اخبار

توکن‌های هوش مصنوعی با دوبرابر شدن ارزش بازار در یک ماه، سودهای دو رقمی را ثبت می‌کنند

در حالی که بسیاری افزایش اخیر توکن‌های هوش مصنوعی را به گزارش‌های درآمد انبوه انویدیا نسبت می‌دهند، داده‌ها نشان می‌دهند که توکن‌های هوش مصنوعی طی ماه گذشته در مسیر مثبتی قرار داشته‌اند.

بسیاری از توکن‌های رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) و سهام سنتی علی‌رغم اصلاح گسترده‌تر بازار، در 21 فوریه رشد مثبتی را ثبت کردند. رمز ارزهای محبوب مبتنی بر هوش مصنوعی پس از اینکه ارزش بازار توکن‌ها در یک ماه بیش از دو برابر شد، سودهای دو رقمی را ثبت کردند.

Render (RNDR)، یک شبکه مبتنی بر اتریوم که رندر واحد پردازش گرافیکی غیرمتمرکز را تسهیل می‌کند، در 24 ساعت گذشته بیش از 17 درصد افزایش یافته است. به طور مشابه، The Graph، یک پروتکل نمایه سازی برای جستجوی کارآمد داده های بلاک چین، در 24 ساعت گذشته 18 درصد افزایش یافته است. Fetch.ai (FET) تا 11 درصد افزایش یافته است در حالی که SingularityNet (AGIX) تا 33 درصد افزایش را ثبت کرده است.

شتاب قیمت توکن رمزنگاری هوش مصنوعی. منبع: کوین جکو

ارزش کل بازار توکن های مبتنی بر هوش مصنوعی از زمان گزارش درآمد سه ماهه انویدیا با بیش از 9 درصد افزایش به 17.8 میلیارد دلار رسیده و از 7 میلیارد دلار در اوایل فوریه افزایش یافته است.

پس از اینکه OpenAI ابزار تبدیل متن به ویدیو خود، Sora را در 15 فوریه معرفی کرد، توکن های هوش مصنوعی به بالاترین حجم معاملات هفتگی خود در یک سال گذشته رسیدند.

حجم هفتگی توکن های هوش مصنوعی. منبع: Kaiko

بسیاری رشد مطلوب توکن های هوش مصنوعی در بازار را به این امر نسبت می دهندآخرین گزارش سود سه ماهه چهارم انویدیا فراتر از تخمین بازار است. این سازنده تراشه درآمد 22.1 میلیارد دلاری را به ثبت رساند که بالاتر از پیش بینی 20.4 میلیارد دلاری وال استریت است. درآمد مرکز داده هوش مصنوعی انویدیا در ژانویه نسبت به سال 2023 پنج برابر شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا