملات ، که با 1 میلیون تراکنش در ثانیه مطابقت دارد. به عنوان یک معامله گر جدید ، آنها می توانند از بین اهرم 5x و 100x انتخاب کنند و به معامله گران این امکان را می دهند که سود خود را چند برابر کنند. کمی احتیاط ، اگر موقعیت بازار مطلوب نباشد ، اهرم بیشتر نیز ممکن است منجر به ضرر بالقوه شود.

داده های قیمت گذاری پلت فرم بیت یارد از یک منبع خارجی تهیه می شود. این پلت فرم از میانگین قیمت و رویکرد میانگین وزنی Kline از چندین صرافی بزرگ مانند Binance ، Huobi و OKEx استفاده می کند.

ابزارهای تجاری پیشرفته

صرافی BitYard با ارائه ابزارها و ادغام نمودارهای TradingView با درجه حرفه ای ، معامله گران را قادر می سازد تا با استقرار و ترسیم خطوط روند تجزیه و تحلیل فنی ، مشاهده در چندین بازه زمانی دقیق و جستجوی موقعیت های طولانی ، معاملات خود را در چندین صفحه با دقت تجزیه و تحلیل کنند.

علاوه بر این ، این کارگزار همچنین ویژگی های مختلف طرح تغییر را ارائه می دهد که به کاربر اجازه می دهد رنگ پس زمینه مبادله را هنگام معاملات در شب یا روز و بالعکس تغییر دهد. علاوه بر این ، وقتی معامله گر بیت کوین را با اهرم یا سایر ارزهای رمزنگاری شده اصلی موجود برای گزینه های معاملات حاشیه ای معامله می کند ، می توان آن را به راحتی با استفاده از ابزارهای حاشیه رابط انجام داد.

علاوه بر این ، صرافی BitYard دارای معاملات ارز رمزنگاری شده 7 24 24 است ، که مزیت قابل توجهی از هزینه های اسپرد مبتنی بر صفر و نقدینگی ثابت را ارائه می دهد. اگر یک معامله گر به دنبال معاملات قراردادی بیت کوین است ، می تواند از مزایای محصولات تجاری با استفاده از این پلت فرم استفاده کند.

رابط تجاری

رابط تجاری ارائه شده توسط پلت فرم BitYard با ویژگی ها و ویژگی های کاملاً بسته بندی شده و رابط کاربری خوب همراه است. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، BitYard = Simple ، اطمینان حاصل می کند که این پلتفرم برای کاربران جدید خیلی ارعاب کننده نیست. علاوه بر این ، از چندین الگوی شاخص فنی و ابزارهای نمودار پشتیبانی می کند.

هنگامی که به دنبال بهترین صرافی رمزنگاری هستید ، یکی از عوامل هزینه معاملات این پلتفرم است. بررسی هزینه ها و آشنایی آنها با صرافی برای انجام معامله و کسب سود بسیار مهم است.
این کارگزار حتی برای معاملات کوچکترین معاملات از معامله گران می گیرد ، مانند 5 USDT تا 20،000 USDT با نرخ 0.05 درصد. همچنین اهرم 5 تا 100 برابر را ارائه می دهد.

یکی از مزایای بسیار زیاد صرافی بیت یارد این است که حداکثر سقف برداشت 100K USDT را ارائه می دهد که همان BitMEX است.

هزینه های صرافی BitYard

هنگامی که یک موقعیت تجاری باز می شود ، صرافی BitYard هزینه تراکنش یکبار را از 0.075٪ تا 0.05٪ ارائه می دهد. همچنین ، اگر شرایط خاص آنها برآورده شود ، پاداش 10 درصد دیگر کسر می شود. اگر معامله گران به مبادلات معمولی ارزهای دیجیتال که هزینه های سازنده و گیرنده را دریافت می کنند عادت کرده اند ، این پلتفرم هزینه ای دریافت نمی کند زیرا نیازی به دفترچه سفارش نیست و نقدینگی مورد نیاز معامله گران را تأمین می کند.

وقتی در حال انجام معاملات مارجین و اهرمی هستید ، می توانید از صرافی وام بگیرید. همچنین ، معامله گران باید هزینه ای یک شبه بپردازند. این کارگزار هیچگونه هزینه سپرده ای دریافت نمی کند ، اما برای برداشت باید 2 USDT پرداخت کنید . برای اطلاع از ساختار کامل هزینه BitYard می توانید به این پیوند مراجعه کنید.

پیشنهادات و کمیسیون های صرافی BitYard

صرافی BitYard چندین پیشنهاد به معامله گران ارائه می دهد و به آنها کمک می کند تا سکه های رمزنگاری رایگان به دست آورند. برخی از آنها شامل پاداش معاملاتی ، پاداش مبتدی و مسابقات ویدیویی تبلیغاتی است. کمیسیون از برنامه های وابسته به معامله گران حداکثر 60 درصد از کمیسیون های معاملاتی را که از طریق برنامه وابسته به دست می آورند ، ارائه می دهد. معامله گران می توانند پیوند ارجاع را در صفحه وابسته وب سایت پیدا کنند.

پیشنهادات و کمیسیون های بیت یارد

برنامه BitYard KOL (رهبر نظرات کلیدی)

برای رقابت با مبادلات بزرگتر در بخش ارزهای رمزنگاری شده ، صرافی BitYard یک برنامه پشتیبانی ویژه KOL (Key Opinion Leader) ارائه می دهد که توسط یک چارچوب مشوق پاداش پشتیبانی می شود. این کارگزار 40 درصد کارمزد به شرکای KOL خود ارائه می دهد ، این بدان معناست که KOL ها روزانه حقوق متناسب با تعداد کاربران معرفی شده توسط BitYard دریافت می کنند. علاوه بر این ، این پاداش دعوت می تواند تا 100 BYD در ماه برسد.

KOLs همچنین می توانند 3 ماه پاداش دعوت دریافت کنند ، و کسانی که دارای KOL واجد شرایط با دستیابی به حجم معاملات استاندارد در 3 ماه هستند ، پاداش اضافی دریافت می کنند. KOL هایی که چشم اندازهای دیگر KOL را به این پلتفرم توصیه می کنند ، پاداش سودآور دیگری نیز دریافت می کنند. همچنین ، پرداخت روزانه به کسانی که حجم معاملات بیشتری از مرجع خود دارند ، ارائه می شود که می تواند روزانه تا 15 دلار آمریکا افزایش یابد.

علاوه بر این ، KOL 5 برنامه پشتیبانی ارائه می دهد:

 • حداقل 40 درصد تخفیف
 • حقوق روزانه برای KOL
 • هر پاداش کاربر فعال در 3 ماه اول
 • پاداش ارتقاء به KOL واجد شرایط
 • پاداش برای توصیه KOL

اقدامات امنیتی صرافی بیت یارد

صرافی BitYard از فناوری SSL استفاده می کند و یک محیط امنیتی سطح بالا را برای محافظت از دارایی های سرمایه گذاران و بستر معاملاتی ارائه می دهد. به دلایل امنیتی ، بیت یارد از معامله گران خود می خواهد که برای انجام هرگونه برداشت از پلت فرم معاملاتی بیت یارد یک پین داشته باشند. علاوه بر این ، معامله گر باید هر بار پین را وارد کند تا برداشت انجام شود.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی ها ، تأیید اعتبار پیامکی است. کاربر باید احراز هویت پیامکی را تنظیم کند. اگر می خواهند برداشتی انجام دهند ، گذرواژه ها را بازنشانی کنند یا اگر بخواهند در تنظیمات امنیتی حساب BitYard خود تغییری ایجاد کنند ، باید کد تأیید را وارد کنند. برای تنظیم تأیید ایمیل ، معامله گر باید کد تأیید را وارد کند ، اگر می خواهد برداشت کند ، گذرواژه ها را بازنشانی کند یا هر گونه تغییری در تنظیمات امنیتی حساب خود ایجاد کند.

کاربران می توانند سوابق ورود به سیستم را مرور کنند ، و اینها تنظیمات امنیتی را افزایش می دهند و هرگونه هک و ورود غیر مجاز را گزارش می دهند.

اپلیکیشن موبایل صرافی بیت یارد

برنامه ارائه شده توسط پلت فرم BitYard دارای ویژگی های مشابه با پلت فرم دسکتاپ است و مانند نمودارهای فنی عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهد. معامله گر می تواند موقعیت های آنها را کنترل کند و همچنین ویژگی های سفارش یک لمسی را برای معامله گران خود ارائه می دهد. برنامه BitYard در هر دو سیستم عامل Android و IOS در دسترس است و می توانید آنها را از Google play store و iTunes store بارگیری کنید.

پشتیبانی در صرافی BitYard

صرافی BitYard پشتیبانی اختصاصی مشتری را ارائه می دهد تا معامله گر در صورت بروز مشکلات یا مشکلات با آنها تماس بگیرد.
معامله گران می توانند از طریق ایمیل ، تلگرام و پشتیبانی آنلاین با تیم بیت یارد ارتباط برقرار کنند.
با استفاده از پیوند پشتیبانی آنلاین ، معامله گران می توانند با ربات چت کنند ، یا می توانند با کلیک کردن مستقیم بر روی نماد

پشتیبانی در بستر تجاری BitYard ، درخواست چت با نماینده را داشته باشند.
صرافی بیت یارد با ارائه پشتیبانی اختصاصی از مشتریان ، پشتیبانی آنلاین 24 × 7 را به مشتریان خود ارائه می دهد ، که در صورت هرگونه مشکل معامله گران می توانند با آنها تماس بگیرند.

پشتیبانی مشتری BitYard

جمع بندی

در پایان ، صرافی Bityard تلاش زیادی را برای ارائه خدمات با کیفیت و تجربه کاربر انجام داده است. رابط کاربری آسان با بسیاری از ابزارهای مفید آسان است. در صورت نیاز پشتیبانی کاربر نیز در دسترس است. موانع کم ورود باعث می شود تا افراد بتوانند معاملات خود را در عرض چند دقیقه آسان کنند. محدوده وسیع حاشیه آن همچنین شامل گروه های مختلف کاربر می شود.

صرافی بیت یارد همچنین خدمات متعددی از جمله معاملات لحظه ای و معاملات کپی را ارائه می دهد ، که خدمات ارائه شده را به خوبی متنوع می کند. توانایی سپرده گذاری در چندین ارز نیز مزیت قابل توجهی است. بهره کم و هزینه تراکنش نیز به تجربه کاربری عالی می افزاید.

علی رغم معایب چندگانه ذکر شده ، Bityard امنیت عالی و فرصتی برای تجارت قراردادهای پیچیده به سادگی ، همانطور که قول داده بود ، ارائه می دهد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا