پیش بینی قیمت

پیش بینی قیمت شیبا | آینده قیمت ارز شیبا اینو تا سال 2025

این مقاله ی پیش بینی قیمت شیبا و آینده ی آن در سال2021 تنها بر اساس تجزیه و تحلیل فنی است. در زیر ، معیارهای کلیدی را که هنگام بررسی و پیش بینی قیمت SHIB در نظر گرفته ایم ، مشاهده خواهید کرد .

شیبا اینو (SHIB) یکی از دارایی های دیجیتالی است که اخیراً مورد بحث قرار گرفته است. SHIB توجه سرمایه گذاران سراسر جهان را به خود جلب کرده است. در مورد فناوری رمزنگاری ، SHIB یک رمز آزمایشی است که بر اساس فناوری بلاک چین اتریوم ساخته شده است. در نتیجه ، SHIB باید از قوانین و محدودیت های اتریوم در شبکه خود پیروی کند. از سوی دیگر ، SHIB می تواند از فناوری ETH به همراه سایر شرکای رمزنگاری خود استفاده کند.

√ سایت رسمی شیبا اینو “کلیک کنید

در این تجزیه و تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا وو آینده آن ، ما نگاهی به عملکرد SHIB می اندازیم اگر قیمت آن به 0.00005 دلار برسد. اما قبل از آن ، بیایید در مورد شیبا اینو (SHIB) و موقعیت فعلی آن در بازار رمزنگاری اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

توکن شیبا اینو (SHIB) چیست؟

Shiba Inu یک رمز ارز رمزنگاری شده است که بیشتر با نام قاتل دوج کوین شناخته می شود . این نام مستعار که SHIB به دست آورد به دلیل توانایی آن در پیشبرد نمایی ارزش دوج کوین است . در واقع ، این یک دستاورد تهاجمی است که SHIB باید به آن افتخار کند.

از امروز ، SHIB هنوز یک پروژه جدید در مقایسه با سایر دارایی های دیجیتالی در بازار رمزنگاری است. با این حال ، SHIB به توسعه فناوری خود با تیم توسعه دهندگان خود ادامه می دهد. در حقیقت ، این شبکه در حال حاضر با سایر نشانه های اصلی خود مانند $ LEASH و $ BONES کار می کند.

علاوه بر این ، SHIB در راه توسعه مبادله غیر متمرکز خود است : یعنی شیبا سواپ. پس از راه اندازی ، شیبا سواپ به دنبال ایجاد مکانی امن برای معامله گران رمزنگاری برای تجارت ارزهای رمزنگاری ارزشمند است.

در حال حاضر ، معامله گران و سرمایه گذاران علاقه مند به SHIB می توانند در دسترس بودن رمز ارز را در صرافی های غیر متمرکز مختلف بررسی کنند. به عنوان مثال ، Binance ، Huobi Global و OKEx به ذکر چند مورد می پردازند.

موقعیت بازار شیبا اینو (SHIB)

در این پیش بینی قیمت شیبا با ما همراه باشید. اما قبل از آن بیایید موقعیت بازار را بررسی کنیم. تا کنون ، SHIB یکی از پرخاشگرترین دارایی های دیجیتالی در بازار رمزنگاری در سال جاری است. به همین دلیل ، رمزنگاری توانست خود را در بین 50 رمزنگاری برتر در CoinMarketCap قرار دهد. در واقع ، این بازار طوری است که مورد استقبال سرمایه گذاران جهانی قرار گرفته است.

از نظر موقعیت بازار ، ارزش بازار SHIB تا زمان نگارش مقاله تقریباً 2،693،936،995 دلار است. امروزه حجم معاملات SHIB بالغ بر 271،046،339 دلار با عرضه در گردش تقریبا 394،796.00B است.

اکنون که ایده ای درباره رمز ارز SHIB دارید ، آیا فکر می کنید SHIB امسال سرمایه گذاری خوبی است ؟ اگر از دانستن آن بسیار هیجان زده اید ، بیایید با ما همراه باشید تا در این مقاله که به تحلیل و پیش بینی قیمت شیبا و آینده آن میپردازیم را بررسی کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت و پیش بینی قیمت شیبا اینو در 2021

در حال حاضر ، SHIB مقام 50 را در CoinMarketCap دارد. اما آیا آخرین به روز رسانی ها ، پیشرفت ها و تغییرات در بلاک چین SHIB به افزایش قیمت ارز رمزنگاری شده کمک می کند ؟ بیایید به نمودارهای این مقاله به پیش بینی قیمت شیبا برویم.

نمودار SHIB/USDT نمایش الگوی سقوط

در نمودار فریم روزانه نشان داده شده در بالا ، می توانیم الگوی سقوط را مشاهده کنیم. این می تواند بلافاصله منجر به شکست قیمت شود. علاوه بر این ، گوه های در حال سقوط به سمت پایین می لغزند و دارای یک سوگیری صعودی هستند.

از این گذشته ، تا زمانی که مقاومت رخ ندهد ، نمی توان تعصب صعودی را تحلیل کرد. به عنوان یک الگوی ادامه ، در حال سقوط بیشتر پایین می آید ، با این حال ، شیب در برابر سیگنال صعودی غالب باقی می ماند. به عنوان یک الگوی معکوس ، سقوط به سمت بالا و با روند غالب شیب می یابد.

شاخص قدرت نسبی SHIB

شاخص قدرت نسبی (RSI) در 35.16 است ، به این معنی که SHIB در حالت فروش بیش از حد قرار دارد. این ممکن است در هر زمان منجر به تغییر قیمت شود. بنابراین ، معامله گران باید معاملات رمزنگاری را عاقلانه انجام دهند و نباید تحت تأثیر هیاهوی بازار قرار بگیرند. با در نظر گرفتن همه این موارد ، معامله گران می توانند از ضررهای غیرمنتظره به دلیل نوسانات شدید بازار رمزنگاری دور شوند.

اجازه دهید به میانگین متحرک ساده (SMA) و میانگین متحرک نمایی (EMA) SHIB نیز نگاهی بیندازیم تا در پیش بینی قیمت شیبا به ما کمکی کند.

SMI 30 روزه SHIB و میانگین متحرک نمایی 50 روزه

از ابتدای سال 2021 ، قیمت SHIB شاهد حرکتهای صعودی بسیاری بوده است که بالاتر از حرکت قبلی است. به علاوه ، اینها بلافاصله با نوسانات ، تجمیع و اصلاحات دنبال می شود. با توجه به این موضوع ، SHIB در سال 2021 بازار رقابتی دارد.

پیش بینی قیمت شیبا برای سال 2021

نمودار زیر نشان می دهد که SHIB در چند روز گذشته عملکرد فوق العاده ای داشته است. با این حال ، قیمت SHIB سیگنال صعودی را نشان می دهد. اگر این روند ادامه یابد ، SHIB ممکن است همراه با گاوها حرکت کند ، سطح مقاومت 0.0000316 دلار خود را بشکند و بالاتر برود.

SHIB / USDT نمودار قیمت

برعکس ، اگر سرمایه گذاران از ارزهای دیجیتال حمایت نکنند ، ممکن است خرس ها کنترل خود را در دست گرفته و SHIB را از موقعیت صعودی خود خارج کنند. به عبارت ساده تر ، قیمت SHIB ممکن است به تقریبا 0.00000569 دلار کاهش یابد ، یک سیگنال نزولی.

در همین حال ، پیش بینی قیمت شیبا (SHIB) البته برای بلند مدت ، ما در سال 2021 صعودی است. این کشور احتمال بالایی برای پیشی گرفتن از بالاترین سطح فعلی خود (ATH) در حدود 0.0000388 دلار در سال جاری دارد. علاوه بر این ، SHIB تنها در صورتی می تواند به ATH ضربه بزند که بسیاری از مقاومت های روانی قبلی را بشکند.

پیش بینی قیمت شیبا برای سال 2022

اگر این روند صعودی ادامه یابد ، SHIB تا پایان سال 2022 به 0.00009 دلار خواهد رسید. علاوه بر این ، نیمه اول سال 2022 رشد سریعی را تا 0.000095 دلار نشان می دهد. سپس صعود آن کند می شود ، اما هیچ سقوط عمده ای انتظار نمی رود. با مشارکت های آتی ، و پیشرفت های 0.00009 دلار از نظر قیمت کاملاً خوش بینانه است ، اما بدون شک برای آینده نزدیک امکان پذیر است. در کل پیش بینی قیمت شیبا روشن نشان داده می‌شود.

پیش بینی قیمت شیبا برای سال 2023

اگر SHIB سطح حمایتی حدود 200-MA را داشته باشد که میانگین متحرک بلند مدت است ، خریداران زمان و ثبات کافی برای ساخت مأموریت حمله بعدی در سطح حیاتی 0.0002 دلار را خواهند داشت ، که باعث می شود سقوط نکند ، بلکه به طور مداوم بازی کند. شما باید بدانید که در کل در پیش بینی قیمت شیبا هیچ چیز قطعیت ندارد و فقط یک پیش بینی است.

پیش بینی قیمت شیبا برای سال 2024

طبق آخرین به روزرسانی ها ، پیشرفت ها ، پیش بینی قیمت شیبا و پیش بینی پروژه های جدید این پلتفرم ، سرمایه گذاران SHIB می توانند در سال 2024 انتظار مشارکت ها و ادغام های زیادی را داشته باشند. علاوه بر این ، این ممکن است قیمت SHIB را در بازار رمزنگاری افزایش دهد. بهترین سرمایه گذاری است زیرا قیمت می تواند افزایش یابد و به حدود 0.0005 دلار برسد.

پیش بینی قیمت شیبا برای سال 2025

در چهار سال آینده ، قیمت SHIB می تواند تا 0.0009 دلار افزایش یابد. با این حال ، رسیدن به این سطح نمی تواند برای SHIB دشوار باشد زیرا اهداف قیمت متوسط ​​، کوتاه مدت و بلند مدت برای خرید یا فروش سفارشات مشخص می شود. این نشان می دهد که SHIB احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده طبق پیش بینی قیمت شیبا دارد.

نتیجه گیری

شیبا آینده درخشانی در پیش دارد در سال 2021. با تحولات مداوم در داخل اکوسیستم SHIB و همچنین در بازار کلی رمزنگاری ، ممکن است شاهد باشیم که SHIB به ارتفاعات جدیدی برسد.

پیش بینی قیمت شیبا در سال 2021 تقریبا 0.000038 دلار است. همانطور که در بالا گفته شد ، اگر سرمایه گذاران تصمیم بگیرند که SHIB یک سرمایه گذاری خوب در سال 2021 است ، همراه با ارزهای رمزنگاری شده اصلی مانند بیت کوین و اتریوم ، حتی ممکن است به 0.00005 دلار برسد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا