اخبار

بایننس توکن های شیبا اینو را به کاربران جدید هدیه می دهد

بایننس 100000 دلار ارز دیجیتال شیبا اینو را اهدا خواهد کرد!

صرافی ارز دیجیتال بایننس یک پیشنهاد تبلیغاتی جدید برای کاربران جدید اعلام کرده است که به آنها امکان می دهد توکن های شیبا اینو (SHIB) رایگان کسب کنند.

سهم شیر از استخر جایزه (80000 دلار) برای کسانی که در وب سایت ثبت نام کنند با کمک لینک ارجاع توزیع می شود. هر کاربر جدید می تواند تا 308000 توکن SHIB دریافت کند.

هدایا بر اساس ترتیب ورود افراد جدید توزیع می شود. دوره تبلیغاتی تا 21 اسفند ادامه خواهد داشت.

کاربران بایننس با حجم کل معاملات بیش از 1000 توکن USDT در هر جفت معاملاتی که دارای رمزارز شیبا اینو هستند، 20000 دلار باقیمانده را نیز به اشتراک خواهند گذاشت. صرافی حجم معاملات حساب های فرعی و حساب های اصلی را ترکیب می کند. این جوایز پس از اولین مرحله ارتقاء توزیع می شود.

از هم‌اکنون، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، امکان داد و ستد میم کوین را در برابر استیبل‌کوین تتر و استیبل‌کوین بایننس USD (BUSD) و همچنین دوج‌کوین می‌دهد.

بایننس در ابتدا شیبا اینو را در اوایل ماه مه فهرست کرد و به یکی از اولین پلتفرم‌های معاملاتی بزرگ تبدیل شد که ارز دیجیتال نوپا را پذیرفت. Binance.US، شرکت تابعه این شرکت در ایالات متحده، تجارت SHIB را در سپتامبر راه اندازی کرد .
ماه گذشته، Binance Custody پشتیبانی از شیبا اینو و همچنین برخی دیگر از ارزهای دیجیتال را اضافه کرد.

پس از تبدیل شدن به ارز دیجیتال با بهترین عملکرد سال در سال 2021، عملکرد SHIB در ماه‌های اخیر بسیار ضعیف بوده است زیرا 73.23 درصد نسبت به اوج رکورد خود کاهش یافته است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا