اخبار

معامله‌گران VIP بایننس نگاهی پنهانی به تسویه حساب در ایالات متحده داشتند: گزارش

گزارش شده است که در یک شام اختصاصی در سنگاپور، برخی از مدیران بایننس به معامله گران در مورد تسویه حساب معلق با مقامات آمریکایی گفته اند که به صرافی اجازه می دهد تجارت خود را ادامه دهد.

گزارش شده است که مدیران صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در مورد تسویه بالقوه 4.3 میلیارد دلاری با مقامات ایالات متحده به بازارسازان برتر آن هشدار دادند.

بر اساس گزارش بلومبرگ در اول دسامبر ، معامله‌گران بایننس در یک شام اختصاصی سپتامبر در سنگاپور از معامله آزمایشی صرافی ارز دیجیتال با مقامات آمریکایی مطلع شدند – تقریباً دو ماه قبل از انتشار جزئیات. برخی از مدیران بایننس در این رویداد به برخی از معامله گران گفته اند که صرافی به راحتی می تواند جریمه 4.3 میلیارد دلاری را برای ادامه فعالیت بپردازد.

سپس چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس، ظاهراً در این رویداد حضور نداشت، اما ریچارد تنگ، که پس از تسویه حساب جائو ژائو را به دست آورد، با مهمانان شرکت می کرد. طبق گزارش بلومبرگ، سخنگوی بایننس گفته است که تصویر رویداد VIP نادرست است، اما از شناسایی جنبه های اشتباه خودداری کرده است.

طبق پست‌های تنگ در X (توئیتر سابق) از سپتامبر، رئیس وقت بازارهای منطقه‌ای برای کنفرانس Token2049، اجلاس آسیایی موسسه Milken، جایزه بزرگ سنگاپور برای فرمول 1 و “رویدادهای جانبی فراوان” در سنگاپور بود.

بایننس به عنوان بخشی از تسویه حساب خود، باید 4.3 میلیارد دلار به مقامات و رگولاتورهای مختلف ایالات متحده بپردازد و CZ شخصاً مسئول پرداخت 150 میلیون دلار به کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده است. ژائو در زمان انتشار هنوز با وثیقه در ایالات متحده آزاد بود، زیرا دادگاه درخواست او را برای بازگشت به امارات متحده عربی قبل از صدور حکم در ماه فوریه بررسی کرد.

اگرچه این تسویه حساب تا حد زیادی بسیاری از مشکلات حقوقی بایننس در ایالات متحده را برطرف می کند، صرافی Binance.US و ژائو همچنان با شکایتی روبرو هستند که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژوئن تنظیم شده است. گروهی از سرمایه گذاران همچنین علیه ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو به دلیل نقش او در ترویج توکن های غیرقابل تعویض بایننس (NFT) شکایت کرده اند که ادعا می شود اوراق بهادار ثبت نشده است.

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا