اخبار

این سرمایه گذار باتجربه گفت: سولانا پرچم های قرمز بسیار زیادی دارد

جاستین بونز، سرمایه‌گذار و محقق ارزهای دیجیتال، مدیر عامل صندوق سرمایه‌گذاری سایبر، از طراحی فنی سولانا (SOL) انتقاد می‌کند و تیم آن را به گمراه کردن سرمایه‌گذاران متهم می‌کند.

CIO و یکی از بنیانگذاران یک صندوق سرمایه گذاری VC رمزارز پیشگام، دلایل اجتناب از توکن SOL را به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری بلندمدت فهرست می کند.

تمرکز، دستکاری عرضه SOL، “رفتار بد” تیم: سرمایه گذار از سولانا انتقاد می کند

آقای بونز در توییتر به اشتراک گذاشتن موضوعی در مورد بلاک چین سولانا و توکن SOL. ابتدا، او تاکید کرد که سولانا تنها بلاک چینی است که در ماه های گذشته هفت بار کاهش یافته است.

همانطور که قبلا پوشش داده شد، سولانا (SOL) در سال های 2021-2022 یک سری از کار افتادگی ها را پشت سر گذاشت. تیم آن مجبور شد بلاک چین را مجددا راه اندازی کند تا فرآیند تایید تراکنش را بازیابی کند.

سپس، تیم سولانا مکرراً اظهارات نادرستی در مورد عرضه واقعی SOL در گردش منتشر کرد. آقای بونز یک کیف پول SOL با 13 میلیون توکن را که توسط شخص ثالث رونمایی شده بود، به یاد آورد.

همچنین، او افزود که اظهارات سولانا در مورد اوج عملیات غیرقابل باوری بالای بلاک چین (بر اساس گزارش ها، بیش از 400000 تراکنش در ثانیه) بسیار دور از واقعیت است.

جامعه سولانا (SOL) پاسخ می دهد

خود طرح اجماع اثبات تاریخ (PoH) سولانا برای آقای بونز نوآورانه به نظر نمی رسد. همانطور که می توان تولید کننده بلاک بعدی سولانا را پیش بینی کرد، بلاک چین مستعد حمله 51 درصدی همراه با حمله علیه اعتبار سنجی ها می شود.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، آقای بونز ادعا کرد که گوشی هوشمند اندرویدی تازه معرفی شده سولانا، Saga ، تنها تلاشی از سوی تیم سولانا برای چرخش و «پول نقدی» است.

در همان زمان، توسعه‌دهنده سولانا 0xMert_@، مهندس سابق موین بیس و بلک بری، اظهار داشت که تمام اتهامات آقای بونز قبلاً رد شده است.

به عنوان مثال، تمام خرابی‌ها با حملات IDoS توسط ربات‌ها مرتبط بودند، در حالی که تمام خرابی‌های اجماع سولانا را می‌توان در اکثر بلاک چین‌های اثبات سهام (PoS) یافت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا