اخبار

به گفته تحلیلگر بلومبرگ، شیبا اینو و دوج کوین برای رشد بیت کوین و اتریوم باید سقوط کنند

مایک مک گلون، تحلیلگر بلومبرگ، مدعی است که شیبا و دوج کوین باید سقوط کنند تا بیت کوین و اتریوم رشد کنند.

مایک مک گلون ، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، ادعا می کند که بازار باید از سکه های سگ پاک شود تا بیت کوین، اتریوم و همچنین استیبل کوین های وابسته به دلار بتوانند به تغییر سیستم مالی جهان ادامه دهند.

مک گلون دیدگاه بسیار منفی نسبت به دوج کوین و شیبا دارد و بیان می‌کند که این ارزهای دیجیتال نمونه‌های برجسته‌ای از کف بازار هستند:

سکه‌های سگ نمونه‌های خوبی از زیاده‌روی‌های سوداگرانه در فضا بودند و هر چه زودتر بازار از این حماقت پاک شود، احتمال بیشتری وجود دارد که سه تفنگدار – بیت‌کوین، اتر و تکثیر دلارهای رمزنگاری‌شده – دگرگونی سیستم مالی جهانی را از سر بگیرند.

شیبا اینو و دوج کوین پس از ثبت بازدهی بسیار زیاد در سال 2021 و مجذوب شدن جامعه سرمایه گذاری، به ترتیب 70.87 و 79.21 درصد نسبت به بالاترین رکورد خود کاهش یافته اند. هر دوی آنها در روز گذشته همراه با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی زیان دو رقمی را ثبت کردند.

پس از پایان یافتن شور و شوق سوداگرانه، سکه‌های میم با وجود پذیرش رو به رشد بازرگانان در تلاش برای احیای حرکت صعودی هستند. هم شیبا اینو و هم دوج کوین امسال توسط زنجیره سینمای AMC پذیرفته می شوند. شرکت سازنده خودروهای الکترونیکی تسلا اکنون اجازه استفاده از دومی را برای خرید برخی کالاها می دهد.

در حالی که بسیاری به نادیده گرفتن دوج کوین ادامه می دهند، ایلان ماسک و مارک کوبان، طرفداران میلیاردر میم کوین، معتقدند که DOGE می تواند به عنوان یک وسیله پرداخت قابل اجرا عمل کند.

در همین حال، شیبا اینو همچنان شاهد پیشرفت‌های جدید در اکوسیستم خود است. یک نسخه بتا از سازمان غیرمتمرکز خودمختار Doggy ماه گذشته راه اندازی شد .

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

علیرضا خوش اقبال

این موقعیت نیست که انسان را می‌سازد، این انسان است که موفقیت و ثروت را خلق می‌کند.. سرنوشت شما حاصل باور هایتان است ♕

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
× به کانال تلگرامی ما بپیوندید به کانال تلگرامی ما بپیوندید