پیش بینی قیمت

آینده ارز استلار (Stellar) + پیش بینی قیمت XLM تا سال 2025

این مقاله آینده ارز استلار / پیش بینی قیمت XLM تا سال 2025 تنها بر اساس تحلیل تکنیکال است. در زیر، معیارهای کلیدی را مشاهده خواهید کرد که ما هنگام تحلیل و پیش‌بینی قیمت استلار در نظر گرفته‌ایم.

در میانه روند صعودی ارزهای دیجیتال، بسیاری می پرسند که آیا فصل جایگزین به سرعت نزدیک می شود ؟ اگر چنین است، بسیاری از آلتکوین ها در سال 2020 که روزهای بهتری را پشت سر گذاشته اند، ممکن است در سال 2021 از رالی های طولانی برخوردار شوند. در میان آنها ارز دیجیتال استلار دیده می‌شود یک ارز دیجیتال که پتانسیل فوق العاده ای دارد. در واقع، بسیاری می پرسند که آیا استلار سرمایه گذاری خوبی در سال 2021 است ؟ به زودی پاسخ را خواهیم فهمید.

اما قبل از اینکه به تحلیل قیمت استلار (XLM) خود بپردازیم، اجازه دهید ابتدا بفهمیم که ارز دیجیتال استلار چه قابلیت هایی دارد.

در این مقاله پیش بینی قیمت و آینده ارز استلار (XLM) تا انتها با بیگ اینکام همراه باشید……

ارز دیجیتال استلار (XLM) چیست؟

اجازه دهید قبل از این که به آینده ارز استلار (XLM) بپردازیم ببینیم اصلا این رمز ارز چیست و چه قابلیت هایی دارد؟

استلار یک اکوسیستم بلاک چین است که بر امور مالی تمرکز دارد. اساساً شبیه اتریوم ، ترون و ایاس است که به دیگران اجازه می‌دهد از زنجیره بلوکی آن استفاده کنند. همچنین توسعه دهندگان را قادر می سازد تا توکن های خود را ایجاد کنند. با این حال، استلار فقط بر روی پرداخت ها و نقل و انتقالات همتا به همتا (P2P) تمرکز می کند .

جد مک کالب، یکی از بنیانگذاران ریپل ، Stellar.org را تأسیس کرد ، موجودیت اصلی پشت بلاک چین استلار. استلار به نوعی شبیه ریپل است که هر دو بر امور مالی تمرکز می کنند. با این حال، استلار قصد دارد تراکنش ها را به حداقل برساند تا مردم را تشویق کند که از آن به جای وسایل سنتی استفاده کنند.

Lumens (XLM) نشانه اصلی Stellar است. حداکثر عرضه آن 50 میلیارد XLM است. همچنین دارایی اصلی ابزار در بلاک چین استلار است. با این حال، Stellar همچنین به افراد اجازه می‌دهد تا توکن‌هایی را در کنار XLM روی بلاک چین خود ایجاد کنند.

اکنون که به سؤال «استلار (XLM) چیست؟» پاسخ دادیم، اجازه دهید به آینده ارز استلار (XLM) و تحلیل قیمت استلار (XLM) خود ادامه دهیم.

وضعیت فعلی بازار استلار (XLM)

در زمان نگارش این تحلیل قیمت استلار، XLM با 0.4001 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 504،909،445 دلار معامله می شود. قیمت XLM در 24 ساعت گذشته 3.11 درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، استلار دارای 24.25B XLM در گردش است. در حال حاضر، برترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای استلار عبارتند از صرافی بایننس، ZBG، اوکی ایکس، صرافی کوین تایگر و هوبی که صرافی های خارجی هستند. شما هم چنین می‌توانید از یکی از صرافی های برتر ارز دیجیتال ایرانی نیز این ارز دیجیتال را خریداری نمایید.

حالا بیایید به قسمت بعدی این تحلیل فنی XLM و آینده ارز استلار (XLM) برای سال 2021 برویم.

تحلیل قیمت استلار (XLM) در سال 2021

در حال حاضر، استلار جایگاه بیستم را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین ارتقا، توسعه و تغییرات در بلاک چین XLM به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ بیایید به نمودارهای این مقاله پیش‌بینی قیمت استلار ادامه دهیم.

نمودار XLM/USDT که الگوی روند کانال را نشان می دهد (منبع: TradingView )

در نمودار بالا که در بازه زمانی روزانه تنظیم شده است، الگوی روند کانال نزولی را می بینیم. یک کانال نزولی عمل قیمت است که در جهت نزولی از طریق یک خط موازی شیب دار انجام می شود. علاوه بر این، نمودار بالاترین و پایین ترین سطح را از این الگوی قیمت نشان می دهد. علاوه بر این، این الگو نشان دهنده یک نزولی کوتاه مدت است.

همانطور که در بالا نشان داده شد، در ابتدای این ماه، XLM از روند نزولی خود به روند صعودی تبدیل شد. این نتیجه حجم بالای تجارتی است که در آن دوره اتفاق افتاد.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 38.21 است، به این معنی که XLM در وضعیت فروش بیش از حد است. از این رو، این ممکن است منجر به برگشت قیمت در هر زمان معین شود.

با ما تا انتهای این مقاله از آینده ارز استلار (XLM) همراه باشید…..

شاخص قدرت نسبی XLM (منبع: TradingView )

بنابراین، معامله گران باید ارزهای دیجیتال را با دقت معامله کنند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد، معامله گران می توانند آگاه باشند و از زیان های غیرمنتظره ناشی از نوسانات وحشیانه بازار کریپتو دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) XLM قبل از این که به آینده ارز استلار (XLM) بپردازیم نگاهی بیندازیم.

نمودار 30 روزه SMA و 50 روزه EMA (منبع: TradingView )

از ابتدای سال 2021، قیمت XLM شاهد حرکات صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از قیمت قبلی است. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات، تثبیت و اصلاحات همراه است. با در نظر گرفتن این موضوع، XLM در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

آینده ارز استلار (XLM) و پیش بینی قیمت در سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که استلار در چند روز گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته است. اگر این روند ادامه پیدا کند، XLM ممکن است همراه با گاوها حرکت کند و از سطح مقاومت 0.39 دلاری خود عبور کند و بالاتر رود.

نمودار قیمت XLM / USDT (منبع: TradingView )

در مقابل، اگر سرمایه‌گذاران علیه ارز دیجیتال مخالفت کنند، خرس‌ها ممکن است کنترل XLM را از موقعیت روند صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر، قیمت XLM ممکن است به 0.39 دلار سقوط کند که یک سیگنال نزولی است.

در همین حال، آینده ارز استلار (XLM) و پیش‌بینی بلندمدت قیمت XLM ما برای سال 2021 صعودی است. امکان دستیابی به ارتفاعات جدید بسیار زیاد است. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می افتد که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

آینده ارز استلار (XLM) و پیش بینی قیمت در سال 2022

آینده ارز استلار (XLM) اگر این روند صعودی ادامه یابد، استلار تا پایان سال 2022 به 0.5 دلار خواهد رسید. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا 0.55 دلار را نشان خواهد داد. سپس این افزایش کاهش می یابد، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. در آینده، مشارکت و پیشرفت‌ها به 0.5 دلار می‌رسند که از نظر قیمت کاملاً خوش‌بینانه است، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان‌پذیر است.

آینده ارز استلار (XLM) و پیش بینی قیمت در سال 2023

آینده ارز استلار (XLM) اگر سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، میانگین متحرک طولانی مدت 200 روز، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 0.6 دلار انجام دهند، و باعث می شود آن را کاهش ندهد، بلکه به طور مداوم بازی کند.

پیش بینی قیمت استلار در سال 2024

با توجه به آخرین به روز رسانی ها، پیشرفت ها، پیش بینی قیمت استلار و پیش بینی های پروژه جدید پلت فرم، سرمایه گذاران XLM می توانند انتظار مشارکت و ادغام های زیادی را در حدود سال 2024 داشته باشند. بهترین سرمایه گذاری زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 0.7 دلار برسد.

آینده ارز استلار (XLM) و پیش بینی قیمت در سال 2025

آینده ارز استلار (XLM) در چهار سال آینده، می تواند تا 0.9 دلار افزایش یابد. با این حال، رسیدن به این سطح برای XLM چندان دشوار نیست زیرا می‌توان اهداف قیمتی میان‌مدت، کوتاه‌مدت و بلندمدتی برای خرید یا فروش سفارش‌ها پیدا کرد. این نشان می‌دهد که XLM طبق پیش‌بینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده دارد.

نتیجه گیری

ارز دیجیتال استلار آینده درخشانی در سال 2021 پیش رو دارد. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم XLM و همچنین در کل بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن XLM به ارتفاعات جدیدی باشیم.

پیش‌بینی قیمت استلار با توجه به بازار بولیش در سال 2021 تقریبا 0.39 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که XLM در سال 2021 سرمایه گذاری خوبی است، ممکن است حتی به 0.47 دلار برسد، همراه با ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتریوم .

نظر شما درباره آینده ارز استلار (XLM) و پیش بینی قیمت استلار چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با دیگر کاربران بیگ اینکام در میان بگذارید!

سوالات متداول

استلار چیست؟
استلار یک اکوسیستم بلاک چین است که بر امور مالی تمرکز دارد. اساساً شبیه اتریوم، ترون و ایاس است که به دیگران اجازه می دهد از زنجیره بلوکی آن استفاده کنند.

چگونه توکن های XLM بخریم؟
کاربران می‌توانند توکن‌های XLM را با خرید آن‌ها از صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بایننس یا کوین تایگر دریافت کنند.

آیا استلار از ATH فعلی خود پیشی خواهد گرفت؟
استلار یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است. با این حال، XLM احتمال بالایی برای پیشی گرفتن از ATH فعلی خود در حدود 0.93 دلار در سال جاری دارد.

آیا استلار به زودی به 0.47 دلار می رسد؟
بله، این احتمال وجود دارد که استلار طبق روند صعودی فعلی در آینده نزدیک به 0.47 دلار برسد.

 آینده ارز استلار (XLM) از سال 2022 تا سال 2025

انتظار می رود قیمت استلار (XLM) تا سال 2022 به 0.5 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت استلار (XLM) تا سال 2023 به 0.6 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت استلار (XLM) تا سال 2024 به 0.7 دلار برسد.
انتظار می رود قیمت استلار (XLM) تا سال 2025 به 0.9 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا