حساب و کیف پول اینترنتی

کیف پول Trustology | بررسی کیف پول تراس تالژی

در بیشتر کیف پول های رمزنگاری شده باید امنیت یا سرعت را در اولویت قرار دهید . کیف پول های سخت افزاری امنیت فوق العاده ای را ارائه می دهند ، اما از آنجا که قبل از ارسال وجه لازم است آنها را به دستگاه متصل کنید ، روند کار بسیار کند است. از طرف دیگر ، استفاده از کیف پول های نرم افزاری انتقال را تسهیل می کند ، اما این هزینه امنیت پایین تری است.

مدتی طول کشید تا توسعه یابد ، اما امروز ، کیف پول Trustology کیف پولی را ارائه می دهد که قول می دهد دارایی های رمزنگاری شده شما را ایمن نگه دارد و در عین حال روند انتقال را تسریع می کند . این راه حل نگهداری رمز ارزها که به TrustVault معروف است ، هم برای کاربران شخصی و هم برای مشاغل ایده آل است.

کیف پول Trustology

کیف پول Trustology ویژگی های ابتکاری متنوعی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، اما احتمالاً هیچ یک به اندازه بیمه آنها قابل توجه نیست . وجوه موجود در TrustVault بسته به برنامه انتخاب شده در برابر سرقت بیمه می شوند . برای مشاغل ، آنها بیمه طولانی مدت را نیز ارائه می دهند. مکانیسم قیمت گذاری کیف پول حضوری نیز با سرویس مبتنی بر اشتراک متفاوت از اکثر موارد است. شما همچنین می توانید نسخه رایگان را انتخاب کنید ، با این حال ، این شامل بیمه نیست.

از بسیاری جهات ، TrustVault را می توان کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری دانست . این کیف پول منحصر به فرد است که دارای درجه بالایی از امنیت از پایان به پایان است ، در حالی که یک رابط کاربر پسند و کاربردی ارائه می دهد . اگر می خواهید در مورد روش هایی که این کیف پول باعث می شود سرمایه شما امن بماند ، بدانید ، این بررسی را تا پایان بخوانید.

با این حال ، اگر به مشخصات خاص علاقه ندارید ، فقط باید بدانید که از طریق مدل اشتراک ، کیف پول Trustology بدون هیچ گونه نیازی به ورودی از پایان شما ، به طور نامحدود از وجوه شما محافظت می کند.

ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده

در حال حاضر ، Trustology فقط تعداد محدودی از ارزهای رمزپایه و رمزها را پشتیبانی می کند . در حالی که از نظر فنی می تواند از هر توکن ERC پشتیبانی کند ، وب سایت آن در کل 11 را نشان می دهد.

Bitcoin (BTC) ، Ethereum (ETH) ، DAI ، توجه اساسی (BAT) ، سازنده (MKR) ، Holo (HOT) ، OMG ، Chainlink (LINK) ، 0x (ZRX) ، Augur (REP) و Vectorspace AI ( VXV)

از طریق همکاری با MoonPay ، کاربران Trustology اکنون می توانند ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً و با استفاده از ارز فیات خریداری کنند. با پشتیبانی از انواع کارتهای اعتباری و اعتباری و همچنین ApplePay ، کاربران می توانند بلافاصله BTC ، ETC ، BAT و DAI را خریداری کنند. حتی اگر سکه محدود باشد ، اتصال MetaMask آنها نه تنها دسترسی ایمن را فراهم می کند بلکه به کاربران امکان می دهد هر معامله مبتنی بر اتریوم را امضا کنند.

انتظار می رود ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده در TrustVault افزایش یابد . با مراجعه به مرکز راهنمایی Trustology می توانید در مورد جدیدترین موارد به روز باشید .

قابلیت اتصال

با نصب برنامه TrustVault بر روی تلفن همراه خود به طور خودکار آن را به کیف پول سخت افزاری خود تبدیل می کنید . این بدان معنی است که اتصال هرگز مشکلی ایجاد نمی کند ، زیرا کیف پول شما در دستگاه تلفن همراه شما قرار دارد . این برنامه روی همه سیستم عامل های مدرن iOS کار می کند.

با کیف پول Trustology اکنون می توانید به MetaMask متصل شوید ، بستری که دسترسی به Ethereum DAPP را تسهیل می کند . با استفاده از این ویژگی ، بدون نیاز به استفاده از مرورگرهای وب ناامن ، می توانید به راحتی به برنامه های غیرمتمرکز مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

تنظیم و پیکربندی کیف پول Trustology

برای شروع استفاده از Trustology ، ابتدا باید با بارگیری برنامه تلفن همراه iOS یک حساب کاربری ایجاد کنید . در زمان نگارش ، نسخه اندروید برنامه هنوز در حال توسعه است و در حال حاضر فقط افتتاح حساب شخصی امکان پذیر است. حساب های تجاری نیز در حال توسعه است و اگر می خواهید از TrustVault برای تجارت خود استفاده کنید باید برای به روزرسانی ثبت نام کنید.

Trustology روشهای ساده شناخت مشتریان خود (KYC) را اجرا کرده است ، بنابراین برای افتتاح حساب باید خود را معرفی کنید. همچنین شما باید یک شناسه صادر شده توسط دولت و یک فیلم از خود با شناسنامه تهیه کنید.

استفاده از کیف پول کاملاً ساده است و برای ارسال ارزهای رمزپایه تمام آنچه را که نیاز دارید کلید عمومی گیرنده است . TrustVault دارای طراحی بسیار بصری است ، استفاده از آن حتی اگر قبلاً هرگز از خدمات حضانت استفاده نکرده باشید ، استفاده از آن را آسان می کند. برخلاف اکثر کیف پول های دیگر ، از جمله کیف پول هایی که از طریق مبادلات تهیه می شوند ، پردازش های انجام شده توسط کیف پول Trustology فقط چند ثانیه طول می کشد.

امنیت

زیرساخت منحصر به فرد TrustVault از ماژول های امنیتی سخت افزاری (HSM) مراکز داده ایمن همراه با چندین لایه رمزگذاری استفاده می کند . این ترکیب به کاهش خطرات امنیتی کمک می کند و سطح بالایی از امنیت و قابلیت اطمینان را برای شما فراهم می کند.

دلیل اینکه TrustVault فقط در حال حاضر برای سیستم های iOS در دسترس است ، به دلیل ویژگی Touch ID تبلیغات ID است . از آنجا که تلفن خود به کیف پول ارز رمزنگاری شده شما تبدیل می شود ، Trustology باید اطمینان حاصل کند که وجوه به طور ایمن ذخیره می شود و هرکسی که موفق به سرقت تلفن شما شود امکان استفاده از وجوه شما را نخواهد داشت. در نتیجه ، هنگامی که برنامه را بارگیری می کنید و حساب خود را ثبت می کنید ، اطلاعات محرمانه در Secure Enclave آیفون شما ذخیره می شود.

هنگام ارسال معامله از طریق Trustology ، از شما درخواست می شود هویت خود را با استفاده از سیستم های Touch یا Face ID اثبات کنید. این معامله را امضا می کند و تأیید می کند که دستگاه شما هک نشده است. ترکیبی از اطلاعات ذخیره شده در تحت محاصره امن و اطلاعات بیومتریک خود را یک فایروال منحصر به فرد و غیر قابل نفوذ به لحاظ نظری ایجاد می کند.

حتی با تمام این سطح امنیت ، کیف پول Trustology به شما امکان می دهد تراکنش ها را مستقیماً از طریق تلفن هوشمند یا یکپارچه سازی API خود انجام دهید . این باعث می شود تاخیرهای احتمالی معامله ای که به طور معمول ناشی از پردازش دستی معاملات است ، کاهش یابد ، در حالی که یک تجربه کاربری ساده نیز حفظ می شود

کیف پول حضوری یک ساختار حساب جداگانه ارائه می دهد که در آن هر حساب توسط یک کلید کاربری منحصر به فرد امن می شود . این خطرات معمولاً مرتبط با تنظیمات حساب omnibus را از بین می برد.

خوب است به خاطر داشته باشید که وقتی صحبت از معامله CFD در سیستم عامل CFD می شود ، نیازی به استفاده از کیف پول های رمزنگاری نیست – و این امر حفاظت از سود شما را آسان می کند. سیستم عامل های تجارت CFD نیز طرح های جبران خسارت را ارائه می دهند.

گزینه های بازیابی

اگر از حساب خود قفل شوید ، تیم مراقبت از مشتری در TrustVault می تواند به شما کمک کند . بنابراین اطمینان حاصل شود که فقط مالک واقعی کیف پول Trustology مجاز به بازنشانی گذرواژه است ، این فرآیند به صورت خودکار انجام نمی شود . برای باز کردن قفل حساب خود باید:

  1. از طریق چت یا مستقیماً از طریق برنامه تلفن همراه با خدمات مشتری تماس بگیرید
  2. برای باز کردن قفل حساب خود ، دستورالعمل های آنها را دنبال کنید

قبل از اینکه با تیم پشتیبانی تماس بگیرید ، مطمئن شوید که کد PIN خود را می دانید زیرا این مورد ضروری است. قبل از دسترسی به حساب خود ، نماینده خدمات باید هویت شما را از طریق چک شناسه مشخص کند.

از آنجا که آیفون شما در واقع کیف پول ارز رمزنگاری شده شما است ، درصورت از دست دادن آن ، تدابیری وجود دارد که می توانید برای اطمینان از جابجایی هیچ وجهی انجام دهید.

به محض اینکه متوجه شدید تلفن شما گم شده است ، از Trustology بازدید کنید و دکمه چت زنده را باز کنید. در پایین پنجره گپ ، کادر «دستگاه خود را گم کرده اید» پیدا می کنید که می توانید آدرس ایمیل ثبت شده خود را وارد کنید. بعد ، شما باید:

  1. برنامه TrustVault را روی تلفن جدید خود نصب کنید
  2. از طریق تلفن با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید و مراحل بازیابی را شروع کنید

برای به روزرسانی موفقیت آمیز تلفن جدید خود با وجوه خود ، باید همان گواهی هویتی را که قبلاً برای ایجاد حساب خود استفاده کرده اید ، ارائه دهید. همچنین این احتمال وجود دارد که شما ملزم به انجام تماس تصویری با یکی از اعضای تیم خدمات مشتری باشید.

تیم کیف پول Trustology

Trustology ، که در حال حاضر مسئولیت پیمایش پیچیدگی های رمزنگاری DeFi را بر عهده دارد ، در پاسخ به افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی و سرمایه هایی که به دنبال دسترسی به اکوسیستم DeFi برای رشد AUM و افزایش هستند ، پشتیبانی از Binance Chain و معاملات در Binance DEX را گسترش داد.

الکس مدیر عامل شرکت Trustology گفت:

ارزش نمونه کارها “با قفل شدن ارزش در بازارهای رمزنگاری DeFi که در اوایل سال جاری به یک میلیارد دلار رسیده بودند ، یعنی یک چهارم ارزش یک سال پیش ، بازار برای رشد مداوم آماده است. Binance در حال توسعه اکوسیستم DEFI خود را یک پیروزی آشکار برای زنجیره Binance هوشمند است، و برای ما به عنوان متولیان همیشه در تلاش برای ارائه به مشتریان را به عنوان فرصت های بسیاری که ممکن است برای به حداکثر رساندن درآمد بالقوه در بازارهای مالی بیان کرد.

سخن آخر

کیف پول Trustology تازه اول راه است و در آینده خدمات متنوع بیشتری را به همراه خود به ارمغان می آورد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید