اخبار ارزهای دیجیتال

تسویه حساب بایننس “مثبت خالص” برای صنعت ارزهای دیجیتال – مایک نووگراتز

مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال معتقد است که بایننس پس از تسویه حساب 4.3 میلیارد دلاری خود با مقامات ایالات متحده، رگولاتورها و کاربران را راضی کرده است.

4.3 میلیارد دلار بایننسبه گفته مایک نووگراتز از گلکسی دیجیتال ، توافق با وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) به عنوان یک حرکت مثبت برای این شرکت و صنعت گسترده تر ارزهای دیجیتال مورد استقبال قرار می گیرد.

در مصاحبه ای با بلومبرگ در 29 نوامبر، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال معتقد است که تسویه حساب سطح بالا باید سرمایه گذاران و کاربران نگران صرافی جهانی را آرام کند:

“من فکر می کنم آنها از بسیاری جهات خطر را از بین می برند. مردم نگران معامله با بایننس بودند. اکنون جای نگرانی بسیار کمتری وجود دارد.»

نووگراتز همچنین بر ملاحظات شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگی که با مبادلات و همچنین بازیگران مالی سنتی (TradFi) سر و کار دارند، با نظارت نظارتی همچنان در مرکز ایالات متحده بررسی کرد.

بایننس پول دزدی نکرد

مدیرعامل گلکسی دیجیتال گفت که رویکرد معقول مبتنی بر سرمایه‌گذاری و روابط با شرکت‌هایی که «شغل خود را جدی می‌گیرند» همچنان کلیدی است و در عین حال تأکید می‌کند که جریان اصلی مالی نیز در سال‌های اخیر در سمت نادرست تنظیم‌کننده‌ها قرار گرفته است.

اگر فهرستی از بانک‌های TradFi را که در 24 ماه گذشته توسط رگولاتورهای مختلف تحریم یا جریمه شده‌اند را مرور کنید، فهرست تکان‌دهنده‌ای است. بنابراین شما به دنبال اشتباهات صفر نیستید، در غیر این صورت، هیچ کس برای مقابله با آن وجود نخواهد داشت.

او اضافه کرد که نگرانی‌ها در مورد بسته شدن بایننس یا اینکه صرافی «پول مردم» را در موقعیتی مشابه FTX دزدیده است ، به سادگی اینطور نیست.

مدیرعامل گلکسی دیجیتال گفت: «این به چند نقض بسیار جدی از پروتکل‌های KYC [مشتری خود را بشناسید] برمی‌گردد، و آنها برای اصلاح آن‌ها تلاش کرده‌اند، جریمه خود را پرداخت کرده‌اند و در حال حرکت هستند».

“من فکر می کنم که این یک مثبت خالص برای شرکت آنها است. من فکر می کنم که این یک مثبت خالص برای صنعت ما است.»

قیمت بیت کوین به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود

نووگراتز همچنین پیش بینی ادامه تصویب صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در ایالات متحده و نصف شدن پاداش استخراج در آینده در سال 2024 را بررسی کرد.

یکسری اتفاقات خوب برای بیت کوین در حال رخ دادن است. ما قصد داریم یک ETF بگیریم. نووگراتز گفت: انتظارات زیادی وجود دارد، و برخی از آن ها در قیمت تعبیه شده است.

این سرمایه گذار اضافه کرد که اگر و زمانی که یک ETF تایید شود، تعدادی از مدیران سرمایه گذاری و دارایی، از جمله شرکت هایی مانند بلک راک، فیدلیتی، آرک اینوست و گلکسی دیجیتال، نیروهای فروش خود را بسیج خواهند کرد تا مردم را متقاعد کنند که بیت کوین را اتخاذ کنند:

“قیمت به طور قابل توجهی بالاتر خواهد بود، به خصوص در زمانی که فدرال رزرو احتمالاً نرخ بهره را کاهش می دهد. آیا می‌توانیم سال آینده در این زمان به اوج‌های قدیمی برویم؟ البته ما می توانستیم.»

نووگراتز همچنین خاطرنشان کرد که نصف شدن بیت کوین همه چیز را برای “داستانی شگفت انگیز” تنظیم می کند، در حالی که انتخابات 2024 ایالات متحده نیز می تواند نقشی داشته باشد.

نووگراتز می‌گوید: «این عدم قطعیت باید به بیت‌کوین کمک کند، زیرا ایالات متحده، اروپا و ژاپن هنوز نمی‌توانند از نظر مالی مسئول باشند، به همین دلیل است که مردم در وهله اول روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کردند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا