اخبار

پیتر شیف اصرار دارد که سقوط ترا USD نقص حیاتی در بیت کوین را آشکار می کند

شیف منتقد برجسته بیت کوین در مورد اینکه چرا فروپاشی UST یک نقص بزرگ در بیت کوین و رمزارز به طور کلی آشکار کرده است نظر می دهد.

پیتر شیف، مدیر عامل یورو پسیفیک کپیتال، در توییتر درباره سقوط بلند ترا (LUNA) و UST آن که با دلار آمریکا مرتبط است، اظهار نظر کرده است.

LUNA و UST به شدت خرد می شوند

هر دو سکه در میان فروش گسترده در حال سقوط هستند. استیبل کوینی که پیوند خود را با دلار آمریکا از دست داد در 24 ساعت گذشته بیش از 49 درصد سقوط کرد و در 0.4832 دلار معامله شد.

ترا (LUNA)، سکه اولیه اکوسیستم، پس از معامله با 87 دلار در 4 می، 83.46 درصد کاهش یافته و به 4.02 دلار رسیده است. در اوایل آوریل، ارز دیجیتال بالای منطقه 100 دلار قرار داشت و با قیمت 119 دلار تغییر کرد. بالا

UST یک استیبل کوین الگوریتمی است که قرار بود با نسبت 1:1 با دلار آمریکا معامله شود. به گفته کالین وو، وبلاگ نویس چینی کریپتو، در 10 می، 46،239،360 LUNA ضرب شد. به طور کلی، در چهار روز گذشته، بیش از 80 میلیون توکن اضافی LUNA ایجاد شده است.

در 10 می، در مجموع 1.2 میلیارد دلار آمریکا در تلاش برای حفظ قیمت در 1 دلار سوزانده شد . این سوختن یک رکورد از نظر میزان نابودی کریپتو در یک روز بود.

منبع: توییتر

با این حال، سکه همچنان پیوند خود را با دلار آمریکا از دست می دهد و اکنون زیر 0.5 دلار معامله می شود.

LFG برای حمایت از UST بیت کوین می فروشد

UST اولین بار در روز یکشنبه قیمت دلار خود را از دست داد. گارد بنیاد لونا (LFG) 37863 بیت کوین اضافی (در آن زمان دارای 80394 بیت کوین بود) به دست آورد.

دو روز پیش، U.Today گزارش داد که LFG اعلام کرده است که بیت کوین خود را به طور انبوه به سازندگان بازار وام می دهد تا از UST و پیوند آن با USD حمایت کنند. با این حال، این «وام» بیشتر شبیه یک سفارش فروش بزرگ بود که بیت کوینی را که به قیمت 47000 دلار خریداری شده بود تنها به قیمت 33000 دلار می داد.

با این حال، قیمت بیت کوین پس از آن کاهش یافت و باعث خروج نقدینگی عظیم از UST شد و توکن 1 دلار خود را از دست داد.

نظر پیتر شیف در مورد بیت کوین و UST

پیتر شیف، منتقد بیت کوین در توییتی نوشت که LUNA نمی تواند بیت کوین کافی برای نگه داشتن UST در قیمت 1 دلار بفروشد، زیرا بیت کوین نمی تواند نقدینگی کافی را برای آن تضمین کند. او اضافه کرد که یک استیبل کوین که توسط بیت کوین پشتیبانی می شود “با هیچ چیز پشتیبانی نمی شود.”

به گفته شیف، این نقص حیاتی بیت کوین است.

منبع: توییتر

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید