اخبار

گزارش شده است که ویتالیک بوترین یک میلیون دلار اتریوم به بنیاد دوج کوین اهدا کرده است

یکی از بنیانگذاران اتریوم گفته می‌شود که مبلغی به ارزش ۱ میلیون دلار از ETH به توسعه دهندگان دوج کوین ارسال کرده است، اکنون دیوید گوخشتین منتظر است تا ویتالیک DOGE را به سطح بعدی برساند.

بنیانگذار Media دیوید گوخشتین گوخشتاین در توییتر آمده است تا انتظارات جدید خود را در مورد ویتالیک بوترین و دوج کوین به اشتراک بگذارد . این پس از انتشار اخباری مبنی بر اهدای 1 میلیون دلاری به بنیاد دوج کوین توسط یکی از بنیانگذاران و خواننده ETH منتشر شد.

آیا ویتالیک بوترین روی تقویت کننده DOGE کار می کند؟

گوخشتاین توییت کرد که انتظار دارد بوترین روی چیزی کار کند که بتواند به دوج کوین کمک کند تا به سطح بعدی حرکت کند.

منبع: توییتر

اخبار مربوط به اهدای ویتالیک بوترین توسط سرمایه گذار دوج کوین، مت والاس، به اشتراک گذاشته شد که آن را برای 616.1 هزار مشترک خود در توییتر ارسال کرد.

در آگوست سال گذشته، بوترین به عنوان مشاور به هیئت مدیره بنیاد دوج کوین ملحق شد و ابراز امیدواری کرد که محبوب‌ترین ارز رمزنگاری شده میم به زودی از الگوریتم اثبات کار مصرف انرژی به Proof-of-Stake تغییر کند.

منبع: توییتر

شهرت مهم است: یکی از بنیانگذاران دوج کوین

بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، در مورد توییت ارسال شده توسط والاس اظهار نظری نکرد و آن را رد و یا تایید نکرد. با وجود اینکه او مدت ها پیش پروژه DOGE را ترک کرد، هنوز هم دست خود را روی نبض اینجا نگه می دارد.

او در توییتر به اشتراک گذاشت که چقدر برای یک جامعه کریپتو شهرت دارد و اظهار داشت که ارتش DOGE را “احمقانه”، “خوب” و “طنز فهمیده” می داند.

در حالی که مارکوس مشخص نکرد که آیا جامعه DOGE اکنون به تصویر ایده‌آل او نزدیک شده است یا خیر، او اظهار داشت که بیت‌کوین‌ها در حال حاضر «به‌عنوان برادران متکبر مغرور» ظاهر می‌شوند، زیرا طرفداران زنجیره‌های دیگر را تحمل نمی‌کنند. مکس کایزر و جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر، از جمله کسانی هستند که اغلب از سکه های دیگر به عنوان کلاهبرداری یاد می کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید