اخبار

سقوط بیت کوین ناشی از این گروه معامله گران است

از دست دادن سریع ارزش بیت کوین توسط اقلیت دارندگان در بازار ایجاد شد.

بر اساس داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، گروه خاصی از معامله گران با وجود اینکه به طور کلی نماینده اقلیتی از دارندگان بیت کوین بودند، مسئول اکثر فشار فروش بر بازار ارزهای دیجیتال نیز بودند.

معامله گران کوتاه مدت

همانطور که شاخص Balance by Time Held نشان می دهد، آدرس هایی که بیت کوین را برای کمتر از یک ماه نگهداری می کردند، در 40 روز گذشته تقریباً 40 درصد عرضه خود را کاهش داده اند. فشار فروش زیادی که از سوی این گروه وارد می‌شود به احتمال زیاد به احساسات در صنعت کریپتو به طور کلی مرتبط است.

منبع: توییتر

همانطور که داده های تاریخی نشان می دهد، دارندگان کوتاه مدت اغلب مسئول شروع روند نزولی تقریبا در هر مورد در بازار بودند. دلیل آن ماهیت سوداگرانه سرمایه گذاری آنهاست. معامله‌گران کوتاه‌مدت معمولاً سرمایه‌گذاران خصوصی هستند که در آخرین مراحل رشد صعودی وارد بازار می‌شوند.

در مورد جدیدترین فروش، اکثر فروشندگان در بازار بیت کوین را زمانی خرید کردند که تقریباً 50000 دلار معامله می شد. حجم خرید زیاد به احتمال زیاد در طول جهش کوتاه مدت بیت کوین از 47000 دلار به 50000 دلار در پایان دسامبر رخ داد.

خود فروش زمانی شروع شد که ارز دیجیتال به کمتر از میزان ورود معامله گران فوق الذکر سقوط کرد . با رسیدن اکثر سفارشات توقف ضرر، بیت کوین با فشار فروش حتی بیشتر مواجه شده است که آن را به زیر 40000 دلار رساند.

دلایل فروش وحشتناک

دلیل تغییر سریع اکثر بازارها از صعودی به نزولی، تغییر احساسات در بازار مالی جهانی به دلیل تغییرات شدید در سیاست مالی ایالات متحده است.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت 36657 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 0.26 درصد از دست داده است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید