اخبار

پیتر شیف هشدار داد که بیت کوین در مسیر سقوط به زیر 10000 دلار است

پیتر شیف، معتقد است که بیت کوین علیرغم بهبود چشمگیر آن، همچنان در حال کاهش است.

در مصاحبه اخیر با کیتکو ، پیتر شیف پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین همچنان می‌تواند به دلیل فروش اجباری به زیر سطح 10000 دلار کاهش یابد.

او متقاعد شده است که بیت کوین در نوامبر گذشته به سطح 69000 دلار رسید. شیف پیش‌بینی کرد: «من فکر نمی‌کنم که اوج جدیدی ایجاد کند.

در مورد افزایش اخیر بیت کوین، سرمایه گذار ادعا می کند که این فقط یک رالی مکنده است. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در صرافی های اصلی نقطه ای اندکی زیر سطح 24000 دلار معامله می شود.

شیف ادعا می کند که عرضه ارزهای دیجیتال همچنان در حال رشد است. او معتقد است که تفاوت کمی بین بیت کوین و 20000 توکن دیگر وجود دارد.

این سرمایه گذار برجسته که از سال 2011 نسبت به بزرگترین ارز دیجیتال جهان نزولی بوده است، بزرگترین ارز دیجیتال را به عنوان “طرح احمقانه بزرگتری” توصیف کرد که به طور اجتناب ناپذیری با شکست مواجه خواهد شد. «همه این طرح های احمقانه بزرگ همیشه شکست می خورند. شیف گفت، احمق‌ها تمام می‌شوند، و آخرین احمق، کیف‌دار است.

گفتنی است پیش بینی قیمت شیف را باید با کمی نمک گرفت. در آگوست 2019، اقتصاددان آزادیخواه و مدیر پول پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین هرگز به 50000 دلار نخواهد رسید. با توجه به تعداد قابل توجه تماس های قیمت ناموفق، برخی از معامله گران اکنون شیف را به عنوان یک شاخص متضاد در نظر می گیرند. باگ طلا بیش از یک دهه است که نابودی بیت کوین را پیش بینی می کند.

با این حال، حتی یک ساعت شکسته دو بار در روز درست است. در اواسط ماه مه، اوبه درستی یک تشکیل شوم را در نمودار بیت کوین مشاهده کرد. در آن زمان، بیت کوین اندکی زیر سطح 30000 دلار معامله می شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا