اخبار

ران دیسانتیس قول داد که از بیت کوین در هنگام راه اندازی کمپین ریاست جمهوری محافظت کند

فرماندار فعلی فلوریدا پیشنهاد خود را برای ریاست جمهوری 2024 ایالات متحده در طی یک فضای توییتری با ایلان ماسک اعلام کرد و با اظهاراتی در مورد این ارز دیجیتال پایان داد.

ران دیسانتیس، فرماندار فعلی فلوریدا، رسماً کلاه خود را در حلقه ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2024 انداخته است و به ویژه قول داده است که در صورت به دست آوردن این شغل از بیت کوین “محافظت کند”.

در 24 مه، رئیس توییتر، ایلان ماسک، به DeSantis و حدود 520000 شنونده زنده در پخش توییتر اعلامیه خود پیوست که توسط سرمایه‌دار ریسک‌پذیر دیوید ساکس مدیریت می‌شد.

دیسانتیس گفت: “به عنوان رئیس جمهور، ما از توانایی انجام کارهایی مانند بیت کوین محافظت خواهیم کرد.” او اضافه کرد که «خطراتی در آن وجود دارد»، اما افراد علاقه‌مند به این ارز دیجیتال «پیچیده هستند» و «می‌توانند تصمیم بگیرند».

شما حق دارید بیت کوین انجام دهید. تنها دلیلی که این مردم در واشنگتن آن را دوست ندارند این است که آن را کنترل نمی کنند.

دیسانتیس کسانی را در کاپیتول هیل «برنامه ریزان مرکزی» خواند که «می خواهند بر جامعه کنترل داشته باشند».

او گفت: «بیت‌کوین تهدیدی برای آن‌ها است، بنابراین سعی می‌کنند آن را از بین ببرند.

فرماندار فلوریدا همچنین به نبرد قضایی که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار بر سر ارزهای رمزنگاری شده انجام می شود اشاره کرد.

گری گنسلر، رئیس فعلی تنظیم‌کننده اوراق بهادار، مدت‌ها مدعی شده است که آژانس او ​​بر فضای کریپتو قدرت دارد.

دیسانتیس گفت از آنجایی که کنگره «هیچ وقت» به ارزهای رمزنگاری شده پرداخته است، «بوروکراسی» – احتمالاً به SEC اشاره می کند – باید «این کار را به تنهایی انجام می داد» و آن را به گونه ای می ساخت که «مردم نتوانند در آن فضا فعالیت کنند».

من فقط برای کنترل همه کارهایی که مردم در این فضا انجام می‌دهند احساس خارش ندارم و فکر می‌کنم که رژیم کنونی – واضح است که آنها آن را برای بیت کوین دارند.»

او اضافه کرد که اگر جو بایدن برای چهار سال دیگر در سال 2024 دوباره انتخاب شود، رژیم نظارتی برای رمزارزها در دولت او “احتمالاً به نابودی آن ختم خواهد شد.”

در اوایل ماه مه، DeSantis لایحه ای علیه ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) در فلوریدا تصویب کرد که استفاده از CBDC فدرال را به عنوان پول و همچنین استفاده از CBDC های خارجی را ممنوع می کند.

هنوز راهی باقی مانده تا ایالات متحده در نوامبر 2024 به پای صندوق های رای برود. به احتمال زیاد دسانتیس در اولین مناظره مقدماتی ریاست جمهوری جمهوری خواهان در چرخه انتخابات ریاست جمهوری 2024 که برای اوت در نظر گرفته شده است، با دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق و دیگران روبرو خواهد شد.

سایر امیدواران کاخ سفید برای حمایت از ارز دیجیتال پیش قدم شده اند. رابرت اف کندی جونیور، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا، در سخنرانی در کنفرانس بیت کوین 2023، بیت کوین را “نماد دموکراسی و آزادی” خواند.

کندی همچنین اولین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده بود که کمک های مالی کمپین را به بیت کوین پذیرفت و چند روز بعد نامزد جمهوری خواه ویوک راماسوامی به وی پیوست.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا