اخبار ارزهای دیجیتال

بیت کوین با قیمت 5000 دلار ممکن است در سال آینده اتفاق بیفتد: کارشناس برجسته مالی

به گفته اریک رابرتسن، بیت کوین ممکن است در سال آینده به پایین ترین حد باورنکردنی سقوط کند.

همانطور که توسط بلومبرگ گزارش شده است، استراتژیست ارشد استاندارد چارترد معتقد است که خطر سقوط بیت کوین تا سطح 5000 دلار وجود دارد – جایی که آخرین بار در مارس 2020 به طور خلاصه مشاهده شد. او معتقد است که ممکن است این اتفاق بیفتد زیرا ممکن است پیامدهای سقوط FTX ادامه یابد.

بیت کوین دوباره به 5000 دلار می رسد؟ به گفته رابرتسن، در اینجا دلیل امکان پذیر شدن آن است

اریک رابرتسن، رئیس تحقیقات جهانی در غول بانکداری استاندارد چارترد، در یادداشتی در آخر هفته نوشت که بیت کوین ممکن است به نزول خود ادامه دهد، زیرا به دلیل سقوط FTX که در اوایل نوامبر رخ داد و به همراه بنیانگذار آن ورشکسته اعلام شد، کاهش یافت. سام بنکمن-فرید.

بنابراین، کاهش پیش‌بینی‌شده بیت‌کوین ۷۰ درصد از سطحی که در حال حاضر معامله می‌شود کاهش یافته است.

رابرتسن معتقد است که علاقه به بیت کوین ممکن است با افت قابل توجهی روبرو شود و دوباره از طلای دیجیتال به طلا تبدیل شود. او انتظار دارد قیمت طلا 30 درصد افزایش یابد.

دو عامل دیگر که ممکن است منجر به سقوط بیت کوین شود، معکوس شدن افزایش نرخ بهره و ظهور ورشکستگی های بیشتر در فضای کریپتو است که باعث می شود سرمایه گذاران اعتماد خود را به دارایی های کریپتو از دست بدهند.

برخی دیگر از شرکت ها در حال حاضر پس از FTX با مشکلات نقدینگی مواجه هستند. یکی از آنها شرکت کریپتو وام دهی جنسیس، زیرمجموعه گروه ارز دیجیتال است. در حال حاضر، DCG و موسس آن، بری سیلبرت، میلیاردر، به دنبال راه هایی برای جمع آوری سرمایه برای نجات جنسیس از ورشکستگی هستند.

تیم دریپر بر پیش بینی 250000 دلاری خود می ایستد

تیم دریپر، سرمایه‌گذار برجسته، که دائماً سال 2022 را به عنوان سالی که بیت کوین به 250000 دلار می‌رسد نام می‌برد، اخیراً به CNBC گفته است که همچنان به این پیش‌بینی اعتقاد دارد.

با این حال، او جدول زمانی آن را تمدید کرده و نیم سال دیگر اضافه کرده است. اکنون، او انتظار دارد که بیت کوین تا اواسط سال 2023 به سطح 250000 دلار برسد، که در حال حاضر بعید به نظر می رسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا