اخبار

کاردانو یا بیت کوین؟ ویتالیک بوترین از انجمن اتریوم می‌خواهد گزینه برتر را انتخاب کند

جامعه اتریوم از طریق نظرسنجی توییتری که توسط ویتالیک بوترین ارسال شده است، بادوام ترین گزینه ها را انتخاب کرده است.

ویتالیک بوترین ، برنامه نویس روسی-کانادایی ، در توییتر تصمیم گرفته است تا مشخص کند که جامعه اتریوم کدام ارز دیجیتال را مناسب ترین جایگزین می داند.

او از 3.1 میلیون فالوور خود پرسید که چه ارزی – غیر از ETH – به احتمال زیاد در 13 سال آینده تبدیل به ابزار اصلی پرداخت و ذخیره ارزش خواهد شد.

تصویر از طریق توییتر

اگر ما نیستیم پس کی؟

بیت کوین با بیش از 401000 رای، در اولین نظرسنجی بوترین برتری دارد. پس از حضور کوتاه مدت در صدر، کاردانو با 29.4 درصد از آرا در جایگاه دوم قرار گرفت. سولانا که اخیراً به عنوان برترین “قاتل اتریوم” ظاهر شده است در جایگاه سوم (14٪) قرار دارد. تنها 7 درصد از پاسخ دهندگان به اندازه کافی معقول بودند که پیش بینی کنند دلار آمریکا در سال 2035 ارز برتر جهان باقی خواهد ماند.

یک نظرسنجی جداگانه که بیش از 147000 رای به خود اختصاص داده است، بایننس کوین با 39 درصد از آرا پیشتاز است. ترون در رتبه دوم قرار دارد و پس از آن Neo قرار دارد.

بسیاری از جوامع در پاسخ به بوترین شروع به شیل کردن پروژه های خود کردند. بنیانگذار Dogecoin همچنین سکه میم خود را در نظرات قرار داده است. تسلا به طور رسمی اوایل امروز پذیرش DOGE را برای برخی از محصولات آغاز کرد که منجر به افزایش 17 درصدی قیمت شد.

در حالی که اتریوم در سال گذشته بازدهی درخشانی را ایجاد کرد، برخی از تحلیلگران، از جمله نیکولاوس پانیگیرتزوگلو از جی پی مورگان ، ادعا می کنند که میم کوین می تواند امسال به دلیل مشکلات مقیاس پذیری، به از دست دادن سهم بازار خود ادامه دهد.

بوترین بر اساس فعالیت‌های توییتری خود، ظاهراً در حالت تحقیر خود قرار داشت. یکی از بنیانگذاران اتریوم اخیراً از کاربران توییتر خواسته است که بیشترین نمونه های انتقادی را علیه او برای او ارسال کنند. این میلیاردر به یاد می آورد که چگونه زمانی به او می گفتند “یک سر بیگانه”.

کاربران همچنین شروع به اشتراک گذاری محبوب ترین میم ها با بوترین کردند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید