سایت های اسکم (کلاهبردار)

wisedeposit سرمایه گذاری معتبر و با سابقه با سود هفتگی 5%

wisedeposit یک سیستم بین المللی تأمین اعتبار است و از سال 2017 در حال فعالیت منظم می‌باشند که در آن افراد به منظور تأمین و دریافت بودجه سایر شرکت کنندگان در این سیستم ، داوطلبانه با یکدیگر در تعامل هستند. این سیستم بر اساس اصل یک صندوق نقدی کمک متقابل مدرن و پیشرفته کار می کند، که قابلیت اطمینان آن با برنامه پرداخت و محافظت از سپرده با سازگاری تضمین می شود. سایت سرمایه گذاری wisedeposit.com یک سایت سرمایه گذاری فوق العاده است که بیش از 20% سود منطقی ماهانه به شما پرداخت می کند. درصد سود هفتگی سایت 5% می باشد.

 • کمیسیون ارجاعات: 10%-2%-0.5%-0.3%-0.2%-0.1%-0.1%-0.1%
 • حساب های مورد قبول: NixMoney
 • سود آوری: 5% در هفته

وضعیت: اسکم (عدم پرداخت)

بررسی سایت wisedeposit

سایت WiseDeposit.com در May 13, 2017 استارت خورد. بازاریابی بسیار جالبی است. در صفحه اصلی wisedeposit، بازاریابی به عنوان 3 برنامه سرمایه گذاری توصیف شده است. در حقیقت، برنامه های بسیار بیشتری وجود دارد و شما می توانید برای مدت زمان 1 تا 52 هفته سرمایه گذاری کنید و طبیعتاً هرچه مدت زمان سپرده طولانی تر باشد، سود سوده انباشته بیشتر می شود. کلیه اطلاعات مربوط به مدت و درصد سود را می توان در بخش “پلن ها” مشاهده کرد که کلیه برنامه سودآوری را برای اعضا و شرکت کنندگان در سیستم شرح می دهد.

سیستم سازگاری مرتباً هرگونه نوسان پیش بینی نشده را اصلاح می کند و از ثبات کامل پروژه اطمینان می یابد ، بدین معنی که پرداخت ها محافظت می شوند و دریافت می شوند. مکانیک Wisedeposit.com این پروژه در قوانین به تفصیل شرح داده شده است ، و برنامه پرداخت و آمار پروژه برای کلیه شرکت کنندگان در پروژه کاملاً باز است و حتی بدون ثبت نام در سایت موجود است.

بهتر است شما به مدت 1 هفته با عملکرد 5٪ در 7 روز سرمایه گذاری کنید. سپرده و سود در پایان دوره سرمایه گذاری محاسبه می شود. سود خالص 5٪ ، با 5٪ پاداش – سود 10٪.

آموزش ثبت نام در wisedeposit

بعد از وارد شدن به سایت wisedeposit.com بر روی “Check in” کلیک کنید.

 • جزئیات خواسته شده را در فرم ثبت نام پر کنید و روی “ثبت نام” کلیک کنید.
 • به ایمیل مراجعه کرده و حساب خود را تایید نمایید.
 • مجددا وارد صفحه اول وبسایت شوید و روی گزینه “To come in” کلیک کنید
 • ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا وارد اکانت خود شوید.
 • پس از ورود به حساب شخصی خود، جزئیات سیستم پرداخت خود را در تنظیمات حساب خود مشخص کنید.

شما باید کشور خود و تاریخ تولد به میلادی و .. را در تنظیمات حساب وارد نمایید تا حساب شما به طور کامل تکمیل شود.

درآمد پایدار از این پروژه

برای دریافت درآمد منفعل دائمی ، فقط باید یک بار حلقه بسازید و پرداخت دائمی دریافت کنید. به عنوان مثال، شما تصمیم گرفتید بعد از 20 هفته درآمد منفعل دریافت کنید، برای این کار شما باید هر هفته یک سپرده جدید ایجاد کنید. در نتیجه، شما 20 سپرده دریافت می کنید که بخشی از سود را برای سرمایه گذاری مجدد به شما می فرستد و مابقی آن به عنوان سود خالص برای شما باقی می ماند و از هفته 21 شروع می کنید بدون سرمایه گذاری بیشتر منابع شخصی، درآمد منفعلانه دریافت خواهید کرد.

تمام سپرده های اعضای سایت WiseDeposit علاوه بر این توسط سیستم سازگاری برنامه پرداخت بیمه می شوند. همچنین با انتخاب سپرده های بلند مدت، بازده های بسیار بیشتری دریافت خواهید کرد. به تدریج می توان سودآوری را افزایش داد، با افزایش میزان سرمایه گذاری مجدد، میزان پرداخت افزایش می یابد و بر این اساس، درآمد منفعل شما نیز افزایش می یابد.

پلن های سرمایه گذاری پیشنهادی در wisedeposit

پلن Deposit M: به مدت یک ماه 120% سود و زمان پرداخت در پایان دوره
پلن Deposit L: به مدت 3 ماه 130% سود و زمان پرداخت در پایان دوره
پلن Deposit XL: به مدت 6 ماه 150 % سود و زمان پرداخت در پایان دوره

آموزش سرمایه گذاری

قبل از هرچیزی شما باید با استفاده از گوگل ترنسیلت اقدام به ترجمه کردن صفحات سایت برای راحتی کار با پنل کاربری خود شوید.

 • همانند تصویر بالا بر روی علامتی که مشخص کردیم ابتدا کلیک نمایید.
 • سپس در مرحله بعد انتخاب کنید که کدام ارز را قرار است شارژ نمایید.
 • ارز مورد نظر را شارژ نمایید تا به بالانس شما در سایت اضافه شود

بعد از انجام مراحل بالا شما باید به میز کار خود یعنی Home باز گردید و از آن جا بر روی Deposit کلیک نمایید تا مراحل واریز را انجام دهید و پلن خود را فعال نمایید.

نقاط قوت Wisedeposit

از جمله مزایای پروژه ذکر شده در وب سایت رسمی wisedeposit.com موارد زیر وجود دارد:

 • برنامه پرداخت: این ویژگی به ظاهر ناچیز به مشتریان اجازه می دهد تا درآمد و هزینه های خود را با کارآمدتر برنامه ریزی کنند.
 • بیمه سپرده: سیستم سازگاری هوشمند برای غلبه بر عواقب منفی کوچکترین نوسانات بازار امکان پذیر است.
 • شفافیت سکو: قوانین پروژه چگونگی عملکرد پلتفرم را با جزئیات مشخص می کند. علاوه بر این ، هر سرمایه گذار می تواند دینامیک و آمار را بصورت آنلاین پیگیری کنید.

برنامه پرداخت و سازگاری

برنامه پرداخت ها برنامه ای است که براساس آن ، شرکت کنندگان در سیستم پرداخت های خود را دریافت می کنند. برنامه به صورت آنلاین برای هر کاربر در دسترس است و در بخش مربوطه قرار دارد. برای سهولت ، برنامه به چند هفته تقسیم می شود ، می توانید ببینید چه میزان و چه تعداد سرمایه گذار دریافت می کنند. به روزرسانی برنامه بصورت خودکار صورت می گیرد و حضور آن باعث پایداری عملکرد سیستم و محافظت در برابر عدم تعادل در تعادل بین سپرده ها و پرداخت ها می شود. برای این اهداف ، اگر ناگهان تعادل نقض شود ، تطبیقی ​​از برنامه پرداخت ارائه شده است.

سازگاری تقریباً یک بار در ماه انجام می شود ، در LC تاریخ برگزاری بعدی مشخص می شود.

استراتژی Zakoltsovka در wisedeposit

این استراتژی سرمایه گذاری به شما امکان می دهد تا درآمد را به طور کامل منفعل دریافت کنید ، و علاوه بر این هیچ سرمایه گذاری مالی اضافی لازم نخواهد بود. اصل “حلقه زدن” این است که هر هفته سپرده های منظم را تهیه کنید و وقتی اولین سپرده ها سود خود را شروع می کنند با گذشت زمان قادر خواهید بود برای هفته آینده سرمایه گذاری های مجدد را با هزینه آن انجام دهید و پس مانده ها را پس بگیرید. به کیف پول شما از آنجا که سرمایه گذاری مجدد از هفته سیزدهم در دسترس است ، امکان حل کردن سپرده ها در این دوره وجود دارد.

پاداش سایت

پاداش وابسته فقط برای وجه های جدید پرداخت می شود. وجه های جدید پولی است که منفی به پول برداشت شده و پولهایی که به عنوان واریزی برای سپرده دریافت می شود وارد سیستم می شود. بنابراین، پاداش حاصل از سایت طبق همان اصل اعتبار داده می شود.

به طور مثال

شما 100 دلار سرمایه گذاری کرده اید و 120 دلار از پروژه دریافت کرده اید (100 دلار مبلغ واریز شما، 20 دلار سود است). اگر تصمیم دارید تا مبلغ حداکثر 120 دلار شامل سرمایه دیگر در پروژه سرمایه گذاری کنید، پاداش این سپرده به دلیل آن نیست.
اگر مبلغ سرمایه گذاری در wisedeposit.com بیش از 150 دلار باشد، پس از تفاوت بین سپرده جدید خود و مبالغ قبلی دریافت شده از سیستم پروژه، پاداش دریافت می کنید. یعنی 150 دلار – 120 دلار = 30 دلار.

آموزش پنل کاربری wisedeposit

Payment schedule جدول پرداخت
Deposits سپرده ها
Strategies استراتژیها
Partner شریک
Posts پیام ها
Activity فعالیت
Operation history تاریخچه فعالیت
Promo codes تبلیغ کد
My profile پروفایل من
Help کمک
Output خروج از wisedeposit
Balance بالانس
Program status وضعیت پلن ها
Adaptation انطباق
Bonuses پاداش ها
Affiliate program برنامه زیرمجموعه گیری
Weekly Tasks فعالیت های هفتگی

سوالات متداول سایت wisedeposit

1- ✔️ نحوه کسب درآمد وبسایت؟

✔️ وب سایت رسمی wisedeposit.com یک پروژه HYIP با بهره متوسط با برنامه های سرمایه گذاری از 1 تا 62 هفته و بازده 5 تا 291 درصد برای کل دوره سرمایه گذاری است. نقدی: 5٪

2- ✔️ چقدر میتوانیم درآمد کسب کنیم ؟

✔️ هر ابزار سرمایه گذاری مزایا و معایب خاص خود را دارد. بسته به استراتژی سرمایه گذاری، شما می توانید 30 تا 100٪ در سال به دلار حساب کنید. از طرف دیگر سودآوری به هیچ وجه تضمین نمی شود.

3- ✔️ پلن مناسب برای سرمایه گذاری؟

✔️ برنامه بازاریابی “سپرده M” برای سرمایه گذاری در wisedeposit بهینه مناسب است.

بررسی امنیت و دیگر موارد

اسکریپت: undefined
هاستینگ: Cloudflare
آدرس آیپی: 104.27.147.192 (United States / Ashburn) بدون آیپی مشابه برای wisedeposit
اعتبار دامنه: 10.03.2024 (تا 4 سال دیگر)
اعتبار اس اس ال: CloudFlare Inc ECC CA-2 valid from 31 Jan, 2020 to 09 Oct, 2020 – CloudFlare, Inc.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

91 دیدگاه

  1. سلام و درود
   ابتدا در میز کاربری و اصلی بر روی متن سبز رنگ بزنید و تعادلتونو پر کنید بعد از بخش سپرده ها پلن خودتونو فعال کنید.

 1. سلام.وقت بخیر
  چرا نحوه مانیتورینگ این سایت با بقیه متفاوته؟! یعنی نوشتین توسط بیگ اینکام!

  1. سلام و درود
   ما از سایت های دیگه الگو برداری نمیکنیم و شخصا هم زیر نظر داریم وضعیت رو. به همین دلیل این رو ذکر کردیم.

 2. سلام‌وقت بخیر
  یعنی اگه مثلا ۱۰۰ دلار بزاریم بعد یه هفته ۵ درصد میشه یا ۱۰ درصد؟؟

  1. سلام و عرض ادب
   سپرده و سود در پایان دوره سرمایه گذاری محاسبه می شود. سود خالص 5٪ ، با 5٪ پاداش – سود 10٪.

 3. سلام، یه جا در متن گفته شده سپرده اعضاء بیمه هستش، پس یعنی ما با خیال راحت میتونیم سرمایه وارد کنیم و نگران بر باد رفتنش نباشیم؟

  1. سلام
   از مرورگر کروم استفاده کنین و از گوگل ترنسلیت آنلاینش استفاده کنین. برای درک بهتر این موضوع در گوگل سرچ کنید تغییر زبان سایت در کروم.

 4. سلام ، امکانش هست این سایت رو یکبار دیگه بررسی کنید و مراحل سرمایه گذاری رو توضیح بدید ؟ چون فکر کنم این توضیحاتی که برای سرمایه گذاری دادید برای 6 ماه پیش ، الان تغییراتی بوجود اومده تو روش سرمایه گذاری
  خیلی ممنون

 5. سایت خیلی خوبی است من 2 ساله دارم باهاش کار می کنم فقط باید بدونی دقیقا که چطور عمل می کند در غیر این صورت سرمایه گذاری شما تا زمانی که طبق برنامه عمل نکنید به موفقیت نخواهد رسید سایت پرداخت درست و منظم دارد شکایت ثبت شده ندارد و 3 سال است که پرداخت منظم داشته یه مشکلی که جدیدا دارد اینه که حساب پرفکت مانی رو برداشته و فقط از طریق NixMoney میشه واریز انجام داد و نمی دونم چطور میشه این سایت رو شارژ کنم که با پشتیبانی ارتباط گرفتم ببینم نظرشون چیست

  1. اقای راستین میشه راهنمایی کنی با جزییات که چطور باید با این سایت کار کنیم و طبق برنامه عمل کنیم که به موفقیت برسیم؟ ممنون میشم

  1. سلام
   خیر اسکم نیست. نحوه ساخت NixMoney در فضای نت موجود هستش.

 6. سلام وقت بخیر سود مرکب میشه گرفت با این پروژه؟
  مثلا بعد هر یک هفته هم به ۵ درصد شود تعلق بگیره هم به اصل سرمایه؟
  به عنوان مثال بعد ۵۲ هفته ۱ میلیون بشه ۱۲ میلیون؟

 7. سلام ، من همه کار های ثبت نام درسایت های wisedeposit و Nixmoney انجام دادم الان سه تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدین
  اول : من باید coin به Nixmoney انتقال بدم بعد به USD تبدیل کنم یا روش دیگه ای هم داره که مستقیم USD بزنم ( اگر هر روشی داره لطفاً کامل بهم توضیح بدید چون به نظرم کار باهاشون برای بار اول کمی پیچیده میام )
  دوم : این Nixmoney USD چیه ؟! ( همون USD داخل سایت خود Nixmoney هست یا چیز دیگه ای هست )
  سوم : با توجه به سایت واسطه و هزینه کارمزد و هزینه انتقال و امثال اینها ارزش داره که در این سایت سرمایه گذاری کنیم ؟

  بسیار ممنونم از وقتی که می زارید

  1. سلام
   حساب NIxmoney برای فعالیت نیاز به احراز هویت دارد. پیشنهاد میشه تا زمانی که سیستم پرداخت های دیگه اضافه بشه فعالیت نکنید.

   1. ممنون ، بابت راهنماییتون
    اگه روش دیگه ای اضافه بشه در سایت اعلام می کنید ؟
    یه سایت معتبر دیگه با سودی در همین حد بغیر از zion finance معرفی می کنید ؟
    ممنونم

   2. سلا آقای خوش اقبال من سایت. Usdtaz رو تست کردم واریزی داشت گفتم بگم شاید دوست داشتید به دوستان معرفی کنید.

 8. 1- لطفا چند تا سایتی که از همه بهتر و معتبرتر هستند تا این لحظه معرفی کنید؟
  2- پلن های چند روزه رو توصیه میکنید؟

  1. سلام این حساب تنها با NixMoney میشه فعالیت کرد. آیا این حساب رو دارین؟

 9. سلام اولا اینکه میشه حساب nixmoney ایجاد کرد ؟
  و دوم اینکه اگر ۱۰۰۰دلار درپلن سه ماهه۱۳۰%بزاریم دقیقا با اصل پولمون بعد از سه ماه چقدر بهمون میده؟۱۹۰۰دلار؟

 10. سلام ، ایا این سایت فعاله و سود پرداخت میکنه، اگر بخوام روزانه برداشت کنم کدوم پلن مناسبه؟، تشکر

  1. سلام کسی با Oakhillassetmgt.com آشنایی داره؟ من سرمایه گذاری کردم ولی الان امکان برداشت ندارم و ازم خواستن که مبلغی رو واریز کنم تا بتونم برداشت کنم

 11. سلام داداش گلم پرداخت داره همچنان؟؟؟
  به نظرت کدوم پلن جذابیت بیشتری داره . میخوام نظر شمارو بدونم و خودم تصمیم میگیرم ممنون

 12. من می خواهم با اقای علیرضا خوش اقبال در خصوص این سایت تبادل اطلاعات داشتم باشم
  در صورت امکان برایم شماره مبایلی ارسال کنید یا با شماره من تماس بگیرید با تشکر
  ****

 13. من تو این سایت 3 ساله دارم کار می کنم اما هنوز پس از سه سال متوجه نشدم که چطور می تونم سود بدست اورم بیش از 1000 دلار سرمایه گذاری کردم تو این 3 سال گذشته اما هنوز درک درستی از عملکرد سیستم پرداخت ان پیدا نکردم پشتیبانی بی نظیری داره شاید بیش از 100 ایمیل با انها ارتباط داشتم هر بار مشکلی برایم حل شده سوال دیگری برایم اغاز شده است در حال حاضر برای بیش از 20 هفته زنجیره 100 دلار سرمایه گذری کردم اکنون تنها چیزی رو که هنوز درک نکردم این است که میزان مشارکت به موقع چگونه تعریف می شود و چرا هر بار افزایش پیدا می کند از ادمین درخواست گفتگو داشتم اما ارتباطی با من گرفته نشد گفتم شاید اطلاعاتی در اختیار داشته باشد که بتواند کمک کننده باشد

  در حال حاضر 5 هفته باقی مانده است تا اولین زنجیره دریافت سود من تکمیل شود 5 هفته ای دیگر حتما اطلاعات بیشتری از این سایت بدست خواهم اورد من سایت رو دوست دارم چون به نظرم حرفه ای کار شده پشتیبانی خوبی هم دارد چند سال است که پرداخت هم داشته بنابراین اعتماد کردم امیدوارم پایان خوبی داشته باشد

  1. داداچ تو که سه ساله داری کار میکنی و چیزی نفهمیدی پس عاجزانه تقاضا دارم اکسیژن سیاره رو بیشتر از این حیف و میل نکن. اگه نمیفهمی پس چجور 3 سال کار کردی . یا اگه 3 سال کار کردی دیگه نفهمیدنت به چیه؟

   بعدشم باطلاق ؟؟؟؟ فارسی رو که دیگه باید بفهمی؟ فارثی را باص بداریم لدفا
   مجید جان . دلبندم.اون باتلاق هست.داری اشتباه میزنی بخدا.
   سیاره رو اشتباهی دنیا اومدی . اولین فرعی دور بزن برگرد.
   با تچکر.
   سازمان هادی گمراهان هستی.

 14. میگم که مهندس اصلآ این ارزهای که میگه چی هست من فک کردم با بیت کوین و تتر و اتریوم هم میشه سرمایه گذاری کردی اینکه اصلآ هیچ ارزی واسه سرمایه گذاری نداره؟!خیلی مصخرست ، بعد زبان انگلیسی هم نداره؟! حداقل کاش روش سرمایه گذاری بهتر توضیح میدادین .

  1. عرض اب
   فقط نیکس مانی رو قبول میکنه. عرض های عمومی رو متاسفانه از روش های پرداخت حذف کردن.

 15. سلام آقای خوش اقبال گرامی
  آیا شما از نحوه عملکرد سایت DOGEDAY اطلاعاتی دارید
  ممنون میشم اگر در صورت امکان بنده را راهنمایی کنید

 16. حال پس از دو سال می توانم با اطمینان کامل بگویم این پروژه هم صد درصد اسکم و فیک است واقعا به خوبی پشتیبانی انان پاسخگو بود و تبلیغات مناسی انجام داده اند همچنین نوع پروژه شما را فریب می دهند چون ساختار بسیار خوبی برایش ایجاد کرده اند بعد از 2 سال و ارسال بیش از 1000 دلار متاسفانه باز هم از من می خواهد سرمایه گذاری بیشتری انجام دهم طی این مدت هیچ سودی بدست نیاورده ام و از همه بدتر اینکه در این پروژه این امکان رو ندارید که بتوانید از ان خارج شوید بنابراین شما را به گروگان می گیرند تا شما را مجبور به پرداخت های بیشتر کنند حال انکه بیشتر در این باطلاق گرفتار خواهید شد این سایت واقعا حرفه ای و با پشتیبانی بی نظیر عمل کرد کلاهبرداری حرفه ای انجام دادند خوش ام امد واقعا

   1. سلام اگر هدف این سایت ها این هست که یه روز جمع کنن و برن شما این سایت رو معتبر زدین چرا؟

    1. بخاطر سابقه طولانی مدتش هست. اینم اسکم میشه و منظور این نیست اسکم نمیشه.

   1. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم این سایت هم احتمال اسکم داره یا معتبر هست ؟
    تشکر

     1. سلام این سایت الان هم پرداختی داره ؟
      تا کی میشه روش حساب کرد ؟
      چون خیلی وقته هستن

     2. سلام
      بله پرداخت داره. این که تا کی میشه روش حساب کرد مشخص نیست.

 17. سلام یه راهنمایی برای ساخت حساب در NixMoney بکن که چطوری واریز کنیم و چطوری برداشت کنیم
  ممنون

 18. این سایت ها از وضعیت بد اقتصادی ایرانی ها سو استفاده می کنند و scam می شوند . ترید بهتر از این سارمایه گذاری های استرس زا هست و هر لحظه ممکنه scam بشوند .

 19. الان سایت روزانه ۲۰درصد میده
  یعنی ۱۰ دلار من بعد ۳۰ روز مبشع
  روزی دو دلار که میشه ماهی ۶۰ درسته؟

   1. با سلام و عرض ادب
    ارز نیکس مانی از کجا و چطوری میشه به سایت انتقال داد؟ لطفا یک روش ساده ارائه بدید؟ سپاس

     1. سلام. ممنونم بابت پاسخ گویی سریع شما. پس با این وجود شما چطوری سرمایه گذاری کردی ؟

     2. ما نیکس مانی در اختیار داریم. و در ابتدا این سایت از پاییر و پرفکت مانی پشتیبانی میکرد. که این سیتم های پرداخت رو حذف کردن و فقط نیکس مانی رو میپذیرن.

     3. سلام مجدد . پس با توجه به توضیحات شما فعلا نمیشه از ایران داخل این سایت سرمایه گزاری کرد؟ هیچ سایت یا کیف پول خارجی هم نیست تبدیل کنه ؟

     4. خیر متاسفانه سایتی نیست. هر سایتی که قابل چنج کردن باشه نیاز به احراز هویت داره.

 20. سلام آقای خوش اقبال
  امکان داره یک سایت با سود دهی کم اما مطمعن که با ارز دیجیتال ار ایران بشه خردید و فروش کرد معرفی کنید..ممنون

 21. سلام وقتتون بخیر
  شرکت اعلام کرد که دیگه فعالیت نمیکنه
  سایت بسته شد
  wisedeposit.com/dve-novosti-horoshaya-i-plohaya

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا