اخبار

بیت کوین و اتریوم بهترین عملکرد ماهانه از سال 2021 را نشان میدهند؛ تحلیلگران سیگنال‌های معکوس را نشان می‌دهند

ارزهای دیجیتال برتر، بیت کوین و اتریوم، در بحبوحه ریسک پذیری مجدد در بازارهای جهانی و انتظارات پیرامون ارتقای “ادغام” اتریوم، به سمت بهترین ماه خود از سال 2021 پیش می روند .

بر اساس داده های TradingView، بیت کوین تا کنون در ماه جولای 22.68 درصد افزایش یافته است و بالاترین بسته شدن ماهانه خود از اکتبر 2021 را به ثبت رسانده است. دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، در ماه ژوئیه تاکنون 61.88 درصد افزایش داشته است و بالاترین بسته شدن ماهانه خود از اکتبر 2021 را نیز رقم زده است.

برخی از سرمایه گذاران بر این باورند که فدرال رزرو ممکن است افزایش نرخ ها را تا پایان سال متوقف کند و حتی ممکن است به کاهش هزینه های استقراض در سال 2023 در نتیجه نشانه های رو به رشد کاهش رشد اقتصاد ایالات متحده روی آورد. این ممکن است خبر خوبی برای دارایی هایی مانند ارزهای دیجیتال باشد که امسال با مشکل مواجه شده اند.

در زمان انتشار، بیت کوین و اتریوم نزدیک به 3 درصد افزایش یافتند و به ترتیب به 24191 دلار و 1712 دلار رسیدند.

تحلیلگران نشانه هایی برای معکوس ارائه می دهند

بلومبرگ گزارش داد ، سیسی لو، مدیر عامل شرکت ون لینک پارتنر، معتقد است که بازار ممکن است به پایین ترین سطح خود رسیده باشد، و اظهار داشت که “به نظر می رسد انحلال موقعیت های اهرمی به پایان رسیده است.”

در همین راستا، جو دی پاسکوال، مدیر عامل بیتبول کپیتال، بیشتر به بسته شدن ماهانه بیت کوین و اینکه آیا سطوح پشتیبانی بین 19000 تا 20000 دلار را دوباره آزمایش می کند، علاقه مند است. او می‌گوید: «پرش‌های موفقیت‌آمیز از این محدوده می‌تواند به گاوها پایه محکمی برای یک رالی ادامه دهد.

مارک نیوتن، رئیس استراتژی فنی در فانداسترات، پیش بینی می کند که اتریوم در کوتاه مدت از نظر فنی جذاب تر از بیت کوین به نظر می رسد.

هندوراس “بیت کوین والی” را راه اندازی کرد

هندوراس «دره بیت کوین» را در مقصد گردشگری سانتا لوسیا، شهری کوچک در کوهستان، در 20 دقیقه از پایتخت تگوسیگالپا راه اندازی کرده است.

پروژه “بیت کوین والی” با هدف آموزش 60 کسب و کار برای استفاده از ارزهای دیجیتال برای فروش کالاها و خدمات خود و گسترش این تکنیک ها به سایر مشاغل و جوامع اطراف است.

در سانتا لوسیا، صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک در حال تنظیم هستند تا ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان پرداخت برای جذب گردشگران بیشتر بپذیرند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا