اخبار

کیف پول بیت کوین قدیمی 5000 بیت کوین دیگر را دوباره فعال می کند!

انتقال بیت کوین دیگری از کیف پول قدیمی مشابه مشاهده شده است.

کمتر از 24 ساعت پس از اینکه یک کیف پول بیت کوین باستانی بیش از 5000 بیت کوین را به آدرس بیت کوینی که هنوز مشخص نیست منتقل کرد، انتقال بیت کوین دیگری از یک کیف پول قدیمی مشابه نیز مشاهده شد.

فیلیپ سوئیفت از تحلیلگران Lookintobitcoin در توییتی درباره 5000 بیت کوین دیگر که به مدت 7 تا 9 سال غیرفعال بود، مانند دیروز، نقل مکان کرد.

کالین وو، روزنامه‌نگار رمزارز در همین راستا، اظهار داشت: «آدرس دیگری که حاوی 5000 بیت‌کوین بود، بیت‌کوین‌ها را در ساعت 00:41:07 صبح (UTC+8) 30 اوت به ارزش حدود 100 میلیون دلار منتقل کرد و از آن زمان به چند بیت‌کوین 148 تقسیم شده است. معاملات.”

دیروز، هر دو انتقال 5000 بیت کوین از یک کیف پول بیت کوین قدیمی را گزارش کردند.

سوئیفت در توییتی در 29 آگوست خاطرنشان کرد: “حرکت عظیم بیت کوین چند ساعت پیش که 7+ سال غیرفعال بود. 5000 بیت کوین که 7 تا 9 سال قدمت داشت، در یک بلوک حرکت کرد. یکی از بزرگترین جابجایی های سکه ها تا کنون خیلی پیره.”

این تحلیلگر خاطرنشان کرد که این “از نظر زمان بندی بازار به طور بالقوه مهم است، زیرا تنها 6 بار دیگر وجود داشته است که حجم زیادی از سکه های قدیمی جابجا شده است. در هر موقعیت زمان بندی بازار چشمگیر بود.”

کالین وو نیز انتقال 5000 بیت کوین را گزارش کرد و در ادامه اظهار داشت که سه آدرس بیت کوین دیگر با همان مبدا وجود دارد. دو نفر هر کدام 5000 بیت کوین داشتند و نفر سوم 6071 بیت کوین داشت.

شاید غیرمنطقی نباشد که فرض کنیم آخرین انتقال 5000 بیت کوین از یکی از سه آدرس بیت کوین ذکر شده وو سرچشمه گرفته است. در حالی که دلیل و مقصد نهایی نامشخص است، انتقال ممکن است بخشی از توزیع مجدد وجوه باشد.

در چند ماه گذشته، کیف پول‌های باستانی که به دوران ساتوشی (خلق مرموز بیت‌کوین) برمی‌گردد، پس از هفت تا ده سال «خفته» بیدار شده‌اند.

از نظر تاریخی، تحلیلگران جهش فعالیت کیف پول های باستانی را با زمانی که بیت کوین در شرف حرکت قابل توجهی است، زمان بندی کرده اند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا