اخبار ارزهای دیجیتال

بیت کوین با شکستن گرین استرک 19 روزه ETFها و غوغای تورم ایالات متحده کاهش می یابد

به نظر می رسد معامله گران پیش از چاپ CPI ایالات متحده و جلسه سیاست پولی فدرال رزرو، با کاهش قیمت بیت کوین به پایین ترین سطح هفتگی، ریسک پذیر هستند.

قیمت بیت کوین در آستانه انتشار داده های تورم ایالات متحده و نشست فدرال رزرو برای روز سه شنبه به پایین ترین حد هفتگی سقوط کرد، در حالی که صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در ایالات متحده اولین خروج خالص خود را در بیش از 19 روز معاملاتی ثبت کردند.

بیت کوین در 24 ساعت گذشته 2.3 درصد کاهش یافت و در حدود ساعت 3:00 بامداد در روز 11 ژوئن به 68186 دلار رسید که پایین‌ترین حد از 3 ژوئن است.

سایر ارزهای رمزپایه به دنبال آن بودند که اتر، سولانا و دوج کوین نیز در 24 ساعت گذشته سقوط کردند.

قیمت بیت کوین در هفته گذشته با کاهش در ساعات اولیه معاملات صبحگاهی آسیا.

سقوط بیت کوین پس از آن رخ می دهد که 11 صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده در 10 ژوئن خروجی خالص 64.9 میلیون دلاری را ثبت کردند که طبق گفته سرمایه گذاران Farside ، اولین خروجی خالص آنها در یک ماه است .

تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) با خروجی خالص 39.5 میلیون دلاری، 20.5 میلیون دلار از ETf بیت کوین اینوسکو گلکسی و خروجی جزئی 3 میلیون دلاری از ETF بیت کوین فیدلیتی (FBTC) پیشتاز بود.

این در کنار ورودی های اندک 7.6 میلیون دلاری و 6.3 میلیون دلاری از ETF های بیت وایز و بلک راک بود.

داده های ورودی ETF بیت کوین ایالات متحده در تاریخ 10 ژوئن با رنگ سبز ذکر شده است. منبع: Farside Investors

اداره آمار کار ایالات متحده قرار است در 11 ژوئن ارقام ماه مه را برای شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) اندازه گیری تورم خود منتشر کند.

مورنینگ استار گزارش داد که تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که تورم پس از افزایش 0.5 درصدی در آوریل، 0.1 درصد افزایش می‌یابد که این رقم را به 3.4 درصد می‌رساند و تورم اصلی را در ماه می 0.3 درصد افزایش می‌دهد، مشابه آوریل .

سیاست پولی فدرال رزرو نیز قرار است در نشست دو روزه کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) که در همان روز آغاز می شود، تصمیم گیری شود .

شرکت تحقیقاتی سرمایه‌گذاری Zacks پیش‌بینی کرد که هیچ شانسی وجود ندارد که فدرال رزرو برای کاهش نرخ بهره حرکت کند، زیرا بانک مرکزی انتظار می‌رود نرخ هدف 5.25 تا 5.5 درصدی خود را در بالاترین سطح 23 ساله خود حفظ کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا