اخبار ارزهای دیجیتال

نکات هشدکس نشان می دهد ETF های بیت کوین تا سه ماهه دوم معامله می شوند و پس از آن اتریوم قرار دارد

رئیس بخش محصولات Hashdex برای ایالات متحده و اروپا می گوید زمان دقیق ETF بیت کوین مشخص نیست اما پیش بینی می کند که تا سه ماهه دوم سال 2024 شروع شود.

هشدکس، یکی از 13 مدیر دارایی‌ای که برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین رقابت می‌کند، انتظار دارد تا اولین ETF بیت‌کوین نقطه‌ای در ایالات متحده تا سه ماهه دوم سال 2024 و پس از آن یک ETF نقطه‌ای اتر را ببیند.

درامان، رئیس بخش اروپا و آمریکا هشدکس گفت : “زمان دقیق ETF بیت کوین در ایالات متحده هنوز نامشخص است، اما در سال 2023، روایت پیرامون این محصول از سوال “اگر” به “زمان” تغییر کرد. میت در گزارش چشم انداز 2024، منتشر شده در 4 دسامبر.

ما معتقدیم که سرمایه گذاران آمریکایی تا سه ماهه دوم سال جدید به یک ETF بیت کوین دسترسی خواهند داشت و احتمالاً یک ETF لحظه ای اتر نیز در پی خواهد داشت.

هشدکس یکی از 13 مدیر دارایی با یک برنامه بیت کوین ETF در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است. همچنین یک ETF ترکیبی اتر را با قراردادهای آتی و لحظه ای به رگولاتور ارائه کرده است.

در حالی که جیمز سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگران بلومبرگ ETF احتمال 90 درصدی را برای تایید ETF های بیت کوین در روزهای منتهی به 10 ژانویه 2024 تعیین کرده اند، سیفارت قبلاً اشاره کرده بود که این فقط به برنامه های 19b-4 مربوط می شود و فرم جداگانه S-1 نیز باید برای راه اندازی ETF تایید شود.

سیفارت در نوامبر خاطرنشان کرد که «ممکن است هفته‌ها یا حتی ماه‌ها بین تأیید و راه‌اندازی فاصله باشد».

شرکت‌ها از فرم S-1 برای اطلاع SEC از تغییرات قوانین پیشنهادی استفاده می‌کنند و نیاز به ثبت نام از بخش مالی شرکت آژانس دارند.

در گزارش هشدکس، میت گفت که ETF های بیت کوین و اتر برای اولین بار شاهد ارائه «مدیران دارایی قدیمی با هزاران کارمند و برندهای معتبر» به مشتریان خود یک محصول رمزنگاری خواهند بود.

او معتقد بود که این بازار 50 تریلیون دلاری را باز می کند، بزرگتر از مجموع اروپا، کانادا و برزیل – تنها سه بازار جهانی با محصولات معامله شده در مبادلات ارز دیجیتال.

میت انتظار داشت که بیشتر علاقه به ETFهای تک دارایی بر روی بیت کوین و اتر متمرکز شود، «با توجه به تشخیص نام آنها و تفاوت کمی در بین متصدیان فعلی».

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا