اخبار

ترا 100 میلیون دلار بیشتر بیت کوین می خرد

بنیاد لونا (Terra) به افزایش ذخایر بیت کوین خود ادامه می دهد، اما خریدهای اخیر آن نتوانسته بازار را به حرکت درآورد.

دو کوون ، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform در توییتر اعلام کرد که سازمان غیرانتفاعی Luna Foundation Guard (LFG) 100 میلیون دلار دیگر بیت کوین خریداری کرده است.

کیف پول بیت کوین LFG در حال حاضر دارای 42406 سکه است که مجموعاً 1.7 میلیارد دلار ارزش دارند.

ترا خرید قبلی خود را به مبلغ 176 میلیون دلار در روز یکشنبه انجام داد.

در اواخر فوریه، این بنیاد با نام بازیگوش موفق شد یک میلیارد دلار از طریق فروش خصوصی توکن LUNA از سرمایه‌گذارانی مانند 3AC و Jump Crypto جمع‌آوری کند. این امر امکان ایجاد یک ذخیره عظیم با بیت کوین را برای حفظ پیوند دلاری استیبل کوین بومی UST فراهم کرد.

برخلاف تتر (USDT) و Circle’s در واقع USD Coin (USDC)، دو استیبل کوین بزرگ، UST Terra غیرمتمرکز است، به این معنی که نمی تواند به طرف های متمرکز برای اطمینان از ثابت ماندن قیمت خود اعتماد کند. کاربران می‌توانند توکن‌های UST را با از بین بردن توکن‌های بومی LUNA برش دهند، که به حفظ ارزش بزرگ‌ترین استیبل کوین الگوریتمی به طور دقیق 1 دلار کمک می‌کند.

به عنوان مثال، استیبل کوین الگوریتمی Iron Finance (IRON) به طرز بدنامی پیوند خود را از دست داد و در ژوئن گذشته تقریباً به صفر سقوط کرد. UST همچنین در گذشته به دلیل آشفتگی بازار به طور قابل توجهی به زیر 1 دلار کاهش یافته است. ایجاد ذخایر عظیم بیت کوین به این منظور است که اطمینان حاصل شود که استیبل کوین نوپا قادر به تحمل یک اصلاح قابل توجه بازار خواهد بود.

خریدهای گسترده ترا دیگر قادر به افزایش قیمت بیت کوین نیستند. بزرگترین ارز دیجیتال در حال حاضر درست بالاتر از سطح 40000 دلار معامله می شود.

هفته گذشته، LFG همچنین 100 میلیون دلار توکن آوالانچ (AVAX) خریداری کرد تا دارایی های خود را متنوع کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید