سایت های اسکم (کلاهبردار)

پروژه Bruxis سرمایه گذاری حرفه ای و روزانه از 21 روز به بالا

سرمایه گذاری مناسب برای ارزهای دیجیتال

بازار سرمایه گذاری با بازده بالا و مقیاس پذیر ما را بر آن داشت تا بررسی های Bruxis را مرور کنیم. این پروژه سرمایه گذاری مدتهاست از دید سرمایه گذاران پنهان است ، اما اخیراً کسانی که به پروژه های هایپ علاقه مند هستند در آن فعال شده اند. کسانی که به زبان های اسپانیایی ، فرانسوی ، ویتنامی و انگلیسی صحبت می کنند شروع به فعالانه تبلیغ این سیستم عامل کردند. مدت کار اعتبار را تأیید می کند ، عدم تبلیغات نشان دهنده تمایل به کار طولانی مدت است ، آماده سازی به یک تیم با تجربه اشاره دارد. یک بررسی دقیق از ویژگی ها و مزایای این سایت انجام داده ایم.

وضعیت: اسکم

bruxis.com

سایت Bruxis

سایت بدون تبلیغات ، بازاریابی قابل فهم و یک برنامه وابسته بیش از 200 روز در حالت “فعال” کار کرد. با کسب شهرت ، اخیراً پیرایش در منابع ، تجدید کامل بازاریابی و مواردی دیگر فعالیت را با قدرت ادامه میدهد. علاوه بر این ، جالب است که دامنه در سال 2013 ثبت شده و تا سال 2022 پرداخت شده است. این در مورد آماده سازی دولت Bruxis و تجربه آنها صحبت می کند.

بررسی های Bruxis از سرمایه گذاران به طور کلی در مورد تیم قدرتمندی است که با آزمایش زمان آزمایش کرده و همیشه درآمد کسب کرده است. این که آیا چنین است – زمان نشان می دهد ، ارزش دارد که این را در نظر بگیریم ، اما رعایت قوانین سرمایه گذاری ضروری است.

فعالیت ها و آماده سازی

شایان ذکر است مبدل داخلی آن با شرایط خاص خود با نرخ بازار کار می کند. این نوع دیگری از درآمد است که صندوقدار پروژه را پر می کند. سایت رسمی Bruxis به سبک خاص خود عالی به نظر می رسد. همچنین هیچ سوالی در مورد مولفه فنی وجود ندارد.

 • طراحی منحصر به فرد است.
 • اسکریپت – GoldCoders.
 • میزبانی – محافظ Ddos + Cloudflare.
 • رمزگذاری SSL – Sectigo.

علاوه بر اطلاعات متنی ، دولت اسنادی را در مورد ثبت شرکت در استرالیا ارائه داده است. ما با کلیک بر روی سند ، بلافاصله پیوندی را آماده کردیم که آن را به سایت ثبت شرکت در استرالیا ارسال می کند.

بازاریابی بستر های نرم افزاری Bruxis

طیف گسترده ای از فرصت های کسب درآمد به سرمایه گذاران ارائه می شود. بازاریابی Bruxis به خوبی انتخاب شده و هدف آن سرمایه گذاری مجدد کاربران است. شرکت کنندگان فعال همچنین به تیم انگیزه می دهند تا سرمایه گذاری مجدد انجام دهد ، زیرا درآمد اضافی حاصل می شود. مخلوطی از برنامه های سرمایه گذاری بلند مدت و یک برنامه وابسته موفقیت آمیز است ، زیرا هدف آن هم درآمد منفعل و هم فعال است ، در حالی که بارهایی روی صندوق ثبت نمی کند.

شرایط سرمایه گذاری

سرمایه گذار تعرفه های سرمایه گذاری زیادی را با شرایط مشابه در اختیار دارد. فقط 3 برنامه اول باید در نظر گرفته شود ، بقیه آستانه ورود و حداقل سرمایه گذاری آن بیش از حد بالا هستند. این شرایط سپرده ای را تشکیل می دهد که 21-41 روز کاری کار می کند و درصد سود روزانه را به خود اختصاص می دهد. بازاریابی Bruxis سپرده را برای مدت زمان عمل امن نگه میدارد و در پایان آن را به حالت تعادل برمی گرداند. سپرده را می توان برداشت و سود را می توان ثابت کرد.

همانطور که به تصویر بالا مشاهده میکنید به طور مثال:

پلن اول: از 25 تا 999 دلار برای 21 روز به صورت روزانه از 1 تا 1.2 درصد در روز.
پلن دوم: از 1000 تا 2499 دلار برای 31 روز به صورت روزانه از 1.3 تا 1.5 درصد در روز.

سود سپرده در روزهای کاری در Bruxis تعلق می گیرد. هر تعرفه 3 تغییر درآمد را ارائه می دهد: USD ، BTC ، ETH. Cryptocurrency درصد بالاتری از اتهامات را ارائه می دهد. این برنامه برای 21 روز از 1 تا 1.2 در روز به شما تعلق میگیرد. شرایط 31 – از 1.3 تا 1.5؛ 41 – از 1.6٪ به 1.8٪. هر کس به طور مستقل گزینه های مناسب خود را انتخاب می کند.

اطلاعات اضافی

 • سیستم های پرداخت – Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Tether.
 • حداقل مقدار برداشت 0.001BTC / 0.02 ETH / 0.10 LTC / 15.00 USDT است.
 • .کمیسیون برداشت – 0٪.

برنامه های وابسته

وضعیت های زیادی با پیشنهادات شریک در Bruxis وجود دارد. شما می توانید بدون سهم خودتان با کسر از هر سپرده شریک در 3 سطح در عمق 4-2-1٪ درآمد کسب کنید. با تحقق الزامات مربوط به گردش مالی ساختاری و مشارکت شخصی ، وضعیت افزایش می یابد و از قبل در B1 برنامه وابسته 5-1-1٪ خواهد شد.

با بالا رفتن از نردبان شغلی ، درصد ها همراه با عمق اضافی افزایش می یابد. جالبترین چیز این است که برای هر وضعیت از 100 دلار تا هزاران دلار جایزه نقدی دریافت خواهید کرد. و ترفند این است که این پاداش 2 بار تقسیم می شود – نیمی از آن برای مانده پرداخت به مانده تعلق می گیرد ، نیمی برای سرمایه گذاری مجدد به صورت سپرده فعال.(ایده عالی)

در کل ، 17 سطح در عمق Bruxis وجود دارد ، جایی که هر کس می تواند حتی 17 خط از شرکای خود کسب کند. فقط برای وضعیت های مدیریتی ، مقادیر ناقص به گردش در می آیند. هر خط درصد خاص خود را دارد که در گردش مالی ساختاری به آن توجه خواهد شد. تیم ما می تواند روی یک نوع درآمد اضافی به صورت بازپرداخت حساب کند.

سرمایه گذاری در سایت Bruxis

شما ابتدا باید در سایت از بخش Add Balance حساب کاربری خود را شارژ نمایید و بعد از شارژ از بخش Open Deposit اقدام به سرمایه گذاری کنید.

بخش Exchange سایت

در سایت Bruxis یک بخش مهم به نام Exchange قرار دارد که شما میتوانید ازر این بخش اقدام به تبدیل ارزهای دیجیتال خود نمایید:

بخش Select currency to exchange: ابتدا باید از این بخش ارزی که میخواهید برای تبدیل کردن انجام دهید را انتخاب نمایید.
بخش Exchange for: از این بخش ارزی که میخواهید بعد از تبدیل دریافت کنید را انتخاب نمایید.
و در آخر بر روی Exchange کلیک نتمایید تا ارز دیجیتال برای شما تبدیل شود.

بخش ترید کردن Trading Bots

این بخش در Bruxis برای ترید با ربات هست که بخش دیگر و جذاب سایت محسوب میشود.

پنل کاربری Bruxis

Dashboard: میز کاربری شما.
Add Balance: اضافه کردن بودجه به سایت.
Open Deposit: بازکردن سپرده در سایت.
Withdraw: برداشت از سایت.
Trading bots: ترید در سایت.
My Deposit: لیست سپرده گذاری های شما.
Exchange: تبدیل ارز های در سایت.
Partners: زیرمجموعه های شما.
Transaction: معاملات شما.
Promotional: ابزار تبلیغاتی.
Settings: تنظیمات حساب کاربری.

انواع وضعیت سایت ها در وب سایت بیگ اینکام

ما در ابتدای سایت وضعیت پروژه Bruxis را زیر نظر خواهیم گرفت که:

پرداخت هنگامی که ما و همه شرکای ما به برداشت های خود دست یابند.
⚠️ مشکوک زمانی خواهد بود که یکی از شرکای ما در وضعیت معلق کنار بکشد.
کلاهبرداری (اسکم) یا عدم پرداخت وضعیت زمانی خواهد بود که ما در مهلت اعلام شده برداشتی دریافت نکرده ایم!

چه نکاتی را باید هنگام سرمایه گذاری در نظر بگیریم؟

توجه کنید اگر ریسک پذیر نیستید در حوزه سرمایه گذاری رمز ارزها فعالیت نکنید.

سرمایه گذاری همیشه ریسک خاص خود را دارد. همیشه یادآوری و درک این مسئله بسیار مهم است. سایت فوق Bruxis نیز از این قاعده مستثنی نیست ، بنابراین یادآوری قوانین اصلی سرمایه گذاری اضافی نخواهد بود:

 • وجه نقد خود را متنوع کنید. به زبان ساده ، کل مبلغ را در یک پروژه سرمایه گذاری نکنید.
 • هرچه درصد بازده بیشتر باشد ، خطرات نیز بیشتر خواهد بود. فراموش نکنید که بلافاصله پس از اقلام تعهدی ، بودجه را از پروژه برداشت کنید.
 • قبل از سرمایه گذاری وضعیت پروژه را بررسی کنید.
 • پول وام گرفته شده و قرض را سرمایه گذاری نکنید.
 • کاربران گرامی توجه کنن: همانطور که در انتها و کمی بالاتر توضیح دادیم سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال و سایت های معرفی شده دارای ریسک میباشد. پس اگر ریسک پذیر هستین اقدام به سرمایه گذاری در Bruxis کنین و این نکات را همیشه بخاطر بسپارید. موفق و پرسود باشید.

لطفا نکات بالا را حتما در تصمیم خود لحاظ بفرمایید و به هیچ عنوان با یک آی پی برای خود چند حساب کاربری ایجاد نکنید. زیرا در صورت مسدود شدن حساب شما بابت این موضوع به هیچ عنوان حساب شما بازیابی نمیشود.

هم چنین نظرات خود را در مورد برداشت ها و هر نکاتی که مد نظرتان هست در قسمت دیدگاه حتما با دیگران به اشتراک بگذارید.


میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

 1. سلام. جناب خوش اقبال سپاس از معرفی سایت های به نصبت مناسب سایت های دیگر. معمولا سایت هایی که معرفی میکنید عمره بیشتری دارند . بعضی از سایت ها هستند فقط به فکر معرفی سایت های متعدد هستند که سریعا اسکم میشن.. امیدوارم این روندتون همیشه ماندگار باشه

  1. سلام و عرض ادب خدمت شما
   خوشحالیم از این که مورد توجه شما قرار گرفتیم. تمام سعی ما هم بر همینه سایت هایی معرفی کنیم که کاربرانمون بتونن سود کسب کنند. این روند مثبت ما همیشه ادامه دار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید
عضویت