اخبار

لیکویید شدن 100 میلیون دلار در 12 ساعت گذشته با کاهش قیمت بیت کوین و آلت کوین ها پس از نشست فدرال رزرو

100 میلیون دلار ارزش نقدینگی طی 12 ساعت به عنوان بیت کوین و آلت کوین ها از جلسه فدرال رزرو لیکویید شدند.

طبق گزارش CoinGlass ، بیش از 100 میلیون دلار در 12 ساعت گذشته در سراسر بازار کریپتو لیکویید شده است.

لیکویید شدن بازار کریپتو، منبع: CoinGlass

بیت کوین به پایین ترین سطح خود یعنی 35530 دلار سقوط کرد و سپس اندکی به قیمت 36396 دلار معامله شد. چندین آلتکوین، به ویژه آنهایی که در 100 آلتکوین برتر قرار دارند، در زمان انتشار بین 3 تا 5 درصد ضرر را ثبت کردند.

آلتکوین هایی مانند Cardano (ADA)، تتا (THETA)، هلیوم (HNT) و Theta Fuel (TFUEL) یک استثنا بودند.

معامله گران 37.46 میلیون دلار در نقدینگی بیت کوین ضرر کردند، در حالی که اتریوم در 12 ساعت گذشته به 29.96 میلیون دلار رسید. در 24 ساعت گذشته 96 هزار و 903 معامله‌گر لیکویید شدند. بزرگترین سفارش لیکویید در Bybit اتفاق افتاد – BTC/USD به ارزش 5.55 میلیون دلار.

بیت کوین پیش از این در 26 ژانویه در کنار اکثر آلتکوین ها به 38960 دلار رسید. دوج کوین عملکرد پر ستاره‌ای داشت که بخشی از توییت ایلان ماسک در ترویج پذیرش مک‌دونالد تقویت شد.

این سودها به دنبال تصمیم فدرال رزرو برای کاهش “قابل پیش بینی” اندازه ترازنامه خود پس از شروع افزایش نرخ بهره، به سرعت از بین رفت.

فدرال رزرو به تشدید فشار اشاره دارد

در یک کنفرانس خبری پس از جلسه، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ، اظهار داشت که او معتقد است «جای زیادی» برای افزایش نرخ‌ها بدون آسیب رساندن به بازار کار وجود دارد.

جروم پاول، رئیس فدرال رزرو همچنین اظهار داشت: “ترازنامه به طور قابل توجهی بزرگتر از آنچه باید باشد” است و “مقدار قابل توجهی انقباض در ترازنامه وجود دارد که باید انجام شود.”

افزایش ارزش سهام و ارزهای دیجیتال در سال گذشته به کمک محرک های پولی بوده است که منبع اصلی حمایت بازار بوده است. بر اساس این گزارش، نرخ بهره کوتاه‌مدت معیار بدون تغییر در 0% تا 0.25% باقی خواهد ماند.

احساسات بازار همچنان در ترس شدید است

علیرغم جهش بیت کوین به بالاترین سطح 38960 دلاری در 26 ژانویه، شاخص ترس و طمع رمزنگاری که احساسات بازار را اندازه گیری می کند، همچنان در “ترس شدید” باقی مانده است و نشان می دهد که معامله گران همچنان ترس دارند.

تحلیل‌های زنجیره‌ای اشاره کردند که نرخ‌های تامین مالی بیت‌کوین در صرافی‌های اصلی همچنان منفی است و به ترس در سراسر جهان اشاره می‌کند. بیت کوین در زمان انتشار 36468 دلار معامله می شود.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید