اخبار

تحلیلگر Fundstrat Data می گوید بیت کوین تا بهار به 32950 دلار می رسد

تحلیلگر Fundstrat Global Advisors معتقد است که بیت کوین ممکن است طی چند ماه به پایین ترین سطح قیمت برسد.

بلومبرگ گزارش داده است که بر اساس داده های ارائه شده توسط یک تحلیلگر فناوری از Fundstrat به ریاست تام لی، احتمالا بیت کوین به زودی به پایین ترین سطح خود می رسد.

شانس بالای بیت کوین در چند ماه

مارک نیوتن از Fundstrat Global Advisors به بلومبرگ گفته است که “احتمال خوبی” وجود دارد که بیت کوین تا بهار به پایین ترین حد خود برسد. او نسبت به صعودی شدن روی سکه پرچمدار در حال حاضر هشدار داده است، زیرا یک رالی میان‌مدت جدید هنوز آغاز نشده است و جهش دو هفته‌ای ماینر به این معنی نیست که یک رالی در راه است.

کاهش زیر سطح 35,500 دلار، بیت کوین را به سمت آزمایش منطقه 32,950 دلار سوق می دهد – پایین ترین سطح بیت کوین در 24 ژانویه.

با این حال، به گفته نیوتن، اگر بیت کوین به بالای 40000 دلار برسد، برای گاوهای ارز دیجیتال بسیار مهم است. او معتقد است تا زمانی که از این سطح فراتر نرود، بیت کوین احتمالا در یک الگوی نزولی باقی خواهد ماند.

طی چند هفته گذشته، قیمت بیت کوین در حال کاهش بوده است. بیت‌کوین و اتریوم شروع به نشان دادن همبستگی قوی با دارایی‌های سنتی کرده‌اند، بنابراین سرمایه‌گذاران متعارف نیز شروع به پرش به بازار ارزهای دیجیتال کرده‌اند.

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط CoinMarketCap، در زمان انتشار، ارز دیجیتال پیشرو جهانی در قیمت 36457 دلار قرار دارد.

نوئل آچسون، رئیس بینش بازار در Genesis Global Trading Inc.، در حال حاضر نیز نسبت به بیت کوین در کوتاه مدت خوشبین نیست. به گفته وی ، شاخص‌های بازار مشتقات کریپتو خنثی هستند اما همچنان روند منفی را نشان می‌دهند.

او بیان می کند که بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر در حالت انتظار و دید است.

وینکلووس و رئیس جمهور السالوادور حرفی برای گفتن دارند

تایلر وینکلووس، یکی از «دوقلوهای کریپتو» و بنیانگذاران صرافی جمینی، برای آرام کردن ارتش پیروان خود در توییتی اعلام کرده است که بیت کوین «اسب سریع‌تر نیست، بلکه یک ماشین پرنده است».

یکی دیگر از حامیان اصلی بیت کوین، رئیس جمهور السالوادور نایب بوکله، در توییتی نوشت که انتظار دارد افزایش قیمت عظیم بیت کوین فقط موضوع زمان باشد. به گفته وی دلیل آن این است که 50 میلیون میلیونر در جهان وجود دارد و روزی هر کدام از آنها می خواهند حداقل یک بیت کوین داشته باشند. از آنجایی که تنها 21 میلیون بیت کوین وجود دارد، این گرسنگی بیت کوین قیمت را از سقف عبور می دهد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا