اخبار ارزهای دیجیتال

تلگرام کیف پول رمزارز TON را ادغام کرد، قیمت TON تا 7 درصد جهش کرد

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام شبکه TON را به عنوان شبکه بلاک چین انتخابی خود برای زیرساخت وب 3 تایید کرد و قیمت توکن TON را 7 درصد افزایش داد.

اپلیکیشن پیام‌رسان محبوب تلگرام، تقریباً سه سال پس از اولین افشای برنامه‌هایش برای ساخت اکوسیستم وب 3، سرانجام از یک کیف پول رمزارز رونمایی کرد. این کیف پول در جریان رویداد Token2049 در سنگاپور رونمایی شد.

تلگرام از یکپارچه سازی کیف پول خود حضانت مبتنی بر TON رونمایی کرد. منبع:X

کیف پول رمزنگاری شده بر روی بلاک چین TheOpen Network (TON) توسعه یافته و اکنون در دسترس 800 میلیون کاربر آن در سراسر جهان است. ادغام کیف پول TON در تلگرام به افزایش قیمت سکه TON تقریباً 7 درصد در اعلامیه کمک کرد.

یکپارچه سازی پس از افزایش قیمت TON. منبع: TradingView

بنیاد TON گفت که پروژه‌های ساخته شده بر روی بلاک چین TON به پلتفرم تبلیغاتی اپلیکیشن پیام‌رسان، تبلیغات تلگرام، در اولویت دسترسی خواهند داشت. ویژگی کیف پول در حال حاضر در تنظیمات برای کاربران فعلی موجود است و عرضه جهانی در ماه نوامبر اواخر سال جاری به استثنای ایالات متحده و چند کشور دیگر آغاز خواهد شد.

گزینه Crypto Wallet در حال حاضر در تنظیمات تلگرام موجود است. منبع: X

تلگرام قصد داشت تا اوایل سال 2019 کیف پول رمزنگاری مبتنی بر TON را ادغام کند، اما این برنامه پیام‌رسان مجبور شد در سال 2020 پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه تلگرام به دلیل ارائه اولیه سکه 1.7 میلیارد دلاری آن (ICO) روابط خود را با بنیاد بلاک چین قطع کند، افزایش دهد و آن را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده تلقی کند. پلتفرم پیام‌رسانی با SEC با جریمه 18.5 میلیون دلاری و وعده بازپرداخت سرمایه‌گذاران هرگونه وجوه خرج نشده موافقت کرد.

با تجدید پیوند بین دو شرکت، بنیاد TON امیدوار است که زیرساخت وب 3 را بر روی پلت فرم پیام رسانی محبوب ایجاد کند. سازندگان این پروژه امیدوارند به مشکلات مربوط به ورود به سیستم پایان دهند و دروازه ای برای رمزنگاری برای همه کاربران تلگرام ایجاد کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا